Thread Closed 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
12-23-2012, 09:31 PM (This post was last modified: 01-08-2013 10:05 AM by Phoebs.)
Wink Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
Najlepša novica (no vsaj zame) Paddy pride k nam, v Slovenijo marca 2013!!! Datuma še ni (piše sam, da bo marca), ampak js osebno upam, da bo to Božičkovo darilo dejansko darilo za moj RD Big Grin No, hec na stran, se vidimo marca! Srečen Božič vsem! Nina

[Image: 28qg.jpg]
Find all posts by this user
12-29-2012, 11:30 AM (This post was last modified: 12-29-2012 05:00 PM by Phoebs.)
RE: Paddy Kelly, Slovenija, Marec 2013!!!
Živjo! Zanima me, ali kdo ve, kje se dobijo karte za Paddyjevo Eurosarium turnejo, ko bo marca prišel tudi k nam? Iščem vsepovsod na internetu, pa jih nikjer ne najdem. ...drugače pa moram povedati, da sem bila 22. 12. 2012 na njihovem "Stille Nacht" koncertu v Koelnu in da je bilo fenomenalno, sploh ker sem jih po neverjetno srečnem naključju lahko tudi v živo spoznala in se z njimi (S Paddyjem, Joeyem, Kathy, Denisom) pogovarjala Rofl Super so bili! Smile
12-29-2012, 11:44 AM
Ojla, dobrodošla!
Kart še ni, prav tako ni niti datumov še zunaj. Paddy nas je zgleda sam obvestil o svojih planih v marcu, datumov in vsega ostalega pa še ni določil. Vsekakor je po moje najboljše, da spremljaš njegovo osebno stran in FB stran. ker bo tam najprej objavil linke za nakup vstopnic.
Sicer pa super, da si jih spoznala. Big Grin Js se s Paddyjem in Kathy še nism menla, Joey je pa itak največja faca Smile Za Stille Nacht pa vem, da so res lepi koncerti, sami mi žal ni ratalo it na nobenega (ŠE). Upam na več sreče prihodnjič Smile

12-29-2012, 12:10 PM (This post was last modified: 12-29-2012 12:11 PM by an_angel.)
Ja, res lepa novica! Luxhello
Js upam da bojo kmalu objavili več informacij in dali karte naprodaj...music
Slišala sem, da bo koncert na Madžarskem 2.marca. Možno, da bo enkrat okoli tega datuma tudi pri nas...

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
12-29-2012, 12:13 PM
(12-29-2012 11:44 AM)Phoebs Wrote:  Ojla, dobrodošla!
Kart še ni, prav tako ni niti datumov še zunaj. Paddy nas je zgleda sam obvestil o svojih planih v marcu, datumov in vsega ostalega pa še ni določil. Vsekakor je po moje najboljše, da spremljaš njegovo osebno stran in FB stran. ker bo tam najprej objavil linke za nakup vstopnic.
Sicer pa super, da si jih spoznala. Big Grin Js se s Paddyjem in Kathy še nism menla, Joey je pa itak največja faca Smile Za Stille Nacht pa vem, da so res lepi koncerti, sami mi žal ni ratalo it na nobenega (ŠE). Upam na več sreče prihodnjič Smile

Ja, vsak dan pregledam njegovo fb stran in osebno stran, čeprav včasih mislim, da ne bo tam objavljeno. Za Stille Nacht se mi zdi, da tudi ni bilo na njegovih straneh. Ne vem... mogoče ni najbolj logično, da bi na svoji strani objavljal, kje v Sloveniji se lahko kupijo karte, mogoče je naš trg premajhen, da bi dal tako novico na splet... bomo videli. Drugače pa - ja, če boš le lahko, pojdi drugo leto na Stille Nacht concert, ker je noro dobro!!! Tudi jaz bom šla še 1x, če bo le možno ok Bila sem na njihovem koncertu na bežigrajskem stadionu leta 1997, leta 2003 sem bila v njihovem gradu Gymnich - fuuuul lep grad, res!, 21. 12. 2012 pa sem šla v Koelnu poiskat še LaPatato (njihovo najljubšo restavracijo), ampak je žal ni več. Mislim, objekt je še tak kot je bil, ampak zdaj je nov lastnik in se imenuje nekako drugače. Poleti, če mi bo zneslo, bom šla pa še v Speyer (Nemčija), kjer sta v tehničnem muzeju spravljena njihov bus in ladja Sean'o'Kelley. Pa če bo možno bom v Essnu šla pogledat "Zeche Carl" - tam so snemali video An angel (najbolj glupo je, da sem bila že 1x tam, ampak sem čisto pozabila, da so tam snemali, tako da grem še 1x ;-)
12-29-2012, 03:12 PM
Na Paddyjevi spletni strani na FB so drugače tudi datumi od Stille N., a tudi sicer kar objavlja kje bo vse nastopal. Tudi Angelo je za aprilski in decembrski koncert objavil točno link do nakupa kart.Tako da po moje bo tudi Paddy, sam pač počakat je treba, da sploh kaj objavi Smile Možno bo celo na isti lokaciji kot Angelo Smile Vsekakor pa čim kaj zvem, napišem tu.

12-29-2012, 04:33 PM (This post was last modified: 12-29-2012 05:00 PM by Phoebs.)
Super, hvala! Če kaj izbrskam glede nakupa kart, bom tudi objavila tu. Komaj čakam!! :-)
12-29-2012, 05:00 PM
Sem popravila malo tvoje objave, ni potrebe, da vedno citiraš naše prejšnje objave objave, če takoj pod njimi komentiraš, saj gre za logično sosledje.
Glede koncerta. tudi jaz se zelo veselim! Big Grin

12-29-2012, 06:21 PM
Hvala, Phoebs za popravke. ok Upam, da bo zdaj šlo. Se opravičujem, sem čisto nova kar se tiče uporabe forumov. Danes sem se prvič sploh prijavila na kakšnega Smile
12-29-2012, 06:24 PM
Wink RE: Paddy Kelly, Slovenija, Marec 2013!!!
[Image: IMG_0893_zpsa2f1a6ac-1_zps7866f6d2.jpg]

La patata 21.12.2012.finger

Čudno da je ti nisi pronašla @Barbara.Nixweiss
A moram priznati da si prava sretnica ako si uspjela pričati sa njima u Kolnu,daj nam još malo ispričaj o tome,pa kako gdje???
Ja nisam bila te sreće u Kolnu.
Imaš li slike sa njima???
Zašto nisi prišla nama u Kolnu kada si vidjela slovensku zastavu u prvome redu???

Une Famille c*est une Chanson

10.04.2014. Angelo is coming in Zagreb
[-] The following 1 user says Thank You to Chiquitita_zgb for this post:
an_angel (12-30-2012)
12-29-2012, 06:28 PM
Barbara, ni panike, sej smo bli vsi na istem Big Grin

12-30-2012, 01:08 PM
Chiquitita_zgb, kje je bila ta fotka slikana? Ker to ne zgleda kot prava La Patata - sploh ker na levem znaku piše "La Plata" na desnem pa "La Patata." Mora biti kak photoshop Tongue Kar se tiče Koelna, je bilo tako: jaz sem sedela v parterju zraven mešalne mize in med 20-minutnim odmorom je tja prišel Denis (mož od Patricie). Potem sem ga po koncu koncerta srečala še enkrat in ga vprašala, če Paddy še vedno sodeluje pri Agape projekt, pa je rekel, da ne ve nič o tem in šel naprej. Hmmm... In ker se pač ne pustim kar tako "odgnati" - sem šla za njim in ugotovila, da je zadolžen za vodenje par fanov v backstage prostore. Sicer nisem imela posebne prepustnice niti me ni nihče vprašal, zato sem šla kar zraven z njmi Wink Najprej smo se ustavili pred garderobo od Patricie, zraven nje je imela garderobo Kathy, ampak ko sem videla da je naslednja garderoba od Paddyja, sem šla kar sama tja in stala pred vrati Smile Ljudje so non stop hodili not in ven in potem sem ga najprej videla, ko je klečal na tleh in se pogovarjal z eno malo deklico. Potem je parkat šibal ven in not in se ni imel časa ustaviti. Medtem sta prišli še dve punci in smo vse tri čakale. Potem je prišel ven k nam in nas vprašal, kako smo in kako nam je ime in nam dal roko. Potem je vprašal od kod smo in ko sem rekla "I'm from Slovenia." se je nasmejal in tako v občudovanju rekel "wow, from Slovenia" - kao - kako daleč sem prišla samo zaradi koncerta. Potem je moral kmalu nazaj, ker so ga klicali nazaj not. Sem mislila, da PADEM DOL! hurray Potem je prišel še Joey po hodniku in pozdravil enega, ki je stal čisto zraven mene in potem tudi meni dal roko (mogoče je mislil, da sem kolegica od tistega tipa - ne vem Wink Potem sem se pogovarjala z enim prijateljem od Paddyja, sem pozabila, kako mu je ime - bil je eden izmed menihov - fuuuul prijazen. Videla sem tudi Seana (majkemi, kako je zrastel Wink , pa Paula, pa Tanjo (ženo od Joeyja), pa vse Kelly-kids. Ko sem kot zadnja šla ven iz arene sem srečala še Kathy in ji čestitala za super koncert. Tako da bi lahko rekla, da je bil večer več kot uspešen! Pol se mi je na poti domov itak čist spipal Rofl --- Avtogramov in fotk nimam, ker je že varnostnik pred vrati rekel, da jih ne dajejo. Nisem hotela Paddyja posebej vprašati, ko je bil pri nas, da nas ne bi ven fliknili. Razmišljala sem, da bi lahko vsaj pogovor posnela na svoj telefon, ampak po mojem poznajo vse take trike in res ni bilo vredno, da jim zamerimo. Drugič Wink ---Na koncertu sem videla poljsko zastavo pred mano direkt pod odrom. Hrvaško zastavo sem videla nekje bolj zadaj - za ograjo - se mi zdi - ampak ko sem potem šibala za Denisom nisem imela časa za kaj drugega, sorry. Upam, da se drugič vidimo Smile
12-30-2012, 04:12 PM
Wink RE: Paddy Kelly, Slovenija, Marec 2013!!!
Super,imala si sreće!Luxhello
Otkuda ti pravo da govoriš da je to Photoshop,to je jako ružno od tebe.finger
Tako je u stvarnosti,na vratima piše La Plata,a na desnoj strani La Patata.
I ne moraš pisati u zagradama tko je Denis,tko je Tanja,mislim da to svi dobro znamo.A tko ne zna,neka se propuca!Bangshead

Une Famille c*est une Chanson

10.04.2014. Angelo is coming in Zagreb
12-30-2012, 04:57 PM
Hehehe, ja mislim, da tle vsi poznamo vse, pa se vec! Wink

[-] The following 1 user says Thank You to Phoebs for this post:
Chiquitita_zgb (12-30-2012)
12-30-2012, 06:28 PM
Nkogar nisem hotela užaliti, ko sem rekla, da je mogoče photoshop. Ampak morate vedeti, da sta v Koelnu vsaj 2 LaPatati - ena na Maybachstrasse in druga na Kurfuerstenstrasse. Upam da ni zdaj kdo jezen name... res se nimam namena s kom kregati na forumu.
12-30-2012, 08:26 PM
Ne sekiraj se Big Grin Vse ok! Babydust

01-04-2013, 07:19 PM
Hej, punce, pa smo tam! Zdaj gre zares! Paddy je že objavil datum in kraj koncerta na Poljskem, zato predvidevam, da bomo kmalu tudi mi na vrsti. Jeeeeej! Rofl hurray Rofl
01-08-2013, 01:05 AM
Punce!!!!!! Karte za Paddyjev koncert so že v prodaji! Poglejte/kliknite na link na njegovem fb profilu!!! Rofl Roflmao hurray
01-09-2013, 01:44 PM (This post was last modified: 01-09-2013 01:45 PM by an_angel.)
RE: Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
Se vidimo kmalu!! Wave
Sm naredila en letak za reklamo...na kakšen forum, po mailu, FB itd Smile
Je še kar nekaj kart na voljo...

[Image: 537439_10200251420949036_598577945_n.jpg]

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
[-] The following 1 user says Thank You to an_angel for this post:
Phoebs (01-09-2013)
01-10-2013, 05:45 PM
RE: Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
hej, hej! Že imate karte? Wink
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paddy - karte Erlangen - 8. september 2013 autumn 0 559 08-11-2013 08:14 PM
Last Post: autumn
  Paddy Kelly, 5.4.2013- Ljubljana! Good Neighbour 37 5,616 04-15-2013 07:29 AM
Last Post: Signifera

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication