Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Volná debata
06-05-2007, 12:46 AM
RE: Volná debata II.
Petty Wrote:No, jestli to byly ty dvojčata tak to se divím, že jsi je neviděl 6x

To už bych byl moc náročnej.
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
06-05-2007, 08:23 AM
pepo: no jo, dvojčata... měla i stejnej blikající náhrdelník Big Grina el tak nic proti, někomu to třeba přijde OK...

It's not where you end up but what you do along the way...
[Image: sovysiggy.jpg]
*********************maity-star*********************
06-05-2007, 08:41 AM
Ahojte...nějak nestíhám číst a pak se přidávat do debaty....jinak k těm holkám třem ve předu....jsme netušila že ještě ted mužou přežívat ,,krávy,, po tak dlouhé době...my jsme byli v klubu tak od sedme hod...popíjeli kávu....před podiem.jinak ještě jsme koukali uvnitř jak ty bláznivky byli úplně nalepený na tech sklen. dveří...když jsem to viděla tak mě úplně přešla chut, a pak me přešla po druhé , když je vpustili....ty ojedinělý kusy nás tam málem převálcovaly a možná i zabyly za to že oni chudinky tam čekají od 8 a jsou tam dýl než my....mno katastrofa....a to jsem myslela že jsme z toho všeci vyrostli a bude to pophoda,mě je 25 a na tohle se cítím už dost stará....jo jinak od tý jedný teda nevim o co jí šlo ale mám sedřenej celej loket a celej modrej, chudinka...kdyby ta holka tam nestála od osmé ráno tak jsem jí tam málem dala přez hubu...ale vysílené jedince nemlátim, tada já nemlátim nikoho ale jí asi jo....a hlavně super ty keci co tam měli....fakt jsme netušila že u kellíků tohle ještě je....brutus....ale jinak super koncert....super angelo..., super všeco....jen škoda že jsem tam nemohla být dýl abych s vámi poklábosila....musela jsem v půl dvanácté utíkat na šalinu...jo a co tam bylo po kencertu s Angelem?Z čeho byl rozčarovaný?
06-05-2007, 08:41 AM
Jo a omlouvám se za chyby....Pray
06-05-2007, 09:55 AM
dobre ranko preji
Visit this user's website Find all posts by this user
06-05-2007, 10:11 AM (This post was last modified: 06-05-2007 10:11 AM by mysuge.)
Tak jsem tu na skok ze zakaznickych dnu (pichla jsem se tu na wifi).....
Eek kdo to ma po Vas cist Eek chvilku tu nejsem a vy mi tu udelate tohle Bangshead

Jinak je tu silena nuda a vopruz .......
kua a ted mi tu kolega jeste vynadal, ze si chatuju a to jsem sem sla dat jen jeden prispevek.... Reallymad:mad:uz mi taky ReallymadReallymad

Jinak jedna povedena fotecka z Prahy

[Image: PEPA1.jpg]

[Image: maja_sign.jpg]
http://kellys.nolimit.cz
Visit this user's website Find all posts by this user
06-05-2007, 12:15 PM
Hail Pepa
nadherna fotecka Big Grin

ten koncert bol supeeeer Luxhello

[Image: blanketttcopy.jpg]

06-05-2007, 12:32 PM
Petraela: ahojky, se musím omluvit, že jsem tě nepoznala, takový trapas.. pak jsem se chtěla zeptat, kdo to tam s tebou byl?? já ty lidi nepoznala..(zase trapas).. no a potom jste na mě volali? nebo co se tam stalo??? já měla malinko vypito a moc jsem nereagovala a navíc jsem spěchala (manžel mě uháněl, že už pojede a třeba i beze mě) Smile
06-05-2007, 12:46 PM (This post was last modified: 06-05-2007 12:46 PM by Alik.)
Lucka Wrote:....jinak k těm holkám třem ve předu....jsme netušila že ještě ted mužou přežívat ,,krávy,, po tak dlouhé době...

Někdo si hold chodí koncert užít, zapařit, nevidim na tom nic špatnýho. Holky neznam, ale jako "krávy" bych je teda nenazývala!! jiný zase jen stáli nic nedělaly.. bohužel češi už neumí vytvořit tak skvělou atmosféru jako dřív nebo jako byla v Polsku či Německu... to je myslim škoda Sad
06-05-2007, 12:49 PM
taky si myslím, že je každého věc, jak se chová.. bez toho pokřikování a tlačení by to bylo suchý Smile já už nejsem puberták, ale jak mě ta atmosféra vzala, tak jsem se do těch let ráda na chvíli vrátila Pray
06-05-2007, 12:57 PM
D.Erin Wrote:taky si myslím, že je každého věc, jak se chová.. bez toho pokřikování a tlačení by to bylo suchý Smile já už nejsem puberták, ale jak mě ta atmosféra vzala, tak jsem se do těch let ráda na chvíli vrátila Pray
teda, až na pár poznámek, co jsem na někoho utrousila, když mě předběhl u podia Smile
06-05-2007, 01:00 PM
D.Erin Wrote:
D.Erin Wrote:taky si myslím, že je každého věc, jak se chová.. bez toho pokřikování a tlačení by to bylo suchý Smile já už nejsem puberták, ale jak mě ta atmosféra vzala, tak jsem se do těch let ráda na chvíli vrátila Pray
teda, až na pár poznámek, co jsem na někoho utrousila, když mě předběhl u podia Smile

To k tomu patří Big GrinBig GrinBig Grin
06-05-2007, 01:05 PM
D.Erin Wrote:Petraela: ahojky, se musím omluvit, že jsem tě nepoznala, takový trapas.. pak jsem se chtěla zeptat, kdo to tam s tebou byl?? já ty lidi nepoznala..(zase trapas).. no a potom jste na mě volali? nebo co se tam stalo??? já měla malinko vypito a moc jsem nereagovala a navíc jsem spěchala (manžel mě uháněl, že už pojede a třeba i beze mě) Smile

Ahojky, to je v pohode Big Grin my sme ta zbadali a pozerame to je DErin, nie? tak sme na teba volali a ty nic a potom som za tebou isla. Tie tam baby boli Masenka a Kasandra a niekde tam bol aj moj priatel Sam a neviem ci tam bola aj Mysuge a potom sme na teba volali ked koncert skoncil ale nejako ti nebolo do reci Big Grin

06-05-2007, 01:24 PM
Petraela: právě, že jsem na konci něco zaslechla, ale nevěděla jsem, jestli jsem dobře rozuměla, dívala jsem se na vás, ale nějak jsem nechápala.. ted už je to stejně jedno.. jsem ráda, že jsi přišla, že jsem tě poznala osobně.. snad na příštím koncertíku to bude lepší - to už pojedu bez manžela Smile a jinak, odkud jsi přijela do Prahy??
06-05-2007, 01:59 PM
D.Erin Wrote:Petraela: právě, že jsem na konci něco zaslechla, ale nevěděla jsem, jestli jsem dobře rozuměla, dívala jsem se na vás, ale nějak jsem nechápala.. ted už je to stejně jedno.. jsem ráda, že jsi přišla, že jsem tě poznala osobně.. snad na příštím koncertíku to bude lepší - to už pojedu bez manžela Smile a jinak, odkud jsi přijela do Prahy??

ok na dalsom koncerte sa zabavime Big Grin , ja som z Modry blizko Bratislavi to bolo cestovanie 5 hodin do Prahy ale prezili sme Smile

06-05-2007, 02:01 PM
Pertaela: ty jo! takovej kusanec! ok, tak příště určitě Wink
06-05-2007, 02:38 PM
D.Erin Wrote:Pertaela: ty jo! takovej kusanec! ok, tak příště určitě Wink

to som bola v piatok v robote 12 hodin od sest do sest potom sme isli na 22:00 bus do Bratislavi a tam sme cakali na bus do Prahy kt isiel o 4:30 prisli sme o 9:00 do Prahy trochu sme sa popechadzali a sli sme do retra tam sme boli az do koncertu z koncertu sme isli o tekej jedenastej ani neviem kolko bolo hodin a cakali sme v jednom nonstope kym pjde Masenke a Kasandre bus o 5:15 a Brende o 6:00 vlak sme ju odprevadzali a este sme aj zmokli a potom sme isli na 6:30 bus dobre , ze? Headbanger

06-05-2007, 02:54 PM
petraela Wrote:
D.Erin Wrote:Pertaela: ty jo! takovej kusanec! ok, tak příště určitě Wink

to som bola v piatok v robote 12 hodin od sest do sest potom sme isli na 22:00 bus do Bratislavi a tam sme cakali na bus do Prahy kt isiel o 4:30 prisli sme o 9:00 do Prahy trochu sme sa popechadzali a sli sme do retra tam sme boli az do koncertu z koncertu sme isli o tekej jedenastej ani neviem kolko bolo hodin a cakali sme v jednom nonstope kym pjde Masenke a Kasandre bus o 5:15 a Brende o 6:00 vlak sme ju odprevadzali a este sme aj zmokli a potom sme isli na 6:30 bus dobre , ze? Headbanger

To teda jo! no nezávidím.. brala jsem muže z toho důvodu, že mě tam zaveze a zase odveze pěkně v pohodlí automobilu.. jinak jsem měla také naplánovanou děsnou dlouhou trasu vlakem.. já se totiž hrozně bojím chodit ve městech sama.. my tam dorazili v poledne, zašli jsme na oběd, pak do muzea, prošli jsme staré i nové město a pak ještě na večeři a na drink a nakonec koncert - jsem se musela trochu opít, abych se tam nestyděla, jinak bych na to podium ani nevylezla (červenám se) Smile
06-05-2007, 03:03 PM
DErin teeda hadam sa nehanbis Angela taky zlaty chalan je to Big Grin
ja som sa s nim nechcela fotit som sa hanbila. tak sme sa odfotili skupinka, ale sama by som nesla ani za svet Shy

06-05-2007, 03:22 PM
petraela Wrote:DErin teeda hadam sa nehanbis Angela taky zlaty chalan je to Big Grin
ja som sa s nim nechcela fotit som sa hanbila. tak sme sa odfotili skupinka, ale sama by som nesla ani za svet Shy
Vždyť to říkám, že jsem šla s Amundsenem Roflmao (v krvi)
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication