Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Sopotniki/ sopotnice Duisburg 2014
01-25-2014, 07:57 PM (This post was last modified: 01-26-2014 10:33 AM by Phoebs.)
Sopotniki/ sopotnice Duisburg 2014
hej!

forum kar umirascream

zanima me, če bi šel/šla kdo od vas z mano v Duisburg, zdej k sta še dva neprodana koncerta poleg razprodanega?
js bi šla z vlakom, samo se nikoli nisem učila nemško, tko da sama bi se zgubla, pa že tko nimam dobre orientacije, razn tukaj v ljthinker

a gre kdo od vas še na kak drug koncert, kot samo v lj? (velja za angela in paddyja)
se priporočam tut za dobre karte, plačam še 10% več...

upam, da se boste kaj odzvali, pogrešam vas,
kelly fan,
Silence
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
01-25-2014, 10:05 PM (This post was last modified: 01-25-2014 10:07 PM by Phoebs.)
RE: sopotniki/sopotnice Duisburg 2014
Kakor jaz vem, sta dva razprodana. Oba, ki se snemata.
Ja, hodimo tudi drugod na koncerte, ne samo v Lj, ampak velja za Jimmyja Wink Tongue

Karto za koncert imas?

[Image: 28qg.jpg]
[-] The following 1 user says Thank You to Phoebs for this post:
Silence (01-25-2014)
01-25-2014, 10:50 PM
ojla!

hvala za brzinski odgovorLuxhello

aja, dva sta že razprodana? a eden bo nemški, en pa v angleški verziji, tko kot pri angelu?
ne, nimam še karte, najprej si morm najt sopotnika, pol pa skupaj kupit karti/e!
js hodm sam na paddyjeve in angelove koncerte, in še to samo v lj, ker mam mal smotane starše in mi 17letno kelly manijo ves čas očitajo, da sm mal nora ipd.
ampak, rada bi imela še druge kelly fane za prjatle, da bi skupej potovali, peli, kričali, se lepo imeli ob kelly glasbi in obujali spomine in poslušali novosti...
a potem ti bi šla v Duisburg?flower še koga poznaš ki bi šel?
trenutno mam samo angelovi karti za aprila.
a mogoče veš, kdaj bo paddy objavil svojo novo turo? kdaj pride v slo?
že vnaprej hvala.
you're the bestHeadbanger

lp
01-26-2014, 10:30 AM
Ma lej pr Paddyju je tako, da ne objavi ničesar. Tako, da bo lahko snemanje obakrat v nemščini ali obakrat vangleščini ali mešano. Se ne ve. Všečkaj ga na Fb, pa boš vedela isto kot mi ostali- torej ničesar Big Grin Big Grin
Tale tvoj plan bo malo težek. Kolegica iz Poljske mi je naročila naj zanjo naročim 3 karte za Duisburg. Grem na net 10.00, ko naj bi se karte začele prodajat. Odprem stran.... vse zasedeno. Razprodan je bil v 1 min. Ne pretiravam. Še vedno sumim, da nekaj smrdi, ampak ok. V glavnem, sedaj se prodajajo karte samo še na eBayju, za mastne pare. Če imaš dovolj keša, ti kar Big Grin
Ne, si slabo razumela, nikoli nism rekla, da grem. Pravzaprav nočem it. Ker mi njegova politika najavljanja koncertov, dražanja kart in vedno istega šova že eno leto prav nič ne diši in ga imam po pravici povedano polhn kufer. Ko pa gremo kam na Jimmyja, si pa dobrodošla Smile
Iskreno dvomim, da bo Paddy prišel v kratkem v Slovenijo. Paddy najavlja po novem svoje koncerte le kak mesec prej, da ti natanko par dni časa, da se odločiš ali greš ali ne, za karte se moraš borit, če hočeš dobre sedeže.... noben ne ve kam bo šel naslednjič. Js iskreno dvomim, da bo to Slovenija, ampak nikoli ne veš Wink Kot pravim, dodaj ga na Fb in spremljaj- tako boš vedela isto kot vsi ostali.
Drugače pa sem js sam še za Angela in Jimmyja Wink Paddy no more. Naj se j***e on in njegov en in isti šov že eno leto, za 40 eur. Sorry AngelAngelAngel

01-26-2014, 01:05 PM
RE: Sopotniki/ sopotnice Duisburg 2014
mah, veš da se, kar se paddyjevega načina prodajanja kart in napovednika, kje vse bo pel, strinjam. včasih se obnaša, kot da je boga prijel za jajca. koncert razprodan v eni minuti? za jimmyja nevem, vem pa za angela, da je čist človeški, pride na konc in se fotka z nami, rokuje in je vse ok. paddy pa zgine, kot da ga nameravamo raztrgati kot jastreba...shock
jah, pomoje d bo pršu v slo, samo vprašanje kdaj. takrat lani nam je obljubil, da pride, ko posname nov cd in potem bo imel ture po evropi. pomoje bo clo na hrvaško pršu...Nixweiss
nevem zakaj se tko obnaša, a se je v meništvu tega naučil? al ga joelle spodbuja k takemu obnašanju??? pa vsi koncerti so sam po severni nemčiji... a karte so 40eur? a ni bla lani ene 28eur? khm.. js sm bla v 8.vrsti, ker je blo vse ostalo že zasedeno. na angelu letos pa mam tut dve karti za 8.vrsto. a maš mogoče ti kakšni dve karti viška kaj bolj spredaj? bi bla resnično hvaležna...
kako se ti pa zdi stille nacht?

hvala za mnenje in odgovor, ful si prjazna...
hallo
01-26-2014, 01:09 PM (This post was last modified: 01-26-2014 01:16 PM by an_angel.)
(01-26-2014 01:05 PM)Silence Wrote:  jah, pomoje d bo pršu v slo, samo vprašanje kdaj. takrat lani nam je obljubil, da pride, ko posname nov cd in potem bo imel ture po evropi.

haha, to tist CD ko ga snema že ene 5 let??Roflmaojoke

Ne rečem nič, možno da še kdaj pride v Slo, samo sem enkrat slišala da več ne nastopa pred manj kot 400 ljudim thinker
Pa še karte so baje po 40€ in to za šov ki ga ponavlja že kr nekaj časa? scream Dvomim da bi to v Sloveniji šlo skoz. Ne vem, jaz mam vse bolj občutek da je pri njem na prvem mestu denar in potem vse ostalo. Nixweiss sm kr mal razočarna nad njim. woeful

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
01-26-2014, 01:18 PM (This post was last modified: 01-26-2014 01:21 PM by Phoebs.)
(01-26-2014 01:09 PM)an_angel Wrote:  Ne vem, jaz mam vse bolj občutek da je pri njem na prvem mestu denar in potem vse ostalo. Nixweiss

Točno to.
Meni se je zameril. Kr naj ostane v Nemčiji. Itak bo na ta način sam izgubljal fane.

Samo za primerjavo: Jimmy prodaja vstopnica za cca 20 eur. Kot mogoče veš, je letos nastopal tudi na Poljskem. Ker pa ni prodal dovolj kart, je moral za koncert celo PLAČATI, da je nastopal! Marsikdo bi odpoved koncert zaradi slabe prodaje. On tega ni naredil, ker mu ni za dnar, ampak za glasbo in je raje plačal iz svojega žepa. Za razliko od nekoga... Temu se reče kapo dol!

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication