Post Reply 
Rate Thread
04-22-2007, 12:32 PM
bla bla
joj, mamo nov forum!! kje ste vsi?? men je tako čudno..... sam jek u, ker zgleda skor isti, sam ponovno gradimo vse... sabina!! mam prvič v življenju več postov kot ti,waaa! sej ne bo dolgo trajalo, mi je jasno... hehe...

[Image: 28qg.jpg]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-22-2007, 06:53 PM
RE: bla bla
HeheBig Grin men je prav kul, da mamo novi forum, kr sem tak dolgo manjkala, da na starem ne uspem pregledat vseh postov in vsega, tak da mi je všeč da začenjamo od znovaWink če ravno, mi je prejšnji še vedno bolj domač, kr je tak poln vsegaWink hm, ja, kaj pomeni Reputation, to ma vsak v svojem profilu, pod kolk postov ma pa to?

..Quod Me Nutrit Me Destruit..
..A Prayer For The Wild At Heart, Kept In Cages..
04-22-2007, 06:58 PM
ma js mislim, da bo prav fajn.... sam čas bo rabu, da se navadimo (kar pa ne bo dolgo trajalo po moje) pa da spet malo napolnimo zadevo, da bo zgledala bolj domača... se pa vsi trudimo lepo "postat" in nabirat spet števila postov.... ohhh, tolko sem jih mela, zdj pa skoraj nič! jok!! hehe.
mateja, reputation = pač kot že sama beseda pove reputacija, kolko te ma kdo rad in kolko ne, tako da v bistvu če klikneš na številkico vidiš kolko ljudi ti je dalo minus ali plus točko.. po moje to uporabljaš tko, da vidiš komu si pr srcu in kdo te ne mara! Big Grin

04-28-2007, 08:47 PM
hellllllllow Wink
da vas mal pozdravim ... kako ste kaj??
nina, še enkrat hvala za sms, dej povej, a ti denar že enkrat zdej dam? pošljem, ... kakorkoli, samo reci Smile

a ni lepo, da so počitnice? jaz sem presrečna ... sem bila z družbo na morju, v piranu in portorožu ta dva dni, se nasončila, nakopala - bilo sicer mrzlo, ampak fulllllllll fajn feeling WinkBig Grin , najdela sladoleda, spila 2 pivci, ... naklepetala (v hostlu smo meli v sobi celo 2 avstralca, je bil spet en od pestrih pogovorov) in napela kelly-pesmi ... navozila z busom do ljubljane ... počutim se prerojeno Big Grin

zdej pa še kaj dela čaka, ... pa tudi lepih stvari ... sredi maja majo leibach koncert ... pa cankarjev dom ma nek fajn film, pa trava zunaj je tudi lepo zelena, knjig dobrih za brat - polno kot vedno SmileSmile

kak ste ostali?? upam, da vsi vredu Wink

lepe sončne dneve vsem!!
Quote this message in a reply
04-29-2007, 12:35 PM
anči, nič nisi mene klicala, da bi te pršla mal pogledat! Sad Sad

ja, js sm kr fajn, ravno zdaj premišljujem kako bi si rolerje nabavla, sm rekla mami in je tako navdušena, da je tela, a greva kar zdej v trgovino, LOL. no, mogoče grem jutri kej mimo hervisa, ko se itak potepam malo po kopru, po standardnih opravkih...

ana, lej, magar mi denar pošlji prej, da ne bom zalagala, sem misnla med 4000 in 5000 sit (kolkor te to pač v evrih), pol pa ti itak vrnem ostanek, hkrati s cdjem. ker pa me ni nič v lj, pridm menda sam za en večer šele naslednji torek, bi te prosila, če mi lahko pošlješ?

kaj pa si napisala pismo za kellyje? sej je arial 10 ne?? js in sabina naj bi to dans dokončale in pol odpaslale corry. sam upam, da nama dejansko rata napacat 2 strani skupaj, glede na to, da sva šele na polovici prve strani, pa še to sem dala dve sliki, zato je sploh prišlo do polovice! kaj ti boš dala kake slikce? js bi jih dala, sam mor vidt, če se sabina strinja.. LOL
kako pa kej drugi? kdo bo sploh še napisal??

pol se je pa še naslovnice treba lotit.... uf, premalo časa!

drugače sem fiziološko naravnana zadnje dneve... nič posebnega.. bolj malo se mi dogaja, na žalost....

to bo to z moje strani zaenkrat.

04-30-2007, 06:34 PM
hejjjjj !!!

kako ste mi? se moram opravicit ker me tako dolgo ni blo, sem se zdaj registrirala na forum in sem se kar zgubljena tu. he, na zacetki sploh nisem vedla kako napisat post, kje moram najdit pravi gumbekWink saj se bom navadla! uuu, mamo veliko luskanih smajlijev, bi rekla da mam najraje tega ker me najbolj opise ... Puppy lil puppy!

kako ste torej? moram rec da vas mam veliko v mislih, sem se pa vzela zraven h knjigam in bom zal se naprej bolj odsotna tu gor. bomo pa zato razturali poletje in posebej dortmund ce gre vse po planih!Cool

nina, ana, sabina? matejci? ste vredi punce? pogresam vas!!!
marko, kako pa ti? tudi nate mislim!
in seveda tudi na tineta - se morva spet kmalu vidit!Wink

drugace sem fajn; sicer bolj studijsko ampak mi vmes pada koncentracija za ucenje, potem me naspidira totalno, kakor kdajBig Grin

torej ... pridem vas kaj pogledat, pa drzte se! Knuddel
04-30-2007, 06:59 PM
o lučka!
po dolgem času!
js ravnokar dokončavam pismo za forum book (najino s sabino) sm slikce not dala, pa slovnične popravla....
drugače pa dans ni blo dost z mene! joj! sm bla v kopru celo popoldne, se učila sam dopoldan, zdej se mi pa ne da, nič novega!
kako si pa ti? si napisala (oz. sploh boš) pismo za forum book???
nič, grem js zdej to poslat corry, da ne bo jezna! Wink pa še roj. dan ma!! kako lepooo! Big Grin
papa

04-30-2007, 07:26 PM
nineta, ja po dolgem casu! tudi meni ni danes najbolj slo pri ucenju, res nevem kdaj mi bo uspelo predelat teh tisoc strani. kljub vsemu ucenju se mi zdi da se premikam po korakih, ampak mam pa vedno manj casa in zdi se kot da vedno vec za predelat ... saj nekak bo, mo moglo bit, ce so pred nami zmogli, bova tudi medve!

glede pisma ... nic nisem se pisala ker sem bla prevec zaposlena z drugim, pa niti idej nisem imela. do kdaj je treba pa poslat? bom vidla, ce bom napisala, bom zagovoto poslala corry se v kakih dveh dneh.

tako, tudi jas bom pocasi sla ... vsem vam zelim veliko uspeha na izpitih, zdaj prej pa pri ucenju nasploh! mam vas v mislih! see ya!
05-01-2007, 03:23 PM (This post was last modified: 05-01-2007 03:26 PM by Jammy.)
Luca Wrote:marko, kako pa ti? tudi nate mislim!

Hey lucka, hvala da mislis na mene Wink Tud vsem ostalim en lep pozdrav! Drugac sem tko, tko.. mal se lovim se, ko mamo tako lepo vreme, pa se moram ucit.. hudic je to iz bajte sonce opazovat. Sem pa dans spet sam v ljubljani, mal mi je prazen apartma. Delal sem od 8-15, zdaj pa razmisljam, da bi dobro blo si kaj skuhat. Pa mal sem se spet tle ustavil na forumu, mi je prav vsec nova oblika. ( Ena stvar ko me prav razveseli - da se loh igram moderatorja Smile )

Pa se to: v zadnjih dneh sm bil delezen res orenk zanimivih informacij, pa jih bom kar delil z vami, ker je v praznicnem kontekstu Smile

1. Josip Broz je bil Rus: pravi Tito je mel 4 prste (enga izgubil v bitki, ko mu je pes zivljenje resil) in je sel v bolnico v Rusijo, pa se vrnil s 5 prsti na roki Smile Jelinciceva pogruntavscina, sem zvedel iz druge roke Tongue

2. Josip Broz je bil metalc po srcu, velik fan motorhead-ov, jih je celo castno pospremil, ko so meli koncert v Beogradu Cool In v limuzini je zmer Motorhead poslusal. Tega ziher niste vedli Wink Tongue

Pa veselega prvega maja vam zelim! Wink

I got that boom boom
Visit this user's website Find all posts by this user
05-01-2007, 05:46 PM
Jammy Wrote:Tud vsem ostalim en lep pozdrav! Drugac sem tko, tko.. mal se lovim se, ko mamo tako lepo vreme, pa se moram ucit.. hudic je to iz bajte sonce opazovat.

servus nazaj ... vsem ...

ej, marko ti svetujem da nardiš kaj podobnega kt jaz:: že cel dan tretji zapored uzunaj 'kampiram' ... mam eno blazino za na morje ki ma luknjo,,, eno gugalnico,,, diskmena,,trenutno noter celo ne kellyjev ampak u2-je...kolekcijo singlov,, al pa lennona,, in ma nanana vmes obvezno,, eno velko plastenko vode,, sončne špegle da ne oslepim in knjige in barvne markerje ... zgleda kot da bi se vrtec kampiral Roflmao .. tko se učim zunaj in sem že kar nekaj nardila ...
pravzaprav se nazaj odpravljam,, sem si po jopo prišla, ko me je zebst začelo
05-01-2007, 10:18 PM
Men to definitivno ne pomaga, a-a... sonce mene tako prijetno uspava. Sicer pa danes spet nisem bil nic produktiven, kar postopam sem in tja, hjao... pa prevec razmisljam, veliko prevec.. potem sem pa na konc zmer mal zgubljen. Rolleyes Bo ze..

I got that boom boom
05-01-2007, 10:31 PM
škoda ... jaz pa sem tak ljubitelj sonca, da me dodatno motivira ... edino določenih stvari ne morem tako delat, ker rabin veliko internta, nekaj pa na srečo gre tudi brez računalnika.
05-01-2007, 10:38 PM (This post was last modified: 05-01-2007 10:39 PM by Jammy.)
Sonce in knjige to ne gre skp, vsaj pri meni zadnje case niti slucajno! Smile V nedeljo sem bil tak dobre volje da sem se v interspar in si kupil rozico, hehe... sem jo si ful zelel, taka mala je, oranzna, pa lep tegelcek zeleni zraven, iz porcelana. Zdaj mam jo pa vsobi Shy Coool

I got that boom boom
05-01-2007, 10:46 PM
pri meni pa sonce in knjige obvezno od nekdaj grejo skupaj ... ker sem od malega navajena brat na plaži - poleti tako preberem največ gledano na celo leto - čeprav je zimski kavč tud kar velka konkurenca, pa kak čaj pa to ... --- čeprav mislim, da jih več na sončku prečitam.

---------

jaz pa sem en intervju s paddyjem lihkar gledala ... me je popolnoma prevzel z določenimi zelo modrimi besedami ... link najdete pri paddy-sekciji pri citatih --- je sicer v nemščini.. priporočam...

dal mi je pa spet za mislit, kaj je dejansko z njim. kje je, kaj dela, kaj je v resnici v njegovih mislih...
05-03-2007, 08:30 AM (This post was last modified: 05-04-2007 05:48 PM by Jammy.)
....

I got that boom boom
05-03-2007, 07:36 PM
///
///
05-04-2007, 11:54 AM
...
...
...
prejšnje besede so bile dobronamerne,, novih pa z moje strani ne bo.
05-04-2007, 05:47 PM
NUJNO RABIM POMOČ!!

joj upam,da ne bom kaznovana kr tu, tukaj pišem ampak se mi ne zdi smislno odperati nove teme!

Uglavnem zanima me če kdo obvlada angleščino (bol strokovno), namreč sestrična dela diploma pa ma en povzetek za prevedt pa rabmo pomoč- sej ne da nebi znali samo radi bi tut pravilno obliko.
če mi lahko kdo pomaga naj me PROSM KONTAKTIRA na pm.

hvala že v naprej!Angel

Ther is hope for us all!
Paddy l miss you!
05-04-2007, 06:02 PM
ma kaj se greste tukaj????
andreja, js sicer zam angleško, sam strokovnost moja pa ni lih.... sory, ne znam ti pomagat! upam, pa da boš našla pomoč!

05-05-2007, 09:09 AM
Lep ne preveč sončen pozdrav vsem[Image: 330510yh6z.gif]

Kak ste kaj?joj, hvalabogi je vikend spet, res se ni splačalo it v šolo za 2 dniRolleyes kaj bote kaj počeli?sem vidla na Kelly-jevi strani, kdo vse bo na Open tour, res škoda da Angela ne bo zraven..pa, še vedno sem upala da mogoče se pa Paddy prikaže, te bi še jaz šlaBig Grin malo sem se oglasla kr že tak dolgo nisem bla tu..morem malo bol redno zaj prihajatWink

..Quod Me Nutrit Me Destruit..
..A Prayer For The Wild At Heart, Kept In Cages..
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication