Post Reply 
Rate Thread
09-24-2009, 03:43 PM
RE: Paddy...
a bi se ve kaj konkretno zmenle, ker jaz to nič ne razumem Smile kdo je bil vse na hrvašek? kašna reportaža bi bila dobrodošla Wink

I got that boom boom
Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
01-27-2010, 02:26 PM
Paddy

http://www.medjugorje.ws/en/videos/thank...ddy-kelly/
Find all posts by this user
04-02-2010, 02:04 PM
ojla vsem... že dolg me ni blo gor - od angelovega zadnjega koncerta v decembru...
mene zanima, če kera kej sumi, a bo paddy ostal za vedno v meniških vodah al si bo premislu in si ustvaril kakšno družino?
glede na to, da je bil tut Dan Kelly (oče) nekaj časa jezuit in potem postal oče tolikih otrok, mam js še zmeri eno mejčkeno upanje, da se bo paddy vrnu na oder... al sm pa sam preveč optimistična?Angel
Sicer pa: Samo da je srečen, pa sem tudi jaz.
Moja najboljša pesem trenutno pa je Thanking blessed Mary music
En big Kelly pozdravček od mene...
02-07-2013, 03:31 PM
ojla. jst sm zvedla, da pride paddy po reklami na mojekarte.si (al neki tazga) in takoj sm kupla dve karti, ampak dobila sm 8.vrsto na sredini, zame in za prjatlco, ker je blo prvih 7mest že zasedenih..crying a ma mogoče kera kakšno karto bližje paddyju?
kar se tiče paddyja mam tut js občutek da ne bo rokovanja, pogovora, fotografiranja, ... ta misel me ful žalosti, ker sm na koncertih vedno mela nesrečo, da se pri take my hand nikoli nisem uspela dotaknit paddyjacrying stara sm bla 10let in vsi so se prerival...
aja, a ste že vidl tale nagovor od paddyja glede žlic:

js ne znam tkole z žlicami.. upam, da se do koncerta naučimtime

lp vsem kelly fanomAniheart
02-07-2013, 04:21 PM
Punce moje, js vas res ne razumem, pa brez zamere. A vas je Angelo tolko razvadil s temi backstagi, da bi moglo sedaj bit kar samoumevno, da jih imajo tudi ostali? Zakaj se raje ne veselite samega koncerta, tega da boste Paddyja poslušaje, ga videle v živo, bile njegova publika? Vse se nekaj obešate na ta božji backstage (tudi v drugi rubriki, kjer je govora o njegovem koncertu v marcu). To se mi zdi tako zelo nerelevantno. Pač, nima snidenja s fani, sej kolko znanih glasbenikov pa jih ima? In tudi če imajo backstage, je ta le za določeno publiko. Me žalosti, da vidite v tem nekaj slabega oziroma žalostnega, namesto, da bi se veselile in se navduševale nad tem, bo za božjo voljo imel pr nas koncert, a ni že to dovolj? Js ga nisem vidla od leta 1999, ko so imeli Kellyiji zadnji koncert v Ljubljani. Torej več kot 13 let. In se neskončno veselim, da ga bom lahko videla po tolikih letih. Tisti backstage... ja, valda, branila se ga že ne bi, halo, itak da ne, sam da se bom pa zdej na to obešala in stokala zakaj ga ni.... ja ga pač ni, so what, koncert pa BO!
Sorry, sem mogla povedat svoje, ker se mi res ne zdi fer, da vse omenjate isto zgodbo. To, in slikanje. And I'm sick of it.

[Image: 28qg.jpg]
[-] The following 1 user says Thank You to Phoebs for this post:
an_angel (02-07-2013)
02-07-2013, 05:24 PM
Se strinjam s teboj Phoebs. Jaz sem ga tudi nazadnje videla na zadnjem koncertu v Lj. Mogoče sem danes bolj zrela in mi je dovolj že samo to, da sploh pride v Slo in da bo imel koncert!!! Važno je da se vrača v svoje vode, čeprav ne bo več starega Paddya. Vesela sem, da ga bom lahko spet v živo slišala. Mislim da imava midva z možem 7. vrsto, in tudi 8 je zelo blizu, ker je dvorana majhna. Silence, pomoje ne bo pel pesmi take my hand... tko da... ne vem kaj kdo pričakuje, jaz vem da bo ta izkušnja nekaj povsem novega Smile komaj čakakava oba z možem.
Aja glede Angela, popravici povedano, mi je bilo čudno po koncertu... nekako preveč zasebno... samo on ima pač tak stil življenja. Sicer pa ja priliko sem izkoristila Big Grin
02-08-2013, 12:07 PM (This post was last modified: 02-08-2013 12:07 PM by Phoebs.)
Kaj ti je bilo cudno? A njegov backstage? Meni je pa ravno to najbolj simpaticno Big Grin

02-08-2013, 12:31 PM
nene, ne me narobe razumet, meni je tudi to simpatično, samo nisem navajena, da imajo vsi to priliko, to je tisto extra, kar večina pevcev/skupin tega nima.
04-03-2013, 01:04 PM
RE: Paddy
A je res, da je Paddy spet zaljubljen????
04-03-2013, 01:06 PM
Nič uradno potrjenega z njegove strani. Js srčno upam da ja. Aniheart Sicer se pa že po njegovem obnašanju vidi, da je srečen in kar žari Wink Vse ostalo pa so govorice Smile

04-05-2013, 09:59 AM
Ja tudi jaz že komaj čakam koncert! Ja, Angelo je imel res tako, da si je vzel čas za fane, ampak bom rekla kar tako - Angelo ima sedaj družino in ga mogoče njegovi fani sprejemajo drugače..... Paddy pa ja, na nekem intervjuju je izjavil, da je srečno zaljubljen itd ..... mogoče res, mogoče pa im zaradi te izjave manj pritiska glede oboževalk.
04-15-2013, 07:13 AM
Paddy se je poročil Big Grin Big Grin
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication