Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Kako ste " spoznali" skupino Kelly family?
07-31-2014, 11:05 AM
Kako ste " spoznali" skupino Kelly family?
Živjo! Tale post sem odprla, saj sem še čisto nova med vsemi vami in bi se rada malo bolje vključila med vas - fane, ki ste verjetno že kar precej časa tule gor. Res upam da, take iste teme ni že kjer tule gor, vsaj zasledila je nisem, če pa je, se pa že v naprej opravičujem ( tudi za pisne napake)!
No, pri meni se je začelo takole: po spominih staršev, ki so mi leta 1994 snemali njihov koncert na kaseto - "Live at a Loreley",sem štela komaj 3 leta. Sicer se jaz tega ravno ne spomnim, kot verjetno nihče, ko je tako majhen , ampak sem že kričala imena svojih, še današnjih vzornikov, katere so takrat predvajali po TVjih , radijih, itd... Še dandanes, ko pogledam tole kaseto in spomine na svoje otroške dni, tale občutek... dobim kar mravljince po telesu! Nato sem se pač začela ukvarjati z drugimi stvarmi,kot so sovrstniki in nove igrače (kot vsak majhen froc , ki ga vedno znova pritegnejo nove stvari), ter sem skupino za kar nekaj časa "dala na stran". Ko sem obiskovala osnovno šolo, sem pa imela več ali manj obdobja - sem spet obujala spomine na Kellyje, jih spet poslušala pa spet ne, pa spet zbirala neke posterje in njihove članke, pa spet ne... in naenkrat je vse o njih pri meni potihnilo, do lanskega leta..ko sem brskala po netu in spet zasledila neke članke o njih. Spomini so se spet vneto vrnili nazaj k meni.Tako sem, vsako pesem posebej šla spet poslušat in sem si takoj vse kar je bilo le možno, downlodala. Sedaj so pa postali vsakdanjik v mojem življenju, brez katerih več ne gre.musicAniheart Član skupine, ki mi je najbolj ostal v spominu iz otroških let, ter sedanji naj član , je pa še vedno Paddy. Babydust Sicer pa čisto vsak od njih piše posebno zgodbo v mojem srcu, vsi so mi zelo pri srcu, vsak na svoj način. Najbolj mi je všeč, da so kot skupina in družina res povezani med sabo, da so TO KAR SO. Zame predstavljajo čase,ko je glasba bila res glasba...igranje na instrumente, petje in prepost način nastopanja, njihovi dolgi valoviti, kodrasti lasje, predvsem pa pri Paddyju:Aniheart Paddy Kelly WAAAWW!..brez besed. Pojejo s srcem in dušo, prav začutiš njihov talent, te angelske glasove in emocije , ki izhajajo iz njih Angel Ponesejo me v nov svet, ter spet kar dobivam mravljince. Sama se, v večini njihovih pesmi najdem, saj je tako kot bi me točno opisovali. Tudi z družino sem se nekako bolj povezala preko njih, prav cenim to, kar imam... Res pa je, da jih mogoče ne poznam tako dobro, kot vi, kateri ste res goreči fani, ki verjetno veste vse o njih...kateri kaj obožuje itd. Ampak najbolj mi je pomembno to, da jih poznam. In na to sem zelo ponosna.Ylinlove Sama nisem še bila na nobenem koncertu, saj sem bila še zelooo majhna, ko so nastopali pri nas v Sloveniji, prav tako pa kasneje nisem imela možnosti kam drugam na koncerte, zaradi drugačnih vzrokov...woeful Ampak sedaj ko sem že nekako samostojna glede službe in vsega, pa močnoooo upam, da bom v bližnji prihodnosti imela več sreče, da bom lahko šla na kak solo PaddyjevAniheart ali Angelov koncert. Sicer pa ni važno, samo da so Kellyjevi! Aniheart
The best of the best!!
Tako, upam da se nisem preveč razpisala, pa da vam je bilo všeč! Torej, dajte še vi kaj napišite, kako ste jih spoznali in kaj vam je najbolj všeč pri njih! Pa lep pozdrav vsem skupaj! Čaww

** 11.12.2014 ~ Angelo Kelly **
** 09.05.2015 ~ Angelo Kelly **
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
08-02-2014, 04:31 PM
RE: Kako ste " spoznali" skupino Kelly family?
živjo, sanna...
lepo, da si se pridružla forumu! vidim, da forum kar dobiva pajčevino, nikjer nikogar crying
js sm kellyje začela poslušat l.96, pri starosti 10let, malo več, z razliko od tebe, heh Happy
samo jih pa poslušam vsak dan že 18let!!!! ne morm in nemorm se jih naposlušat... in tut vsak nov cd/dvd si kupim, nikoli ne loadam pesmi z neta... če pogledam kak youtube posnetek, sicer pa sm si kupla že davno nazaj kombiniran dvd/vhc rekorder, tko da lah gledam tut vse kelly videokasete. in poslušam cdje... mam tak radio... pač ne morm, d ne bi poslušala album wow in druge... tut nov paddyjev cd in dvd sm si tkoj kupla, ko je izšel... in sm hodila na koncerte takrat, ko so bili na vrhuncu slave in hodim še dandanes... greš na angelov koncert na dunaj, ki je najbližje letos? (ko ne pride v lj).
jah, kellyji so mi res zmešali glavo in marsikdaj poslušam žaljivke na ta račun.. ampak me sploh ne moti... tut js sm paddyjeva fanica, pa takoj zatem angelova in nato ostali... prav vsi so carji! všeč mi je stil, besedila, melodije, dolgi lasje... vseeeeeeeee! res so enkratni! Luxhello
ker komad je pa tep najbl všeč? Aniheart
uživaj še naprej v ritmih kellyjev music
08-03-2014, 09:01 PM
Ooo kako je fajn tole brat, saj tudi jaz opažam, da je le še tu pa tam kdo na forumu, saj je veliko postov že kar nekaj let "zastarelih" in samo ne in ne nič novega...in tak pogovor mi je fulll manjkal,ker zdaj vem da nisem samo jaz ta, ki ji Kellyji pomenijo več, kot le sama skupina, da nisem sama v tem. Če sem iskrena, tudi jaz marsikdaj poslušam žaljivke čez njih, ali pa : spet to poslušaš?? ;ampak tudi mene več nič ne gane, saj itak tega ne razumejo, kaj za nas fane to pomeni!!No, jaz sem si tudi kar takoj nabavila nekaj cd (albumov) - over the hump, growin up, because it's love in live,live,live. Upam, da bo jih kmalu še več polnilo moje police, čeprav se v ,vsaj mojem kraju težko dobi kak njihov cd, ali pa kaj.. Nixweiss Enostavno sem se zaljubila v njih! In strinjam se s tabo, da so res,ampak res največji carji! Sem zelo vesela za vse vas, ki ste do sedaj lahko neskončno uživali v vsakem trenutku z njimi, bodisi na koncertih ali pač kjerkoli že!! Luxhello A tale Angelov koncert bo v decembru,če sem prav zasledila? To bi bilo zame, ufff..najboljše v mojem življenju kar lahko doživim! Bom morala dobro preštudirat kako pa kaj. Upam samo, da bo glede službe tudi šlo! :-D kako pa je s kartami, cene, prodaja? Komad, ki mi je najbolj všeč..ojojj! Ta je težka,npr : an angel, because it's love, calling heaven, key to my heart, first time, why don't you go..to je samo le tretjina! Odvisno tudi od razpoloženja, sicer pa je vse the best! Pa pri tebi Silence? Smile tudi tebi veliko uživanja s Kellyji! Lahko nočko!

08-04-2014, 02:08 PM
ojlaaa!!! hallo
hvala za odgovor... lepo je kramljat ok
ja, angelov koncert je 11.12., karte se prodajajo na aeskimo, na angelovi spletni strani http://www.angelokelly.com, stane 24.5eur, 2eur je poštnina, potem pa še prevoz z go-opti (tko grem js) te pride, če greš iz lj, ene 89eur. tko da... če si želiš enkrat resnično uživat... vabljena! se splača vsakega centa! sploh če delaš, si lahko kej tazga privščiš - no, če dobiš tisti četrtek, 11.12., dopust!
js bi bla ful vesela, če bi mela družbo... razmisli! pa javi na zs, če se boš odločila, da se dogovoriva kako in kaj.
ja, meni najnaj pesem je tut an angel, pa salve regina, why don't you go, looking for love, because it's love, key to my heart ipd. ne znam se odločit... vse so zakon!!! musicmusicmusicmusicmusic
upam, da se uspeva spoznat in uživat na angelovem koncertu!
lp
08-04-2014, 03:52 PM
Punci upam, da bosta uživali na koncertu in seveda potem o vsem tudi poročale tukaj. Jaz žal ne bom uspela it.crying Bom pa zato zelo vesela, če bosta opisali vse podrobnosti.Rofl
Kar se pa tiče naslovne teme...jaz sem Kellye prvič videla na enem posterju v bolnici in so mi bili že na pogled zelo simpatični, čeprav sem takrat mislila, da sta Paddy in Angelo punci.joke Ob tem mi je bila strašno všeč An angel, ampak nisem vedela,da to pojejo oni. No ko sem jih pa videla in slišala na Poglej in zadeni, je bila pa itak ljubezen na prvi pogled, ki traja še zdaj. Zdaj pa to ljubezen do Kellyev uspešno prenašam na svoja otroka, ki še kar ne moreta pozabiti Angelovega aprilskega koncerta.music
08-04-2014, 05:42 PM
Katey, tut js sm še čist pod vtisom angelovega koncerta in zato se decembrskega še tok bolj veselim! seveda bom vse poročala tu, pod temo mixtape tour, prav?
če pa greva s sanno skupaj, pa tok boljš! Pray
upam samo, da bom kej razumela, ker bo verjetno povezovalni tekst v nemščini, ki pa je ne razumem glih... Friends
08-04-2014, 07:16 PM
No saj je še čas za kakšen hitri tečaj nemščine.Tongue
Bo pa res gotovo v nemščini. Škoda za tiste,ki je ne znamo najbolje, ker Angelo res veliko govori med koncertom. Ampak mogoče bo pa zraven tebe kakšen tak, ki ti bo lahko kaj prevedel vmes.Pray
08-04-2014, 10:29 PM
Hvala za info! ok Se popolnoma strinjam s tabo Silence in ti verjamem, da se splača! No, res upam, da za dopust nebo kakšnih problemov, vsaj ponavadi jih ni. Tako, da če bom šla, bi se itaq npr .s tabo zmenila ali pač z nekom, ki že ve kako s koncerti. Saj jaz niti ne poznam tako tujine, kot recimo vi, ki ste že toliko bolj izkušeni s temi pohajanji (in s Kellyji). ok Roflmao Sama pa tako ali tako ne grem! Bom pa ti še javila, ko si uredim vse potrebno. Pa drži pesti! Res bi rada šla, sedaj še toliko bolj, ker vem da sanje lahko postanejo resničnost! Pa da bi tudi od vas koga spoznala, tudi v živo! Glede nemščine, sem pa verjetno še slabše kot ti, ker "vem" eno veliko NULO! scream Ampak ni važno! Katey, vsaka ti čast! Tvoja otroka bosta vedela cenit pravo in pa kvalitetno glasbo.Luxhello ne pa kot dandanes, ko slišiš kake pesmi mladina posluša, da jojjj! Da o besedilih ne govorim.. Saj vem, da sem jaz tudi bila taka v mlajših letih, ko sem iskala svoj stil in sebe, ( pač vsak ma svoj okus) ampak včasih majo take, da ni podobno ne pesmim, kamoli pa čemu drugemu! Kellyjev, se pa bodo ljudje še spominjali! music Aniheart

08-05-2014, 11:01 AM
Katey, ja, resno razmišljam o online tečaju nemščine, da bi mi blo vsaj za malo lažje... yes
sanna, juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiii​iiiiiiiiiiiii hurrayhurrayhurrayhurrayhurray jaaaaa, že sedaj držiiiiim pestiiiii!!!!!! mora ti uspet tole z dopustom... saj je še dovolj zgodaj... se pa le čimprej odloči, predn razprodajo karte... js bom ful srečna:
1. ne bom sama.
2. mela bom ob sebi eno kelly freakico Ylinlove
3. koncert in potovanje bosta še tolk bolj nepozabnaaaaa!!! music

nujno javi! čakam silent
08-05-2014, 11:38 AM
Takole sem se odločila. Da si bom najprej kupila karto, saj imam za dopust še itak dovolj časa. Tongue Samo upam da do 15., ne bodo razprodane, ker sem trenutno na tesnem z denarjem, moram malce potrpet.. PrayPrayPray Šla bom pa pika! Rofl A ti že imaš karto, Silence?

08-05-2014, 12:49 PM
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej RoflRoflRoflRoflRofl
noooooooooooorooooooooooo!!! ja, tokrat karte niso oštevilčene, tko da bom js tm najkasneje ob 13h, čeprav je koncert ob 20h. ampak je treba zasest dobre zice yes
js karto dobim jutri po pošti, 3-4dni je za čakat na karto... do 15.8. pa mislim, da ne bo razprodano! če ti kakorkoli ne bo šlo pri nakupu, me samo kontaktiraj... rabiš pa met kreditno kartico, al pa če koga prosiš, pa mu potem daš denar. men je fotr plaču, js pa njemu Friends
superca, ko boš mela pa še za prevoz, pa tudi javi, pa bova skupi naročili, da bova skupaj potovali... ne bo ti žal!!!! flower
08-05-2014, 02:34 PM
No, jaz sem Kellyjeve odkrila preko mladinske revije Pila, kjer je bil tam nekje l. 1996 objavljen njihov poster in obsežen članek o članih. Mislim, da bi ga morala imeti nekje shranjenega. No, takoj mi je bil všeč Angelo in sem šla na oba koncerta za Bežigradom, tudi sem kupila CDje in jih poslušala do konca OŠ. Potem, ko niso bili več tako slavni, nisem več vedela, kaj se dogaja z njimi, šele okoli l. 2006 sem začela odkrivati tale forum in sem bila tudi na dveh Angelovih koncertih (z njegovo družino).

[Image: bannerparaalicexo2jp0.gif]
27. 04. 2012 Angelo in Ljubljana, Slovenia
06. 12. 2012 Angelo in Ljubljana, Slovenia
Innocence has a power evil cannot imagine.
Visit this user's website Find all posts by this user
08-05-2014, 09:00 PM
Punce, svetujem, da ustvarite temo Mixtape tour, pa se tam vse zmenite in se veselite prihajajočega koncerta. Tu pa se držite teme, ki jo je ustvarila sanna Wink
Mimogrede... dobrodošla in me veseli, da si malo obudila Slovensko stran na IKF Wink Ylinlove

[Image: 28qg.jpg]
08-06-2014, 08:10 AM
se strinjam... sej sm odprla temo mixtape tour 2014, pa noben(a) tm ne piše... time
08-06-2014, 08:55 AM
Se podpišem Roflmao hvala Phoebs, je fajn ja, da se je forum začel malo prebujat. okmusic

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kdaj ste prvič počeli... Phoebs 96 8,572 03-28-2010 10:46 PM
Last Post: an_angel
  Kdaj ste nazadnje počeli.... Phoebs 130 11,452 03-28-2010 10:43 PM
Last Post: an_angel
Big Grin "an angel" v slovenščini... an_angel 5 1,913 12-25-2008 02:35 PM
Last Post: barbypaddy
Toungue Kako dobro se poznamo an_angel 33 3,526 03-30-2008 08:09 PM
Last Post: Phoebs

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication