Thread Closed 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
01-10-2013, 05:47 PM
RE: Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
Jep Smile

[Image: 28qg.jpg]
Find all posts by this user
01-11-2013, 11:20 AM
Superca! Kje pa ste? Jaz sem v 3. vrsti.
01-22-2013, 09:00 PM
Hoj, hoj! Smile Kje pa ste vsi, da se nič več ne javljate?
02-01-2013, 10:32 AM
Hej vsem Kelly fanicam. hallo
Sem nova na forumu, ena več v Kelly Family generaciji in sm bla velika Paddyjeva fanica! Paddy Kelly Wink

Najbrž nisem tako zagrizena kot nekatere tu na forumu, jih pa spremljam ves čas, kaj se z njimi dogaja in tudi kdaj pa kdaj preberem kaj na tem forumu. Morm rečt, da ste kr precej obveščene. Smile

Zanima me, če veste, kolk kart je še na voljo za Paddyjev koncert? Zelo lepo bi ga blo vidt po 15 letih, KF so bli le del našega odraščanja in po moje bo ful lepo obujat spomine na koncertu! Smile Pa zanima me tudi, a ve greste kr same na koncert al se kej zmente? Ker jst mam kr težavo dobit nekoga, ki bi šel na njegov koncert..večina ljudi deluje bolj po načelu "ah, to je minilo", ampak Paddyja mi je res škoda zamudit. Wink Mogoče veste, a bo po koncertu tud možnost se srečat z njim?

Hvala za informacije in lep dan! Wink
02-01-2013, 11:09 AM
@Signifera pozdravljena na forumu, lepo da si se oglasila, ker je res bolj malo aktivnih slo-fanov tukaj!Wave

Za Paddyjev kocnert v Ljubljani je na voljo še nekaj vstopnic, jih je že kar precej prodanih. Ti toplo priporočam da jo čim prej kupiš, ker je sedežni red in zaenkrat se še da dobit kak dober sedež na balknonu, v spodnjem delu pa misim da je samo še nekaj malega prostega v predzanjih in pa zadnja vrsta.

Iz kje pa si?

Ja ponavadi se dobimo tam kakšno urco, dve ali tri prej in se malo družimo ob kakšni kavici.Tongue Sploh tukaj v Spanskih borcih ni potrebno hoditi pol dneva prej zato ker je sedežni red.
Tako da ti kar pridi, družbe boš imela dovolj. ok

Kar se tiče backstage-a pa mislim da ga Paddy ne bo imel...vsaj tako je bilo na njegovih solo koncertih v zadnjih letih (na žalost je še precej takšnih fanic, ki živijo v 90ih Bangshead in je to eden glavnih vzrokov zakaj se Paddy še vedno "skriva" pred fani.)

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
02-01-2013, 08:16 PM
Živjo! Tud jst sem nova tule Smile Grem na Paddyjev koncert in se počutim neučakano kot najstnica Smile Tudi v svojih najstniških letih in noriji, ki sem jo preživljala s Kelly Family nisem bila na nobenem koncertu, tako da zdej še toliko bolj komaj čakam Big Grin

Drugače pa sta mi bila Paddy in Angelo zakon Big Grin Še zdej čekiram youtube, poslušam njihove pesmi in se spominjam časov nazaj Wink

Za koncert sem pa dobila žal šele 13. vrsto thinker Bom pa tam s kolegico sigurno kako urco prej, ker moram že tko it prej od doma ker se mi niti ne sanja kje je to badly

Ne bom nič jezna če me katera fanica potapka po rami in kako besedo spregovorimo Big Grin

In močnoooo upam da bo mel kej backstagea ker si fuuul želim ene slike z njim! Big Grin Paddy Kelly
02-02-2013, 10:31 AM
Pozdravljena hallo
Lepo da nas je vedno več. Smile

(02-01-2013 08:16 PM)Bi_Ni_Mo Wrote:  Drugače pa sta mi bila Paddy in Angelo zakon Big Grin Še zdej čekiram youtube, poslušam njihove pesmi in se spominjam časov nazaj Wink

Škoda potem, da nisi prišla na noben Angelov koncert, jih je imel kar nekaj v Sloveniji zadnja leta. music

Quote:Ne bom nič jezna če me katera fanica potapka po rami in kako besedo spregovorimo Big Grin

Z veseljem, če nam boš le povedala kdo si, da te bomo lahko prepoznali...hallo

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
02-03-2013, 08:17 PM
Hej!

Evo, jutri grem tudi jaz po karto, nočem zamudit tega koncerta! Smile
Edino malo mi je žal, da nisem prej kupila, ker bom sedela čisto zadaj. Sad

Jaz sem sicer že bila v Španskih borcih, ampak na odru. Tako da tiste, ki ste že bile...kaj mislite, naj raje kupim karto v predzadnji vrsti ali na balkonu? So v zadnjih vrstah tudi dvignjeni sedeži in se v redu vidi? Se mi zdi, da bom na balkonu vseeno še dlje, pa nočem gledat na oder iz zraka. Tongue

Po moje Paddy tudi ne bo imel backstagea, ker sem poslušala en njegov intervju iz 2011 danes in je rekel, da ne želi dajat avtogramov in da se ne želi slikat kar tako brez nekega razloga.
Saj ga razumem...on je bil le najbolj izpostavljen in najbrž si ne moremo niti predstavljat, kolk miru je potreboval, da je spet vzpostavil normalno življenje.

Jst sicer ne bi vpila pa padla v trans če bi ga srečala, ampak priznam, da čist u "easy" mi pa tud ne bi bilo, tudi če nism več stara 12 let, hehe... Po moje, da še vedno dobiš malo teh občutkov, če se srečaš s svojim najstniškim idolom...to je bla včasih le velika želja. In sem res vesela, da ga bom po 15 letih vidla in slišala v Sloveniji! Po moje bom dojela šele nekje na sredini koncerta. Big Grin

In to po moje on še vedno čuti, da so fanice še vedno malo "nore" na njega in si noče vključevat tega v svoje "umirjeno" življenje.

Še eno vprašanje imam: kako to, da na primer na 24ur.com al pa kje drugje niti enega članka ne napišejo in ne oglašujejo tega? Ker res bi bilo lepo, če bi bil koncert razprodan! Hecno mi je, da beremo gor o nekih slovenskih """zvezdnicah""", o njegovem koncertu pa nič. Ker Kellyji so bli konec devetdesetih pri nas senzacija in koncert bi bil po moje brez problemov razprodan, če bi bila vsaj ena reklama. Kdo mora za to poskrbet? Španski borci? Paddy-jeva ekipa al kdo?? Čudno mi je, da nikjer nič ne zasledim, nobene reklame. Noro...škoda.

Hvala za vse informacije! Wink
[-] The following 1 user says Thank You to Signifera for this post:
Phoebs (02-03-2013)
02-03-2013, 08:26 PM
Signifera,
ne kupuj karte.
Ti jo podarim jaz za 2.vrsto, sredina.
Upam, da vidiš pravočasno post.
Prosim, če jo kdo pozna, naj jo obvesti, preden gre v nakup.
Lep večer.
[-] The following 1 user says Thank You to autumn for this post:
Signifera (02-03-2013)
02-03-2013, 08:29 PM
Po moje najboljse, da ji pises pod privat sporocilo, bo dobila na mail.

02-03-2013, 08:33 PM
Hvala, Phoebs,
sem ji že pisala, pa sem si mislila, da bo morda spregledala, ker je nova na forumu. Sem pozabila, da se ji prikaže na mailu Smile

Glede reklame za koncert, ja nikjer ni ničesar... Španski borci imajo minimalno objavo, mojekarte.si sploh ne več na naslovni strani, eventim je ne more prodajati in oglaševati... tudi mene čudi, ko menim, da bi bil koncert z lahkoto razprodan, če bi le kdo vedel zanj.
Morda pa bo sedež za sedežem počasi izginil v naslednjih tednih..
02-03-2013, 08:42 PM
AUTUMN, reeeesss???? Uaaaaa, YOU MADE MY DAY!!! hurray hurray hurray
Sm vidla tvoj privat post, ti bom odpisala...

HVALA TI FUL!!!!!
02-03-2013, 08:47 PM
(02-03-2013 08:42 PM)Signifera Wrote:  AUTUMN, reeeesss???? Uaaaaa, YOU MADE MY DAY!!! hurray hurray hurray
Sm vidla tvoj privat post, ti bom odpisala...

HVALA TI FUL!!!!!

Res Smile Z veseljem.
02-03-2013, 09:30 PM
signifera/autumn koji broj karte imate? ja imam 2. red 12 i 13 Smile mozda budemo jedna pokraj druge Smile
02-03-2013, 09:31 PM
Oooo, ful fajn, da ste rešle! hurrayok

02-03-2013, 10:16 PM
oooo...onda smo stvarno jedna do druge... vidimo se Big Grin
02-05-2013, 10:27 AM (This post was last modified: 02-05-2013 10:28 AM by an_angel.)
(02-05-2013 12:20 AM)Signifera Wrote:  Se je pri Angelu kaj dalo? So ful kontrolirali?

Kar se tiče slikanja, so bili pri Angelu ZELO strogi in se res ni smelo slikat.
Sem slišala da je na Poljskem en moški nekaj slikal in so ustavili koncert, je mogu on slike zbrisat in so potem nadaljevali, tako da če bodo na začetku opozorili da je slikanje prepovedano, potem toplo priporočam upoštevanje tega pravila...ok

Sicer se je na prvih koncertih blo mal težko navadati da se ne sme nič slikat, ampak po parih takšnih akustičnih koncertih, hitro ugotoviš da dejansko 10000% uživaš v koncertu in glasbi in niti ne pomisliš da bi se vmes ukvarjal s fotoaparatom...music

Vidim pa da se karte kar lepo prodajajo, upajmo da jih bo do 2.3. zmanjkalo! Pray

[-] The following 1 user says Thank You to an_angel for this post:
Signifera (02-05-2013)
02-05-2013, 01:58 PM
Ja, res, js osebno sploh ne pogrešam slikanja. Ok, sej je kul imet tudi kako sliko, ampak iskreno.... če reče ne, je ne. In pika. In na živce mi grejo ljudje, ki se na to požvižgajo, tako da upam, da se bomo tega striktno držali. Najbrž ima razlog za to Wink Poleg tega pa mislim, da spomin tako ali tako ostane za vedno, občutki so del tebe, slika gor ali dol. In to je tisto bistveno. Meni osebno doooosti več pomenijo spomini na vse koncerte na katerih sem bila in slik niti toliko ne gledam, ker imam svoje osebne slike v glavi, ki so lepše in bolj dragocene.
Tudi za backstage se ne delat utvar. To ni Angelo, to je oblegani Paddy na katerega se dobesedno lepijo vse najbolj psihopatske babe brez življenja kar jih obstaja. Nekaj je očitno na njemu, da privlači take osebke. Zato se mi zdi edino pametno, da ni backstaga in s tem nobenih neugodnih in nerodnih incidentov, ki bi če ne bili, sem skoraj prepričana.
Tako da.... koncert bo doživetje, nekaj nepozabnega, prelepega, veselega in že to po sebi je več kot dovolj, da se veselimo in komaj čakamo.

[-] The following 3 users say Thank You to Phoebs for this post:
an_angel (02-05-2013), Barbara12 (02-06-2013), Signifera (02-05-2013)
02-05-2013, 10:28 PM (This post was last modified: 02-05-2013 10:37 PM by Barbara12.)
Živjo! Jaz imam karto za 2. vrsto, 13. sedež, tako da očitno sedite točno pred mano! :-) Se vidimo!!! :-D

Živjo! Po mojem ne bodo pustili, da bi se z njm fotkali. Žal :-( Kar se tega tiče, so precej strogi. Jaz sem bila lani decembra na njihovi Stille Nacht v Koelnu in sem Paddyja tudi backstage srečala. Me je pozdravil, dal roko in sva se pogovarjala, ampak varnostnik je bil pa fuuuul tečen in je že na začetku rekel, da naj ne mislimo, da bomo dobili avtograme, ker jih ne bo! Kaka tečnoba! Bangshead Ampak je vse ostalo odtehtalo tisto fotko in avtogram Rofl ...drugače pa - koncert bo po mojem bombastičen tako ali tako!!! music
02-06-2013, 10:23 AM
Barbara, ja sam malo zbunjena...ja imam kod sebe karte 2. red sjedalo 12 i 13
Cudno mi je da ti imas kartu s istim brojem sjedala
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paddy - karte Erlangen - 8. september 2013 autumn 0 697 08-11-2013 08:14 PM
Last Post: autumn
  Paddy Kelly, 5.4.2013- Ljubljana! Good Neighbour 37 6,396 04-15-2013 07:29 AM
Last Post: Signifera

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication