Thread Closed 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
02-12-2013, 06:15 PM
RE: Paddy Kelly, 2.3.2013, Ljubljana!
Ne, do sedaj še čisto nihče woeful Po mojem ne mislijo nikjer objaviti in se jim niti ne da, da bi mi odpisali :-/ Ravno razmišljam, da bi enostavno napisala na kako zelo pogosto obiskano spletno stran, da je koncert, tudi če se ne sme, ker se mi zdi nemogoče, da karte ne bi bile razprodane glede na to koliko ljudi se je drenjalo za Bežigradom 1997, ko so imeli koncert. Po mojem ljudje enostavno ne vedo za koncert. Če pa je kdo dovolj pogumen, bu lahko poklical kakšno zelo poslušano oddajo in med drugim kar v eter "na hitrico" :-) povedal, kdaj in kje je koncert Wink ...ja, saj vem - to so že obupani poskusi...ampak RES bi moral biti koncert razprodan, ker drugače po mojem ne bo več prišel sem crying scream crying
Find all posts by this user
02-12-2013, 06:39 PM (This post was last modified: 02-12-2013 06:40 PM by Phoebs.)
Mene pa prav ni ne skrbi razprodanost koncerta. Je že sedaj odlično prodajan, ful boljše kot Angelov. Zakaj me ne skrbi?
Zato ker:
1. Je sam Paddy izrazil željo po bolj intimnih koncertih z manj ljudmi, zato je ta turneja sploh nastala.
2. Ker sem mnenja, da Paddy (ali Sven) ni tak materialist, da bi gledal samo na razprodanost koncerta kot edini in absolutni pogoj zakaj ima nekje koncert, pač pa sem skoraj ziher, da je njegova glavna prioriteta, da koncert dobro izpade in ni kakih "incidentov
Torej povzetek: Nehajte se sekirat in predvsem pazite se podivjane babe brez lajfa, ki mislite, da se boste z njim poročile in delate sceno na koncertih, kdorkoli že ste, VE ga boste odgnale, ne prazni sedeži v zadnji vrsti! Zato, obnašajte se vse normalno, ne rinite v njega, ker tega očitno NOČE in bo še velikokrat prišel.
Lep večer dalje Smile

[Image: 28qg.jpg]
[-] The following 1 user says Thank You to Phoebs for this post:
an_angel (02-12-2013)
02-12-2013, 07:39 PM
Ja mislim da je koncert dosta dobro prodan vec sad, tak da ne bi trebalo biti problema s novim dolascima...ne brinite, ne mora biti rasprodan do zadnjeg mjesta da bi Paddy bio zadovoljan...drugo bi bilo da je prodano samo 50 ili 100 karata...ovako, nece se niti primjetiti da su zadnja sjedala prazna (a tko zna, za dva i pol tjedna mozda se i to proda)
[-] The following 2 users say Thank You to toxyn for this post:
an_angel (02-12-2013), Phoebs (02-12-2013)
02-12-2013, 07:41 PM (This post was last modified: 02-12-2013 08:21 PM by Signifera.)
Hahaha, Barbara "na hitrco v eter"...si kar predstavljam to smešno sceno. Ampak to ignoriranje pa res ni prijazno. A si mislila FB strani? Ja, Radio 1 ma velik fanov! Pa objavljamo to slikco za koncert non stop pa delamo reklamo, tud če sproti brišejo, haha! Big Grin

Phoebs, upam, da tole ne leti na kakšno od nas. Jaz vem, kakšne so njegove želje in niti pod razno se ne bi spustila na tak nivo in ne spadam med podivjane babe brez lajfa. Jst si samo želim, da bi naredili dober vtis, čeprav verjamem, da ga bomo tudi, če koncert ne bo razprodan...bomo mi tolk bolj glasni (v normalnem smislu, seveda). Wink

Ne vem kolk je blo ljudi na Angelovem koncertu, je pa pri Paddyju že nekaj časa ista situacija s prodanimi kartami. Gre se edino za to, da bi bilo (meni, če že hočete Smile ) res lepo, da bi bil koncert razprodan, ker si on to zasluži in predvsem me res jezi, da ne bo razprodan ZARADI tega, ker ljudje ne vejo za to. (pa še grdo bo, če bo pri vseh pisalo SOLD OUT, razen pri Ljubljani Tongue ) Po drugi strani pa ne vem, na kakšen način funkcionira Paddyjev marketing in kaj oni pričakujejo, kje se bo izvedelo za koncert. Po moje bi se tudi oni morali najbrž kaj "angažirati" in se mogoče pozanimat, kam bi bilo dobro dat kakšno reklamo. Španski borci itak oddajo samo prostor, ki ga more izvajalec plačat in načeloma jim je itak vseeno, kolk ljudi bo tam sedelo. To morate ve vedeti, ki ste ble že na Angelovem koncertu pa sm zasledila, da ste se (so se) nekaj celo pogovarjale s Svenom na začetku o tem oglaševanju koncerta itd...no ne vem.

In kako je takrat 1 teden pred Angelovim koncertom prišel članek v Žurnal24, k je ena omenila, da so se po tistem karte dobr prodajale? Kdo je pa tisto plačal? To bi blo dobr tud za Paddyja.

V glavnem...mislim, da smo se potrudile kot smo se lahko in bo kar bo. Ne bomo odkrile kakšne tople vode. Wink

Peace! Big Grin
02-12-2013, 08:53 PM (This post was last modified: 02-12-2013 08:59 PM by Barbara12.)
Phoebs, ne vem ali s tistimi podivjanimi babami brez lajfa misliš mene, ali kaj, vendar ti zagotavljam, da nisem čisto nič od zgoraj napisanega. FYI - moj lajf je super in nisem ena od tistih psihičk, ki mislijo, da bo Paddy padel pred njih na kolena. Sem se srečala z njim v Koelnu decembra in sva se čisto lepo pogovarjala in glede na to, da ni klical varnostnika na pomoč lahko sklepam, da me ni imel za kako od tistih odštekanih punc, ki so leta in leta divjale za njim noč in dan. Moje mnenje je bilo samo, da je pač motivacija za vnovičen koncert večja, če je koncert razprodan - konec koncev je to koncert, kjer je že tako ali tako malo kart, pa še te niso razprodane.

Signifera, 100x HVALA za tvoj komentar! Smile Sem točno tvojih misli in še sama ne bi znala bolje razložiti, zakaj bi bil fino, da je koncert razprodan. Očitno so nekateri tu, žal, čisto narobe razumeli.
02-12-2013, 09:09 PM
Haha. Ne poznam nobene osebno, torej kje je problem? Dejstva so še zmeraj taka, nisem rekla nič, kar se že ne ve. Babe ga obletavajo, non stop so kaki incidenti v zvezi z njim. Vem, da marsikdo bere ta forum, tisti ki pa se počuti vpoklicanega... bo pa že kej na tem Wink Če pa ne, še toliko boljše.

Js bi sam rada imela miren in spodoben koncert. To, ali je koncert razprodan ali ne... sorry, meni to popolnoma nič ne pomeni. In se POPOLNOMA strinjam s toxyn ok

02-12-2013, 10:14 PM (This post was last modified: 02-12-2013 10:23 PM by autumn.)
Mislim, da je prišlo do nesporazuma, Phoebs, ker si naslovila z "ve babe", pa smo se tiste tri, štiri, ki smo sodelovale v postih, razumele kot nagovorjene. Drži, da je predvsem pomembno, da se vsi vedemo spodobno in kultivirano. Se mi zdi, da smo pri nas pokazali, da to počnemo, tako na Angelu, kot na Paddijevem obisku pred par leti.

Sem pa mnenja, da obiskanost dogodka, le potegne marsikaj za seboj. Sploh pa škoda, da marsikdo, ki bi se želel koncerta udeležiti, če pravilno sklepamo, se ne bo mogel, preprosto iz razloga, ker ne bo seznanjen.

Lep večer vsem vključenim v temo. Lepo se imejte.

(02-12-2013 07:41 PM)Signifera Wrote:  Španski borci itak oddajo samo prostor, ki ga more izvajalec plačat in načeloma jim je itak vseeno, kolk ljudi bo tam sedelo.

In kako je takrat 1 teden pred Angelovim koncertom prišel članek v Žurnal24, k je ena omenila, da so se po tistem karte dobr prodajale? Kdo je pa tisto plačal?

A res to za Španske borce? Sad
Ne vem, članek sem le zasledila med malico na delovnem mestu. Wink To je bilo za enega od njegovih koncertov na gradu.
[-] The following 2 users say Thank You to autumn for this post:
Barbara12 (02-12-2013), Signifera (02-13-2013)
02-13-2013, 09:15 AM
Ja, jaz predvidevam...ponavadi je tako. Če ni dogodek v njihovi organizaciji, pol oni nimajo nič s tem, pač oddajo samo prostor....razen če se ne dogovorijo drugače. Smile
02-13-2013, 01:27 PM (This post was last modified: 02-13-2013 02:34 PM by Signifera.)
Ok, punce...ena dobra informacija... ok Jaz sem pisala novinarki rtvslo.si, ki je napisala lani tudi prispevek/intervju za Angelov koncert.
Vprašala sem jo, ali je možno, da napišejo kakšen manjši članek tudi za Paddyjev koncert.
To je njen odgovor:

Pozdravljena,

moj odgovor je: Vsekakor!

Kdaj pride Paddy in kam? Oz. za začetek bi prosila malo več informacij. Zanima me tudi, če bi bil pred tem na voljo za telefonski intervju oz. še raje bi videla, če bi bil na voljo v živo, ko pride v LJ.

Lep pozdrav!

Torej...what should we do? Smile Mislite, da bi bilo kaj od tega mogoče / ali pa da bi katera vprašala Svena...nekje sem zasledila, da imate e-mail od njega...oz. lahko ga tudi njej posredujemo, pa mu ona piše (al kdo je za to odgovoren pri njemu)?? Konc koncev se ne bi rada s to novinarko dogovarjala nekaj na svojo roko kot da sm manager za Slovenijo brez dovoljenja. Tongue Mislite, da bi blo to kul, če bi novinarka Svenu pisala?

Je pa zelo ZA, tako da to bi bilo super! Smile Tako da ...povejte kaj mislite, prosim! Wink
[-] The following 1 user says Thank You to Signifera for this post:
Barbara12 (02-13-2013)
02-13-2013, 04:05 PM (This post was last modified: 02-13-2013 04:06 PM by an_angel.)
No tako, sem pisala Svenu in mi je odpisal, da nažalost tokrat ne planirajo nobenih intervjujev ipd., se pa vseeno zahvaljuje za naš trud...precej čudno ampak ok. Nixweiss

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
[-] The following 1 user says Thank You to an_angel for this post:
Phoebs (02-13-2013)
02-13-2013, 04:10 PM
Kaj tako hitro ti je odpisal? No, Paddy že ve.... Mogoče je samo prelen, da bi se s tem ubadal [Image: giggle.gif]

02-13-2013, 04:13 PM
Jaz bi Svena vprašala, če je možen vsaj kratek intervju po telefonu. Vsekakor pa bi prosila to novinarko, naj čimprej objavi, da bo koncert.
02-13-2013, 04:14 PM (This post was last modified: 02-13-2013 04:17 PM by an_angel.)
Ja, sm mu kr na FB pisala. Tongue
Ne vem, mal čudno mi je da je nekdo zainteresiran za to da ti nardi mal reklame pa intervju s tabo, tebi pa ni do tega...Nixweiss ampak ja, očitno že sami vedo kaj in kako. ok Mogoče mu se res ne da pred koncertom z intervjuji ukvarjat.

@Barbara...ne vem če ma smisla tečnarit, v končni fazi če bi hotli bi jim bilo sigurno v interesu, ampak je napisal da za tokratne koncerte ne načrtujejo nobenih intervjujev in podobnih medijskih stvari. Nixweiss

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
[-] The following 1 user says Thank You to an_angel for this post:
Phoebs (02-13-2013)
02-13-2013, 04:16 PM (This post was last modified: 02-13-2013 04:20 PM by Phoebs.)
Ja, mal je čuden Big Grin Škoda. Sam konec koncev mu očitno ni do tega, ker če ne bi najbrž pristal. Vidim, da sta z Angelom res kot noč in dan Big Grin

02-13-2013, 04:38 PM
Škoda. Nixweiss Sem mislila, da bi blo to bolj kot reklama za koncert, vsaj po telefonu. Nisem mislila, da bi zdej tja na koncert prišla cela vrsta novinarjev in kamer.

Bom novinarki odpisala, da nimajo tega v planu, da pa lahko sama še enkrat vpraša, če želi in da lahko vseeno napiše članek... Nixweiss
[-] The following 2 users say Thank You to Signifera for this post:
autumn (02-15-2013), Barbara12 (02-13-2013)
02-18-2013, 07:48 PM
Živjo! Danes sem dobila en in edini odgovor preko maila z glasbene redakcije SLO1, k so mi rekli, da nisem poslala maila na pravi naslov. Hmmm... Sem prosila, če mi lahko pove, kam naj pošljem. Ostali niso nič odgovorili.
02-22-2013, 09:38 AM
Čez točno en teden se začne turneja!!! hurraymusic

02-24-2013, 10:45 AM
A kdo ve, kje se da tam okrog Španskih borcev parkirat??
Hvala. Smile
02-24-2013, 04:48 PM
Tudi mene zanima kako je s parkirišči? Big Grin
Upam da bom najdla! Ker ljubljane ne poznam in res upam, da bom našla Španske borce in da se mi nasmehne sreča s parkiriščem....
Kdaj pa kej planirate bit tam prej?? Urco? Več?
A kej veste kako dolg bo koncert?
Js že KOOOMAJ čakam!!! Big Grin Rofl
02-24-2013, 05:25 PM
Parkira se direkt pred stavbo oziroma tudi v okolišu je ogromno parkir placa. ok

[-] The following 3 users say Thank You to Phoebs for this post:
Barbara12 (02-26-2013), Bi_Ni_Mo (02-25-2013), Signifera (02-24-2013)
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paddy - karte Erlangen - 8. september 2013 autumn 0 730 08-11-2013 08:14 PM
Last Post: autumn
  Paddy Kelly, 5.4.2013- Ljubljana! Good Neighbour 37 6,751 04-15-2013 07:29 AM
Last Post: Signifera

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication