Post Reply 
Rate Thread
09-01-2008, 08:22 PM
RE: Paddy...
ooo, ful dobr! Hvala cimra! si mi srce ogrela zdej... sploh brat pozitivne (oz. ne negativne) stvari o kellyjih...

[Image: 28qg.jpg]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
09-02-2008, 12:07 PM
Wow, tole pa je presenecenje! res lepo, fajn se mi zdi, da so tko pozitivno naravnani... edin o njihovem fusanju se ne strinjam...
v glavnem, kdaj izzide druzina? al sm narobe zastopla?
09-03-2008, 07:57 AM
ja, to tud mene zanima. Pa kje se to zadevo sploh dobit da??

[Image: 28qg.jpg]
09-03-2008, 08:55 AM (This post was last modified: 09-03-2008 08:56 AM by an_angel.)
hm...kolk js vem je to revija ki izhaja preko cerkve--pri nas jo dobijo tisti ki so naročeni ob nedeljah pri maši...tko da ne vem če se da kupit tud v prosti prodaji?thinker

bom kakšno sosedo povprašala če jo maSmile

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
09-03-2008, 09:07 AM
Seveda se jo da kupiti, na trafikah ziher, pa tudi v Mercatorju in Sparu sem jo videla pri časopisih. Mislim pa, da bi tudi morali objaviti na internetu, samo žal ni v pdf formatu.

[Image: bannerparaalicexo2jp0.gif]
27. 04. 2012 Angelo in Ljubljana, Slovenia
06. 12. 2012 Angelo in Ljubljana, Slovenia
Innocence has a power evil cannot imagine.
09-03-2008, 12:16 PM
Morem povprasat naso mamo, mislm, da jo mamo domaSmile
09-08-2008, 04:31 PM (This post was last modified: 09-08-2008 04:38 PM by Babyfan.)
no sem js use kar piše u eni družini prepisala da delim z vami ko še niste prebral članka, sicer je to en drug iz druge družine ampak je u oni ta prvi po medjugorju pisal samo par kratkih savkov tku de ni nč takga....

no evo:
Nekoč slaven, danes slavi ... Boga

Svetovno znana glasbena družina z dvanajstimi otroki. Vsak igra namanj en inštrument. 15 milijonov prodanih plošč ter neštete druge nagrade. Razprodani koncerti. Vrhovi svetovnih glasbenih lestvic. Tisoč pisem občudovalčev na dan. Življenje kot v pravjici. Deseti otrok rojen v Dublinu konec leta 1977. Star 10 dni je prvič na odru. S štirimi leti že prepeva v skupini. Najprej igra kositrno piščalko, z osmimi leti že kitaro, nato še bas, klaviature, lajno, tolkala ... S sestro Kathy kmalu postane glasbeni vodja skupine. Je ljubljenec deklet, zaradi njega na koncertih celo omedlevajo, svojo prvo pesem, Brenda, My Love, nameni eni izmed njih. Njegove slike krasijo mnoge stene najstniških sob. Ne more po ulici, ne da bi ga prepoznali. Ima telesnega stražarja. Sredi bogastva in slave sanja, a bi postal voditelj pogovorne oddaje, kjer bi se lahko pogovarjal s preprostimi ljudmi.

Dva paddyja
O vsem tem je na svetovnem srečanju mladih v Medžugorju avgusta letos spregovoril Patrick Michael – Paddy Kelly. A tudi o tem, da je bil pri svojih dvajsetih letih osamjen, ni imel pravih prijateljev. Kljub vsemu bogastvu se je počutil notranje praznega. Njegovo življenje je postalo tako nesmiselno da se je nekega dne celo odločil, da bo naredil samomor. V globoki depresiji je začel iskati resnico in si postavljati vprašanja o smislu življenja. Če mu slava in bogastvo ne moreta napolniti življenja, kaj ga potem lahko? Spoznal je, da je samo en del njega zunanja podoba, pevska zvezda, ki jo ljudje obožujejo, drugi del pa je resnični on, ki je razočatran, zmeden, notranje prazen ...

Od budizma do Lurda
Začel se je zanimati za budizem, islam, in druge azijske vere, začel je brati tudi sveto pismo, ki ga je nagovorilo in pritegnilo. Začutil je da je Jezus živa verska oseba. Posebno milost je čez nekaj časa doživel pri spovedi, ko je začutil, da mu je Bog odpustil grehe. Takrat je prvič pomislil, da bi tudi sam postal duhovnik, da bi po njem lahko drugi doživeli odpušanje grehov. Pozneje istega leta je na televiziji videl oddajo o Lurdu, ki ga je tako nagovorila, da je čez nekaj dni z dvema sestrama odpotoval v ta kraj milosti. Od takrat dalje je vedel, da Marija resnično živi. Začel je moliti in spoznavati Jezusa. Molitev je še bolj utrdila most med njim in Bogom, postajal je vedno bolj srečen, veselil se je Resnice, ki jo je spoznaval.

Usodni svetovni dan
Leta 2000 je bil prvič v Medžugorju, istega leta se je udeležil tudi svetovnega dneva mladih v Rimu. Življenje so mu spremenile besede Janeza Pavla II., ko je mladim zaklical: ˝Ne bojte se! Ne bojte se biti sveti v novem tisočletju, ne bojte se biti to kar ste!˝ Od takrat naprej je vera njegov način življenja, začutil je željo, da bi odgovoril na klic in svoje življenje položil v božje roke. Od takrat naprej je bil vsako leto v Medžigorju in se trudil živeti po Marijinih sporočilih. Molil je rožni venec, vsak dan bral Sveto pismo, večkrat tedensko hodil k maši, mesečno k spovedi, se postil in opravil tudi ignacijske duhovne vaje. Počasi so se spremenili tudi nekateri njegovi bratje in sestre in začeli so skupaj hoditi na romanja. V Medžugorju je v moči molitve spoznal, da mora biti njegov poklic najtesneje povezan z Bogom, zato se je poslovil od družine, pevske kariere in dekleta ter se odločil za redovniško življenje. Danes ga poznamo kot brata po imenu John Paul Mary, živi v samostanu, v Franciji, kjer študira teologijo, potuje po svetu in ga evangelizira s svojim pričevanjem ter čudovito glasbo, s katero slavi Boga in se zahvaljuje Mariji za vse milosti, ki mu jih je podarila v življenju.

MOJCA KRAJNC
09-08-2008, 04:45 PM (This post was last modified: 02-08-2013 12:11 PM by Phoebs.)
Ana [Image: hvala.gif] ZA TA ČLANEK..HailHailHailHailHailHailHailHail
10-03-2008, 12:00 AM
wow...Ana, HVALA ti za tale članek!!!!!!!!Hailok

js sm tud našla še nekaj o Paddyju na netu:

http://www.stjost.si/~medzugorje/cenacolo/pkel.htm

http://213.250.55.115/Ris2007/default.as...0105365557

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
10-04-2008, 05:29 PM
Hvala za tole vse...
10-15-2008, 08:24 AM

če še katera ni videla Patricija o Paddyu
11-17-2008, 08:30 AM
uuuuuuuuu Paddy prevč ga pogrešam,da bi sploh lahk kej debatirala!!!!!!!:woeful:drugače pa upam da ga bomo še kdaj videli nasmejanega,srečnega na odru!!!!!!Lep pozdrav vsem Paddy fanomYlinlove
12-05-2008, 08:14 AM
happy birthday Paddy!!!!!!!!!!!!BirthdayYlinlove
09-17-2009, 11:49 PM
a bi mi prosim katera povedala kdaj bo paddy spet v sloveniji? jaz sem do zdaj vse zamudila.....bi pa zelo rada vidla kako zgleda njegova maša in slišala pričevanje to mora bit posebno doživetje!! in ne zanima me kot fan (in sovražim te histerične budale ki so po možnosti še ljubusumni in agresivni)pač kot nekdo ki uživa v glasbenih mašah in ker v cerkvi vedno najdem to po kar ponavadi pridem-mir.

sem vidla da bo v stični srečanje mladih.a gre kdo??
09-18-2009, 03:52 PM
Paddy sigurno ne.. Wink
09-18-2009, 05:32 PM
hahaha....Roflmao
09-18-2009, 05:48 PM
Kaj, Kat, ce je pa res.. Wink
09-18-2009, 10:11 PM
(09-18-2009 03:52 PM)zlatolasska Wrote:  Paddy sigurno ne.. Wink

a pol nič music Nixweisssilent

drage moje nobena ga ne bo domov pelala Bangshead
09-21-2009, 02:11 PM (This post was last modified: 09-21-2009 02:11 PM by zlatolasska.)
???

(09-18-2009 10:11 PM)kathleen Wrote:  a pol nič music Nixweisssilent

drage moje nobena ga ne bo domov pelala Bangshead
09-21-2009, 04:04 PM
hmmmm.....
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication