Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Kaj se je zgodilo z Barby??
05-07-2013, 07:03 PM
Kaj se je zgodilo z Barby??
A mi lahko nekdo pove kaj se je zgodilo z Barby?? Barby Kelly
Kolikor sem razbrala ima neko duševno bolezen? Katero? In zakaj je do tega prišlo??
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-09-2013, 09:10 PM
RE: Kaj se je zgodilo z Barby??
Hej, kolikor jaz vem ima shizofrenijo Sad
06-07-2013, 10:16 AM
joj no.... po moje je vzrok ves ta stres in način življenja ki so ga imeli v času slave... Sad
06-07-2013, 12:18 PM
No, no, zaradi stresa pa clovek ze ne dobi shizofrenije. To je zelo resna in huda bolezen.

[Image: 28qg.jpg]
06-08-2013, 07:25 AM
Se strinjam Phoebs.
06-11-2013, 08:47 PM
No no, ne me tko jemat, nism mislla nič slabega. Samo razmišljala sem, prebrala si pa res nisem nič o tej bolezni. Glede na to, da kar nekaj bolezni, ki so možganskega izvora, povzroča stres, sem samo "na glas" razmišljala.
08-18-2013, 01:40 PM
(06-11-2013 08:47 PM)Bi_Ni_Mo Wrote:  No no, ne me tko jemat, nism mislla nič slabega. Samo razmišljala sem, prebrala si pa res nisem nič o tej bolezni. Glede na to, da kar nekaj bolezni, ki so možganskega izvora, povzroča stres, sem samo "na glas" razmišljala.

ojla. js mam paranoidno shizofrenijo (najhujšo obliko). že od 12.leta starosti slišim glasove, ki mi govorijo žile si prerež prasica, poglej se kakšna si, odseki si vrat, to vse so prisluhi, pol mam še privide, ko hodim včasih vidim vesoljce (groooozni so), ki s sekiro hodijo k meni, pa blodnje, da sem ubila iračana in da moram v haag in da me išče policija, oz. mednarodna tiralica, tko da sem ves čas prestrašena. pa da me mafija zasleduje, ipd. tko nekak.
men se je začela bolezen zgodaj in moje življenje težko teče al kako naj se izrazim... ves čas sm po bolnicah, imam po 26 tablet na dan, pa 2 injekciji na 14dni, leta 2009 so me poslali v zagreb na elektrošoke, ipd. če ne jem zdravil, sm čist psihotična.
bla sm 3x na otroški psihiatriji, 3x na adolescentni shizofreniji, 1x na motnje hranjenja (dedi me je 10let spolno zlorabljal in mam poleg shizofrenije tudi anoreksijo, ki je trenutno ok -> 173cm, 51kg. drgač mam pa preden me začnejo posiljevat s sondo po 37kg na mojo velikost. 2x sm mela tut poskus samomora, sam tut 210tablet naenkrat, me ni ubilo.... tkole na kratko, da boste lažje razumeli, za kaj približno se gre.
ČE KELLYji ne bi obstajali, me danes ne bi blo več na zemlji...
oni so posebni, izvirni, vse pesmi, ki jih zapojejo te umirijo, razveselijo, vse pesmi znam na pamet, sam sm 1986 letnik in sm njihova fenica od 1995. v tujini nikoli nisem bila, ker nism mela nikogar, ki bi me peljal ali spremljal, v slo pa na vseh.
mam vse original cdje, vse videokasete in dvdje, pol pa seveda še 500posterjev, pa izrezane strani iz bravota nemšekega, zastave ipd. sej nism edina, sm 100%, da mate ostali še več izkušenj in materiala. rada bi šla v zagreb aprila 2014, kera od vas gre in kdaj, s čim in kako?

en bolan pozdravček (se hecam)Aniheart
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kaj bi bli... Phoebs 108 11,491 03-28-2010 10:47 PM
Last Post: an_angel

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication