Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Angelo&family - Irish Christmas 2015
04-16-2015, 09:33 PM
Angelo&family - Irish Christmas 2015
No, škoda, tut tokrat na seznamu turneje ni Slovenije cryingcryingcrying
Gre kera na Dunaj?
Na FBju se neki menmo, da bi šli skupinsko tja.. S sanno sva že nabavli karti in prevoz, tak da bi blo fajn, da se nas še več zbere in da doživimo nepozabno doživetje!!!! musicmusicmusic
Komi čakaaaaaam, končno spet družinica na odru hurray

Edit by Corry: signature removed: To big!

SIGNATURES
You are allowed to use images in your signature, but the images must not be bigger than 500 pixel width and 120 pixel height.
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-17-2015, 10:53 AM
RE: Angelo&family - Irish Christmas 2015
To bo moj prvi koncert z družinico in se ga že neizmerno veselim, seveda skupaj s silence!! Ylinlove Rofl Rofl Aniheart jeeeeey! Rofl music hurray

** 11.12.2014 ~ Angelo Kelly **
** 09.05.2015 ~ Angelo Kelly **
04-17-2015, 03:24 PM
Punce, super da bosta uživali v koncertu! hurray Jaz bom na žalost mogla počakat, da družinico spet kaj v Ljubljano pripelje. Mogoče spomladi...Pray
Sanna boš videla, Angelovi koncerti so super, ampak ko nastopa z družino je ,vsaj za moj okus, en tak poseben čar. Tako, da sem prepričana, da se bosta imeli nepozabno.
04-20-2015, 08:53 PM
Katey, škoda, ker ne moreš na Dunaj woeful
No, še bolj škoda je, ker ne pride v Slovenijo... Malo dvomim, da bo prišel še kdaj v Ljubljano, nazadnje sva ga s sanno prosili na mixtape vol.1, da si ga želimo in da bi jih več prišlo, če bi naredil malo reklame (ker sicer samo najbolj zagreti fani vemo, da bo imel koncert), pa je rekel, da dvomi, da bo še kdaj prišel, ker se mu - vsaj po zadnjem obisku koncerta "Welcome home" - ne splača, nasprotno, je na ogromni izgubi thinker
Tko da... Zdaj mu bova vsakič rekli, da bi blo fajn, če bi prišel... in mogoče... iz najinih ust v Božja, oz. Angelova ušesa ok

SIGNATURES
You are allowed to use images in your signature, but the images must not be bigger than 500 pixel width and 120 pixel height.
04-29-2015, 08:24 PM
Pozdravljene punce. Z nekaterimi se že "poznamo"preko facebooka, vse ostale bi povabila, da se pridružijo : https://www.facebook.com/profile.php?id=...83&fref=nf . Ustvarila sem skupino "Angelo Kelly fan club" ravno v ta namen, da se fani/fanice tam zberemo na "kup" . Tako si lahko delimo, obveščamo informacije o vsem- posebno o koncertih. Težko najdem slovenske že obstoječe fanice, ker nimam nobenih virov ali povezav do njih. Nekaj članov je že (okrog 100), vendar mislim, da niso ravno vsi, ki resnično poslušajo njegovo glasbo, zato vas prosim, da se nam pridružite Smile
No, z moje strani greva tudi 2 100% decembra na koncert, na Dunaj-tako da bomo zaenkrat tam 4 "slovenke" (z naše strani) . Gre še katera od tu?
04-30-2015, 09:46 AM
Silence, vi ga kar vabite, saj veš vztrajnost se izplača.Tongue Ma mal predrago bi bilo zame. Če bi šla sama, se otroka ne bi več pogovarjala z mano najbrž.silent Če gremo pa vsi, je pa kar veliko cenovno. Nič, bo treba začet šparat za naslednji koncert.
Sej če bi bil koncert bolj oglaševan, bi sigurno več ljudi prišlo, tako pa jih veliko sploh ni vedelo da koncert bo.
No 4 ste že, če mu vsaka omeni Slovenijo...ok
04-30-2015, 03:17 PM
Drugace obstaja KF skupina na Fb in glede na to, da nas je tam veliko fanov in kelly-ji vseeno niso tako aktivni.... se mi zdi, da je ena taka skupina cisto dovolj.

[Image: 28qg.jpg]
04-30-2015, 03:51 PM
Skupino KF sem videla-sem tudi včlanjena, toda v tej bi se rada osredotočila le na Angela in njegovo družino. Mislim, da ni nič narobe s tem, da sem jo ustvarila-če sem pa s tem koga užalila;se opravičujem. Če se bo prijelo, se bo, če ne, pač ne.
04-30-2015, 04:57 PM
Katey, bomo, bomo, Angela pregovarjale, da ima v Sloveniji tudi dovolj fanov! LuxhelloYlinlove
Drgač pa Angelo prodaja tut družinske karte in za otroke, tko da te to ne bi pršlo res ornk predrago... Mogoče edino prevoz? shockFriends
Ja saj do decembra bi že lahko kaj prišparala... sej karte bodo še dolgo v prodaji, za prevoz pa se tudi ne mudi Puppy Držim pesti! ok
Phoebs, nism vedla za KF skupino Slovenije Nixweiss Že laufam lajkat Luxhello

SIGNATURES
12-01-2015, 04:32 PM
Hej! Bliža se koncert na Dunaju in ga že koooooomi čakaaaaam! Headbanger
Gremo zaenkrat 4 z Go-opti varianto, gre še kera v lastni režiji?
Kaj pa nov cd 'Irish Christmas' imate? Midve s sanno sva si ga že nabavile in je super! Gabriel je ful mutiral, pa skupaj zvenijo supeeeer! ok
Nič, upam, da se bo forum malo razživel, pridem(o) poročat, kako je izpadel koncert! music

SIGNATURES
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication