Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Michael Patrick Kelly - Human tour 2015
04-16-2015, 09:28 PM (This post was last modified: 04-17-2015 03:35 PM by Phoebs.)
Michael Patrick Kelly - Human tour 2015
Helou baybay2
Paddy bo kmalu izdal svoj nov cd Human, se veselite???
Jaz fuuuul Roflmao
In seveda greva s sanno na Dunaj 26.6., dobile sva pa žal šele 5.vrsto, ker nisva vedli, da se karte že prodajajo... Mal naju je presenetla višina poštnine za karte - kar 35eur! Ampak sej... 5.vrsta je tut zakon...
Gre kera tut na Dunaj ali pa kam v Nemčijo? Boste blizu ali daleč odru? Nixweiss
V upanju, da se forum spet mal razživi, pa da kdo napiše svoja pričakovanja, doživetje... odpiram tole temo flower

Edit by Corry: signature removed: To big!

SIGNATURES
You are allowed to use images in your signature, but the images must not be bigger than 500 pixel width and 120 pixel height.
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-18-2015, 07:18 AM
RE: Michael Patrick Kelly - Human tour 2015
Rofl Paddy, see you in Wiena!! hurray Ylinlove Rofl

** 11.12.2014 ~ Angelo Kelly **
** 09.05.2015 ~ Angelo Kelly **
06-25-2015, 04:10 PM
Hojla...
In jutri je dan D Rofl
Patrick bo nastopil na Dunaju... Luxhello
S sanno greva na pot že zjutraj, obe sva že vzhičeni in polni pričakovanj! Glede na posnetke na youtube-u, bo koncert res ena A! music
Sploh pa sm naudušena na cd-jem Human, ki je res odličen, ma pa eno slabost: premal pesmi in samo dobrih pol ure uživancije music
Seveda bova, če bo le dovoljeno, snemali in fotkali camera
Gre še kera iz Slo?
Lp

SIGNATURES
You are allowed to use images in your signature, but the images must not be bigger than 500 pixel width and 120 pixel height.
06-25-2015, 04:29 PM
Helou vsem! hallo
No,pa tudi v upanju, da naš forum bolj oživi... flower
Ojaaa, definitivno bo to dan D, zame itaq - to bo moj prvi (nasploh) Paddyjev koncert, zato se res neizmerno veselim videt njega, ter poslušat njegov angelski glas v živo!!! music Angel hurray Rofl Kar mi je največja želja od vsega Babydust Pray Ylinlove Paddy Kelly
Lep pozdravček vsem! byby

** 11.12.2014 ~ Angelo Kelly **
** 09.05.2015 ~ Angelo Kelly **
12-01-2015, 04:39 PM
Hej!
Na koncertu na Dunaju 26. junija je blo nepozabnoooooooooo! Okoli opoldneva sva s sanno vidli pridet Paddyja in žal je rekel, da nima časa za fotkanje cameracrying Pa drugič...
Koncert je trajal skor 3 ure, res smo uživali! Headbanger
Me zanima, če gre kera v Avstrijo drugo leto, 4. junija v Gmunden?
Jaz mam že karti, grem pa z enim kolegom, ki bo tut moj šofer... Tongue Komaj že čakam, sploh mi je ušeč, da je Paddy v svoj repertoar dodal pesem Crisis Luxhello Ni to supeeeer??? Zveni fantastično! Čist sm zaljubljena hurray V njegov glas, seveda Ylinlove
Upam, da bom lahko šla še na več koncertov, sploh če pride v Slovenijo ali pa še kam v Avstrijo!Rofl

SIGNATURES
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mixtape tour vol.2 (2015) Silence 8 904 05-12-2015 06:51 PM
Last Post: Silence

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication