Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Mixtape tour vol.2 (2015)
04-16-2015, 09:22 PM
Mixtape tour vol.2 (2015)
Ojla,
zanima me, če je kdo šel/šla, oz. gre?
Midve s sanno greva na Dunaj 9.5. ok
No, javiva, kako je bilo Headbanger
Zaželjeno, da se tut kdo od vas razpiše...musichurray

Edit by Corry: signature removed: To big!

SIGNATURES
You are allowed to use images in your signature, but the images must not be bigger than 500 pixel width and 120 pixel height.
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-10-2015, 03:55 PM
RE: Mixtape tour vol.2 (2015)
Hojla! Wave
Koncert za nama Rofl
Od 5h zjutraj sva bli na nogah, ampak se je izplačalo, saj sva zasedli najboljše sedeže spredaj! Luxhello
Tokrat sva več razumeli, pa tut boljši program od vol.1 je bil za moje pojme Happy
Pel pa je: Wracking ball, Happy, Umbrella, I will always love you, Something in the water, We don't need no education, Hit the road Jack, Proud mary, I gotta feeling, Let's twist again, You're so beautiful, Smells like teen spirit, Summer of 69, True colours, potem pa še Mat piano, Drum solo, ena nemška in seveda Jimmyjev Cover the road! ok
Enih dveh pa nisva poznali, kakšna je pa mogoče tut šla iz glave music
Tko, z moje strani je to, to Roflmao

SIGNATURES
You are allowed to use images in your signature, but the images must not be bigger than 500 pixel width and 120 pixel height.
05-10-2015, 04:29 PM
hallo Ojla še tukaj :
Vol.1 je bil odličen, ampak ta je pa bil, vsaj meni, še boljši, fenomenalen!!! Bolj živahen, spet je poskrbel za odlično dozo smeha (čeprav nama obema nemško ne leži, sve se nasmejale kljub temu), pa tudi glede same publike je bilo 100 pa 1, proti decemerskemu mixtapeu! ok music Headbanger KAPO DOL!! ok Babydust Luxhello pa naj bo še več takih koncertov!!! flower Ylinlove byby Wave

** 11.12.2014 ~ Angelo Kelly **
** 09.05.2015 ~ Angelo Kelly **
05-11-2015, 12:19 PM
Aaaaaa!scream Kako sem lahko spregledala ta koncert?!?!Sem čisto pozabila na Mixtape tour,sem imela v glavi samo decemberskega s familijo.Najhujše je, da smo bili cel vikend na Dunaju!crying Tega si pa ne bom oprostila, idealna priložnost bi bila. Bangshead
Kje točno pa je bil koncert?
05-11-2015, 02:53 PM
Katey, škodaaaaaaaaaaaaaaaaa cryingcryingcryingFriendsFriendsFriends
Bil je na glasbeni šoli, skoraj v centru Dunaja, na Endrestrasse 100.... yes

SIGNATURES
05-11-2015, 08:39 PM
Še apartma smo imeli nekaj ulic stran.woeful Ampak nikjer ni bilo videti niti enega plakatka ali kaj podobnega, pa smo kar veliko prepešačili.Nixweiss Mi smo se pa še hecali, ker so se v Schonbrunnu pripravljali na nek koncert ali nekaj takega, da bi bil hec če bi ugotovili naslednji dan,da je bilo to za nastop katerega od Kellyev.
Tole me bo še dolgo žrlo.BangsheadBangsheadBangshead
Ampak me pa veseli, da sta vidve uživale in da je bilo več ljudi. Sta kaj omenili Slovenijo?Wink
05-12-2015, 10:11 AM
Joj joj joj Friends
Ja, res je, niti na kraju koncerta ni bilo nič obešeno zunaj... Je pa blo kar precej ljudi, tam okol 18h, ko smo čakali na odprtje dvorane, se je vrsta vila vn do ceste...
Seveda sva omenili Slovenijo, reku je, naj pozdraviva vse v Sloveniji in da se mu ne splača pridet, ker je premalo obiska... Če bi se res zbrali na kup in dokazali, da nas je lahko dovolj, bi ponovno prišel... Samo kako naj to izvedemo... ? Nixweiss

SIGNATURES
05-12-2015, 11:19 AM
Potem pa naj pove koliko bi jih moralo biti, da bi prišel. Da vemo koliko ljudi je treba spodbuditi naj grejo na koncert.Tongue Ali pa če bi vsaj v Zagreb prišel...Tam bi pa že bilo za eno dvorano.Upam.Smile
05-12-2015, 06:51 PM
V Zagrebu naj bi jih blo nazadnje najmanj na vsej turneji... Pr nas jih je prišlo okoli 40, kar je absolutno premalo... On bi jih pričakoval vsaj 200 shock
Naj bo pri nas, saj bodo Hrvatice prišle do Ljubljane... yes
No, naberimo 200 ljudi, pa da pišemo Angelu in ga spet zvabimo v naše kraje Luxhello

SIGNATURES
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Michael Patrick Kelly - Human tour 2015 Silence 4 1,042 12-01-2015 04:39 PM
Last Post: Silence
  Angelo Kelly - Mixtape tour 2014 Silence 14 2,083 01-28-2015 09:00 PM
Last Post: Silence

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication