Post Reply 
Rate Thread
07-17-2007, 07:50 PM
RE: Paddy...
evo en posnetek kjer paddym pozabi tekst - pa poglejte kok je žalosten ceu komad sploh nima pravga nasmehaSad
Ker on se ponavad tako sladko smeje!

Ther is hope for us all!
Paddy l miss you!
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
07-17-2007, 08:08 PM (This post was last modified: 07-17-2007 08:09 PM by Jammy.)
andreja?!Big GrinBig GrinBig Grin

I got that boom boom
Visit this user's website Find all posts by this user
07-19-2007, 12:30 PM
Hm, o cem to vidva? kje se lohk pogleda ta posnetek s Paddyjem?
U, novi-strai fani, to mi je fuuul vsecSmile
07-19-2007, 08:02 PM

upam, da bo delau??

Ther is hope for us all!
Paddy l miss you!
07-19-2007, 10:13 PM (This post was last modified: 04-21-2008 06:56 AM by Phoebs.)

še en, ki ga pa verjetn ze vsi poznate Wink

evo še zadnji, jaz sem ga tokrat prvič slišal, mi je pa ful dober!

http://www.youtube.com/watch?v=Q9krykSxs...ed&search=

I got that boom boom
07-20-2007, 11:10 AM (This post was last modified: 04-21-2008 06:56 AM by Phoebs.)
Jooj, js hocm Paddyja nazaj...

Sam je res, na zacetku se mal posmeji, pol pa je tko brez izraza, zgleda, kt da je z mislimi cist drugje... Sad
08-25-2007, 01:16 PM
Ops, sele zdej sm tole vidla, se opravicujem, pa upam da nism tud kje pol kasnej delala take napake... vsekakor ne zanalasc...
V glavnem, poglejte tale posnetek od Paddyja in Joeyja, k govorita o puncah... ne vem nad cim je Paddy tko obupal, sej ni mel lih ne vem kaksnih visokih zahtev... Sad komot bi najdu eno tako, ne pa da je tam v samostanu... ne me narobe razumet, mi je cist kul da je zdaj zadovoljen s svojim zivljenjem, samo sem zalostna, da je to dosegel samo tako, da se je izoliral od vsega, predvsem pa seveda od glasbe;(

http://youtube.com/watch?v=sXf092ey5eY&m...ed&search=
09-17-2007, 04:57 PM
pomojem ni fora v tem, da ni našu prave Smile...pač je pogruntov da je to tisto ka hoče...na našo žalost :|
jst upam da bo pršu kdaj vn..oz. da sam je samo rabu nekej časa zase
kr In Exile je pa tak super album da bi lohko naredu še kej podobnga..Smile

ste vidl že ta video? jst se vsakič režim ko norc ko ga gledam...čeprav je tut mal žalostn Big Grin Maite & Jimmy sta najbol huda Tongue

[Image: paddybannerjs8.gif]
banner by me :)
09-18-2007, 02:09 PM
Heidi Wrote:... mi je cist kul da je zdaj zadovoljen s svojim zivljenjem, samo sem zalostna, da je to dosegel samo tako, da se je izoliral od vsega, predvsem pa seveda od glasbe;( ....

zelo lepo povedano, Kat! Se popolnoma strinjam s tem. Res je, da je izbral precej radikalno varjano oz. način življenja, sploh ker nikoli ni delovat tko radikalen človek. Kljub vsemu pa je prav, da je to storil če mu tko paše.

[Image: 28qg.jpg]
09-27-2007, 11:40 AM (This post was last modified: 09-27-2007 11:41 AM by Jammy.)
Po mojem se pa ni izoliral od glasbe.. po mojem se zmer ustvarja, pac ne za javnost, ampak zase. Enkrat poet, vedno poet Wink

I got that boom boom
09-27-2007, 12:43 PM
Big GrinBig Grin joey je v panningenu reku, da da nagrado tistemu, ki paddyja iz samostana zvleče - tko da: go for it .. not only you'll have paddy back - joey will give you some reward too RoflmaoRoflmao

drgač pa ja .. jaz verjamem, da bo nekega dne sam šel ven iz samostana .. kar pa je najbolj pomembno - ko sva se s katarino pogovarjale z johnom je pogovor prišel tudi do paddyja in med drugim je rekel, da je trenutno zelo srečen, veliko bolj kot neki let nazaj, tko da je vse v redu z njim .. Wink in ne, ni se izoloral od glasbe, pa tudi od svoje družine ne, .. po moje si mal preveč tragično to predstavljamo - od tu naprej je zdaj samo moje mnenje: po moje študira zraven, to pa bi si težko privoščil sredi norije v nemčiji (kjer ma res ogromno fanov) .. in po moje si je želel tud neki miru, neki lastne kontrole nad dogajanjem okoli sebe, nad svojim življenjem - tega - slaven kot je bil - ni mogel doseči sredi kölna, ali pa v gymnichu s trumo deklet pred vrati .. in samostan se mu je zdela verjetno najbolj enostavna, mogoče hitra in pa unčikovita sprememba trenutnega stanja .. tko si jaz to razlagam .. in po moje je naredil prav glede tega, da je naredil neko spremembo v svojem življenju, (sama sicer ne bi izbrala samostana :devilSmile ta sprememba pa ga pač pelje dalje skozi življenje .. sej noben izmed nas ni na isti točki več let - samo da za nas je to veliko lažje: oš, potem srednja šola, potem fax, pa razne službe - to so vse menjave trenutnih stanj, ki nas peljejo dalje, dobimo nove izkušnje, nova znanstva --- on tega ni imel - in poleg tega je imel tudi neko breme, ki ga noben izmed nas nima: slavo .. in dobra oseba kot je, se je mogoče predolgo razdajal ljudem in si nikoli res vzel časa zase (pomislite, vedno v ospredju - na odru, pri izdelavi cd-jk, pri interviuih, pred oboževalci..) - in naenkrat je v nejem počilo, sej rabi vsak svojo privatno sfero v življenju - in izbral si je samostan - to je to. ne rečem, lahko bi enostavno šel 'domov', na irsko, kjer kellyji niso ravno zvezde in slavni, .. ampak mogoče si je želel še večjo spremembo - in tu je samostan .. mogoče je žele slediti očetovim stopinjam - tui dan je bil 3 leta v samostanu pri jezuitih .. meni se vse skupaj ne zdi niti tko tragično, niti zelo presenetljivo .. in po moje ne bo tam več dolgo ..
Quote this message in a reply
09-27-2007, 01:26 PM
mogoce je pa njegova izbira - samostan - bolj povezana z vero in iskanjem, ne pa kakrsnimkoli bezanjem pred svetom? Saj vzroke loh nastevamo v nedogled, itak bomo zmer obtical zgolj pri golem teoretiziranju..

I got that boom boom
09-27-2007, 10:42 PM
jah .. prvi del mojga posta so dejstva, ki so prišla iz ust kellyev v pričo mene letos poleti; in sama se tud raje le-teh oprimem; tela sem predvsem napisat, da je srečen, v stiku z družino, tudi glasbo; le na bolj intimni ravni ..

glede drugega dela pa - samo moje razmišljanje zakaj ravno samostan - nisem aplicirala na 'beg pred svetom'; če bi katerokoli od tvojh besed @marko) uporabila, pol bi izbrala iskanje, iskanje, za katero ni imel časa/prostora/... oz. z mojimi prjšnjimi besedami je bila to 'sprememba'////// .. ko pa nekdo izbere samostan (na splošno), pa se dejansko pač res umakne pred svetom - tako da je to iz mojega zornega kota v splošnem res gledano kot beg pred neko realnostjo, v kateri živimo. miselna aktivnost brez konkretne aktivnosti, udejstvovanja - je pravzaprav samo ideja, ki ostane na ravni ideje. v kolikor vera pomaga k pozitivnemu delovanju, je veliko vredna; vera zaradi vere pa .. na ja .. tu bi lahko popolnoma novo debato odprli ...
09-28-2007, 12:51 PM (This post was last modified: 09-28-2007 01:17 PM by Jammy.)
hej ana, sej se strinjam s tabo, s tem kar si napisala.. moj post ni letel neposredno nate.. v tr4enutku ko sem ga namrec bral sem mel paddyev in exile gor (v zadnjem casu ga ful poslusam), natancneje pesem search for truth... in se mi je utrnila misel, da mogoce prevec poudarjamo ta paddyev beg pred neko "stvarnostjo" (podcrtano: poudarjamo - leti na splosno na vse debate okoli paddya, ki sem jih zasledil na forumu) in ga prikazujemo v luci neke zrtve, ki ji ji ni preostalo drugega, da je zavrgla vse in se skrila. Dejansk pa se izkaze nasprotno, ce se mal poglobimo v njegove tekste, namrec pozabljamo na njegovo razmisljane o bibliji, medigorje, cel koncept albuma in exile, pesmi v stilu oh god in podobno... potem se njegov studij filozofije in teologije, ki sta nek nacin iskanje, in tako iskanje zahteva dolocen mir, ne neko skrivanje, obup ampak boj s samim sabo in s "stvarnostjo", natancneje duhom casa, ki se nam razriva v svoji skritosti, namrec smo na prelomu neke ere, ko sem nam prodaja plevel za zlato (vse za resnico, ce povzamem aristotla, al citiram paddya:

I denied the truth that was written in my heart
I demanded proof before my faith could start
Religion has ist weaknesses when it’s runned by man
and man isn’t perfect, that took a while to understand
People, places and things are easily accused
For weak decicions consciously or subconsciouly choosed
I ask myself each day what are the right things to do?
There’s so much information that’s untrue

/.../

We all have our crosses to carry if we carry
them humbly there's no need to worry
if we forgive we'll be forgiven then our
purified hearts will feel the
presence of God's eternal love burn inside
I ain't no religious expert but I don't have to
be to know thet God ain't illusion

I'm testifying what I witness 'cause a faith
without acts is a dead faith

/.../

se najvec pa pove tale verz:

I find you can be nothing if its nothing you believe in )

.....

Hotel sem samo povedat, da je vcasih potrebno prisluhnit, kar oseba sama pove o lastnem dejanju, ne kar povejo njegovi bliznji ali katerkol zunanji opazovalec al kar prikazujejo in nam vsiljujejo take in drugacne okoliscine. - love burn inside

I got that boom boom
09-28-2007, 06:35 PM
hej .. dobro razmišljanje, všeč mi je .. predvsem ko si napisal 'ne obup ampak boj s stvarnostjo' .. ker je čisto res, da paddyjeve pesmi govorijo o zelo sodobnih družbenih problemih, da se je pred odhodom v samostan obnašal zelo aktivistično, - pozival množice k miru, risal na zid miru, protestiral v ameriki in celo šel v zapor, ..
videla sem tudi neki filmčkov, tudi ko sam govori o vsem tem, pa kaj be dan rekel, če bi ga videl v zaporu, .. in iz njega je izžarevala neka želja po delovanju ..
definitivno si odprl zelo zanimivo točko za razmišljanje o paddyju ..

in ful dober verz notri si poiskal:
cause faith without acts is a dead faith

zdaj se je prvič mi zgodilo, da si želim, da bi se lahko s paddyjem predebatirala par njegovih pogledov na svet, in ga mogoče celo res vprašala, zakaj samostan, pa kaj več o njegovem solo albumu .. ker nekatere odgovore bi nam lahko le on dal .. sploh pa me zanima njegovo stališce o veri, cerkvi, politiki določenih držav .. ker se mi zdi, da so ga zadeve zanimale in da je take vrste človek ki koplje in koplje ko nima nekega odgovora ..

jah .. vsekakor upam, da ga čaka v življenju še veliko lepega ..

dejstvo pa je, da je veliko velikih umetnikov, pisateljev, .. 'bolehalo na civilizaciji svojega časa', človek pa ni ravno vsemogočen, pa četudi ima srce na pravem mestu ..

ko se spomnim na paddyja ga imam ponavadi v spominu ko poje 'wir lieben die stürme, .. ', ima dolge lase in hlače v rumenem odtenku - taisti paddy kjerkoližeje se ni mogel bistveno spremeniti - pomislite pri sebi: a ste res drugačni kot pred petimi, ali pa desetimi leti? bistveno verjetno ne Wink
01-21-2008, 10:37 PM (This post was last modified: 01-21-2008 10:41 PM by an_angel.)
en članek oz. intervju s Paddyjem...

Festival 2001
http://www.stjost.si/~medzugorje/cenacolo/pkel.htm

na tej strani so celo pesmi...
http://www.stjost.si/~medzugorje/p128/pesmice2.htm

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
04-14-2008, 11:25 PM
Dokler se ne zadrogira kot večina slavnih, sem popolnoma zadovoljna, ker to bi bil njegov osebni propad. Jaz pa mislim, da bo ostal pri menihih, če ne že zato, ker je v iskanju vere. Važno da je srečen.
04-21-2008, 06:59 AM
Sam, da je srečen! Pa da je RES.

[Image: 28qg.jpg]
08-28-2008, 10:52 PM
Paddy is the best!!!!!!!!hurrayhurrayhurrayhurray

[Image: paddy12sig.jpg]

....We look back...

09-01-2008, 07:54 PM
sem našla na netu neki o Paddyju Smile

http://mladi.net/forum/viewtopic.php?p=41043

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication