Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Izberi (Kelly Family)
03-09-2008, 12:29 PM
RE: Izberi (Kelly Family)
you belong to me.. zaradi tega, ker me več lepih spominov veže na to pesem kot na no one but you.. sta pa obe HailBabydustWink

sabina.. kako se na slovenskem omrežju dobi kelly pesmi za mobi?? maš kako spletno stran? jaz mam 031 se pravi mobi številko.. jaz sem iskala na mobi planetu pa ni nobene od kellyjev.. ker bi rada mela nanana za zvonenje ali pa kar koli od njih Wink
HVALA!!!

ko smo pri an angel.. mi smo šli včeraj v hribe in ravno ko smo na vrhu 'maline' pili Roflmao je bil an angel na radiu Big Grin in pol so mogli vsi bit tiho, da je ana imela 5 minut katarze RoflmaoRoflmao

ok..

vprašanje..

over the hump ali almost heaven??
Quote this message in a reply
03-09-2008, 03:24 PM
Quote:sabina.. kako se na slovenskem omrežju dobi kelly pesmi za mobi?? maš kako spletno stran? jaz mam 031 se pravi mobi številko.. jaz sem iskala na mobi planetu pa ni nobene od kellyjev.. ker bi rada mela nanana za zvonenje ali pa kar koli od njih
HVALA!!!

js sm si jo dala na mobi tako da sem si posnela pesem kot "zvočni posnetek" RoflmaoSmile Tam ko imaš fotoaparat na mobiju morš nekje met tud za zvoke snemat in pol pač daš fuuul naglas radio in snemaš Tongue
drugač pa po moje obstaja tud kakšna druga varianta--za bolj napredne mobitele-vem da ma Nina fuuul dobre Kelly komade na mobiju!!Headbanger

drugač pa izbiram ALMOST HEAVEN...zato ker je bila to prva kaseta od KF ki sm jo dobila za rojstni dan in me je čist prvzela...sm jo 24/7 poslišala...še ponoči in v avtu... pa pojma nism mela o angleščini še takrat sam sm se vseen naučila vsako pesem napamet...nasploh mam fuuuul lepe spomine na to kaseto... se še prav živo spominjam kako mi jo je botra kupila... in pol sm mela praznovanje roj. dneva doma, sam js sm cel dan presedela v tisti sobi ko smo mel radio in poslušala Kellyje...BabydustYlinloveYlinloveBabydust

Kathy leta 1994 ali sedaj?

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
03-28-2008, 06:27 PM
ahaaa.. hvala za inf.! vidiš, pri mojem mobiju to ne deluje - zvok lahko posnamem, zvočnih posnetkov (lastnih) pa ne morem ali pa ne znam Roflmao.. ampak mislim da res ne morem, ker sem že ogromno čekirala, nastavit na tip zvonenja..

glede vprašanja pa..

kathy danes Smile ker je prinesla toliko vsega nazaj s svojim povratkom, ker je tolk dobre volje vedno, pa tudi glas ima EekHailBabydust mislim da veliko boljši.. se je vmes šolala na glasbeni akademiji in se definitivno pozna to šolanje.. pa traditionals poje vse več.. in nasploh ma energijo in vedno se smeje..

in pa novo vprašanje:

jimmy ali patricia solo??
03-30-2008, 11:48 AM
patricia Smile

Joey v 90-ih ali takšen kot je v zadnjih nekaj letih??

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
04-06-2008, 01:33 AM
joey taksen kot je Wink

papa cool al oh johnny?

I got that boom boom
04-06-2008, 09:33 AM
papa cool

Kelly Family 1999-2004 ko je bil še Paddy ali 2007-2008 s Kathy?

04-06-2008, 12:55 PM
meni definitivno 07, 08 s Kathy;

pa sploh ne na podlagi osebe (Kathy vs. Paddy), ker sta oba fenomenalna in res neko 'jedno kellyjev skozi desetletja' pravzaprav.. ampak zaradi samega vzdušja v skupini (kakor ga pač jaz občutim), zaradi samega stila (pesmi, koncerti.. zdaj gre definitivno v smer 'nazaj h koreninam')... mene kellyji predvsem v času la patate in tja do homeruna niso tako zelo 'prevzeli' kot v vseh njihovih drugih obdobjih.. zdaj, prav ta trenutek, so meni super.. včeraj sem gledala posnetke iz dortmunda poleti.. prav primerljivo raznim mnogo mnogo starejšim, vsaj v nekaterih pogledih.. in prav ta feeling, to kar je zame kelly-feeling je nekaj let manjkal, vsaj v veliki meri in pa za moj okus..

in pa novo vpašanje:
predstavljaj si, da greš lahko na enega izmed koncertov (s časovnim strojem :roflmaoSmile:

- loreley 95
- dortmund 94
- ljubljana 97
- dortmund 08
- loreley 00

Kaj bi zbrali???????????????
04-06-2008, 01:50 PM
o, specialno vprašanje!! Pa tud težko! Tongue

V bistvu šla bi malce dlje v času, ker če že potujem v času, ne bi še enkrat ponovila tistega, kar sem že doživela, torej ne bi še enkrat šla na Dortmund kooncert lani in Lj koncert. Nekako me vleče na Loreley sceno, ker je prekrasno čarobna, pa še uato, ker tam še nism bla, v Westfalenhalu pa že. In čeprav je bil moment prekrasen in si FUL želim, da bi bla na tistem koncertu, me nekak sedaj bolj vleče na Loreley. In sicer v leto 1995, ker je to moj najljubši koncert kar sem jih sploh vidla. Pa še tko super izbor pesmi, plus to, da je bla Kathy nora tisti večer, kar me navdušuje še bolj... da ne govorim o Paddyju.. ki je itak dreamy Tongue

tko, da ja, moj odgovor je : Loreley 95'

Če bi vam Kelly dekle lahko dalo eno od svojih oblek, katero koli, katera bi vam jo dala? Maite, Patricia, Kathy ali Barby? In katera bi bila ta obleka??

[Image: 28qg.jpg]
Find all posts by this user
04-07-2008, 11:26 PM
ja ne vem.. haha.. kero vprasanje.. ja od maite ono bi meu s kero je nastopala na lorely 1995, to mam edin v spominu.. pa bi jo kje obesu v omaro al pa na steno.

no isto vprasanje sam namest punc so pa pobi Big Grin

I got that boom boom
04-08-2008, 12:11 AM
Roflmao pa ne mi rečt, da maš samo eno obleko v spominu.. fantje, lol Roflmao

meni pa so najlepše obleke od punc hmmm v množini, ni samo ena.... barbyjina zelena obleka--sej veste kera.. iz over the hump časa,, ona iz dortmunda 94, pa pisana od patricije-almost heaven, pa 'zlata' od patricije.. growin up, pa loreley od patricije-drap rjavo rumena,,, pa vsa razna prelepa patricijina krila, ki jih zadnja leta nosi na koncertih.. pa oni njen plavi plet mi je tud všeč (ne ta dolg in gost, ta kratek)...pa njena obleka iz gymnicha je tudi fenomenalna!!!!
pa še marsikaj.. Smile

če bi res lahko samo eno vzela... hmm.. mogoče patricijino pisano iz almost heavna, ker mi je zelo simtapična, čeprav ni najlepša..

ma katero koli, vse so lepe Smile celotna patricijina garderoba nasploh

------------------
emm od fantičev pa bi mela kilt Smile od kateregakoli-joeyja, jimmyja, paddyja, angela, johna.. sej mislim, da so ga vsi že kje nosili Roflmao

uuuuuh, ali pa paddyjeve hlače iz from their hearts, one rumeno, plavo, pisane... te bi mela!!

emmm .. naj še kdo na ista vprašanja odgovori, ker so mi tko zanimiva in dobra TongueCool
08-09-2008, 11:46 AM
no, ta stran se p ani premaknla en lep čas, tako da sklepam, da vam vprašanje ni pri srcu. Bom postavila novo:

Homerun ali La patata?

08-10-2008, 07:44 PM
uuuh težka ampak mislm da vseeno La Patata

Patriciin ali Kathyjin glas??
08-12-2008, 08:28 AM
Kathyin

lepša novica prejšnjega tedna: končno smo vidli Paddyja po 4 letih in ga čuli pet ali končno bo spet en Kelly prišel na slovenska tla- Angelov koncert v Ljubljani

08-13-2008, 09:20 AM
glede na to da me med tem u medjugorju ni bilo doma in sploh nisem vedla za Paddyja, bi rekla da je lepša novica Angelo v Ljubljani, zame pa sploh ker še nikoli nisem videla nobenega Kellyja.

John & Maite ali Angelo & Kira???
08-25-2008, 08:09 AM
Angelo & Kira Ylinlove

Almost heaven ali Over the hump CD?

08-25-2008, 08:28 AM
Over The Hump

kaseta Street Life ali Growin Up vol. 2.
08-25-2008, 08:38 AM
Street life

VHS Searching for the magic golden harp or A long time ago with mom
08-26-2008, 08:11 AM
A long time ago with mom BabydustYlinlove

Patricia solo ali Kathy solo

08-26-2008, 08:38 AM
ojoj kr oboje res ne bi vedla thinker

Joey ali Jimmy ?
08-26-2008, 09:27 AM
Jimmy

Santa Maria s Paddijem in Angelom ali Z Johnnijem in Patricio
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Big Grin Izberi (vse ostalo...) an_angel 250 29,470 06-21-2009 10:54 AM
Last Post: an_angel

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication