Post Reply 
Rate Thread
05-05-2007, 10:20 AM
RE: bla bla
o, mateja,, ti kar pridi kdaj - mamo lahko kako debato zvečer kdaj ... nam bo lušno ...

jaz se ukvarjam ta vikend z angleško literaturo in nizozemščino ... zame je bilo s sredo nekje konec počitnic in semskoraj cel čas za knjigami - no v četrtek sem se sicer mal zaklepetala s prijatli,, drgač pa sem pridna Smile

spomnim se, da si v starem forumu sprapševala o faxih če se ne motim - - si se že odločila kam boš šla?? ampak zdaj končuješ 3. letnik, a je tak? ... no, za razne informacije o ff - predvsem o jezikih - se name obrni ...

----------------------

kako pa drugi kaj??

jaz berem drakulo ... sem jo včeri ponoči - ob 2eh.. pa me je kar strah ratalo ... mam preveč domišljihe ...čist resno... mene je strah srhljivke v kinu gledat --pa še če jih berem se tako not potopim, da me strah rata - sam v tem hkrati uživam ... Big Grin

lep vikend vsem
Quote this message in a reply
05-05-2007, 06:04 PM
Jaz se ubadam s stcsl, drugac pa nic posebnega, je prav lepo vreme za ucenje, dezevno.

I got that boom boom
Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-06-2007, 08:20 AM
oj jammy a najina izmenjava še vela ?

Ther is hope for us all!
Paddy l miss you!
Find all posts by this user
05-06-2007, 08:47 AM
Velja, velja. Ta teden bova s cimrom presnela. Dvd pekaca nimam, ma ga pa on na laptopu, jaz sem bolj redko v Ljubljani in se nisva nic videla, pa pocitnice, izpiti. Bom mu dal DVD-je v sredo verjetno, kakor hitr bo kredi, dobis. Daj mi se naslov svoj na pm. Wink

I got that boom boom
05-06-2007, 08:57 PM
kakuuuuuu ste?????????????? js fajn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[Image: 28qg.jpg]
05-14-2007, 09:31 PM
Cer, kaj lepga pocnete? Smile

I got that boom boom
05-29-2007, 08:30 PM
nina in sabina pa ste mele leeeep dan vsaka na svoje koncu! Tongue ajd zdej pa hitro brat najin topic, da zveste vse! haha, se zajebavam, seveda. RoflmaoRoflmao

05-29-2007, 08:33 PM
Looool Big GrinBig Grin jp je bil lep dan!!Friends

Aja...to bom pa napisala kar pod ta topic...danes nam je rekla profesorca...da je bla neka inšpekcija al karkolk ze na faksu in baje da mamo preveč računalnikov in sm že čist na zgornji mejih tveganja za pozar...Nono

Pa še klimo bojo dal na fax...enkrat sred junija začnejo z deli...tko da bojo izpiti (če sploh bojo) na drugih lokacijah!Nixweiss

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
05-29-2007, 08:35 PM
ej, a si ti slučajno ugotovila, če je klima na mojem faxu?? je, ne???

aja, poslušaj peces tough road- barbyjin del in reci,če to ni najlepša stvar na tem svetu?? i'm like this: Ylinlove

05-29-2007, 08:38 PM
ja pr vas je fuuuul mrzlo na faxu!! LOL tko da po moje da je klima ja!Smile
Ma nas bo pa itak en dan v luft vrglo kot kaze...RolleyesBig Grin

No...po moje je eden od najboljsih delov zame kje ko Angelo poje!HappyYlinlove Sam je pa res ja...Tough Road pa Loreley...vsaka pesem, vsak delcek...AniheartAniheartBabydust

Ej js vec nimam pojma v kermu topicu smo!NixweissFriends

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
05-29-2007, 08:41 PM
pejd na nešega. najmanj spamamo! pa še kao privat je hahahahahahahahahahahahahahahaha

05-30-2007, 07:33 AM
dobro jutro, uspešen dan! Babydust

06-19-2007, 01:11 PM
neki zanimivga vam hočem že ene 2 tedna povedat, pa vedno pozabim ReallymadBig Grin

na naših računalnikih na ff-ju tam doli v kleti je en dan na ekranu enega pisal oni verz iz when the last tree (bil je preveden v slovenščino, bil je pa 100% iz kelly pesmi);; tako z modro barvo preko belega ekrana, računalnik pa je bil mrtev, nič nisi mogu kliknt, or whatsoever narest z njim. prav freaky sem se počutla in ene 5 minut zijala v ekran EekRoflmao

a je kdo od vas odgovorn za ta piece of modern art? Headbanger
a je še kdo videl?

ene 2 al pa 3 tedne nazaj, sej ne vem točno keri dan, ko tko hitro tečejo NixweissRoflmao

pa bodi pozdravljen, slovenski kotiček, me že dooooooooooolg ni bilo tu Angel

pa vsem uspešno izpitovanje,
usem veliiiiiiiiiko sonca,

seeeeeeeeee yaaaaaaaaaaa
Quote this message in a reply
06-19-2007, 07:03 PM
Hmmm, skooodaaaa k nism vidla tega... A mam lahko an_angel kej na sumu, kukr vem je ze mela eno veselje po trolah neki pisatSmile Da nou pomote- to je za pohvalt!!! Headbanger
kaj nej bi blo to v zvezi z racunalniki na nasem faxu??? da jih mamo PREVEC? ja anda, tistih pet v vsakem nadstropju pa pet v podnem stuku, od tega pa itak trije delajo vse skup. Na robu pozara smo pa zato, k so te racunalniki tak drek, pa ce je sam edn al pa 100... ... aja, edin neki so eno kamro ustvarl spodej pr k16, kjer nej bi bla moznost uporabe interneta, ampak do tja se nism prsla... Uf, zdej sm se spomnla, kaj je bil razlog da se mal na net prjavm... hm, na en izpit bi se mogla se prjavt... se dobr da sm se spomnla...

lepo se mejte!
06-20-2007, 03:58 PM
ojla!
bla bla je celo za trenutek oživel, ne morm vrjet! hihi
kat- kokr js vem, je sabina zaslužna za neko drugo "spremembo" na računalnikih, ki pa ni tis napis! Big Grin za tega seveda niti js nism zadolžena, kr me itak ni blo na vašem faxu že celo večnost! Big Grin je pa ful fajn! sam ni nujno, da je tist spolh keri fan napisal, sej to je itak pesem.
kako ste drugače? js napsihirana, sem pršla malsam pogledat sem, pol pa dalje z aknjige jutri je izpit, faaaaak!!! groza!! sam komaj čakam, da je za mano, pol sicer še ustni, sam vseeno. komaj čakam, resnično!
nič, ana, katarina, uživajta,se kej čujemo, ko je vse za nami!!!!!

06-20-2007, 05:25 PM
no pa da vam se js kej lepega napisem!!Big Grin sicer sm bolj na kratko s casom, ampak nej bo...hehe...me ze celih 5 (!!!!!:eekSmile dni sploh ni blo na forum...pol verjamete da je res hudo z mano!!Tongue
pa ne bi zdj o izpitih...raj kej lepega...

hahahahahhahahahha...sm se prav nasmejala...sm osumljena...RoflmaoRofl samo vas moram razočarat...tokrat nism bla js...Nixweiss mogoc se pa še kak KF fan kje skriva...pa se noce izdat!!
Drugac pa nej vam zaupam...haha...sej Nina že ve...lol...js mam tako navado, da ko vidm kje na faksu kak fra racunalnik, se tok usedem za njega, da vtipkam v Google "KELLY FAMILY" pa najdem kako lepo slikco in jo dam za ozadje!!!!!HeadbangerHeadbanger
Pol pa če mam cajt še mal opazujem kakšni so kej pogledi ko zagledajo KF na racunalniku...lol...

drugac pa glede na racunalnikov...mamo na geo oddelku, ko pridete v nas hodnik, na desni strani, že bolj prot koncu hodnika en skrivni koticek...si se imenuje GIKL...tam je enih 20 čist novih, lepih računalnikov not...Big Grin Tko da zdj vete kam it ko rabte računalnik...lol...

no bodite v rozicah...pa ne se prevec sekirat...Always look on the bright side of life....Big Grin

*mwa*

06-21-2007, 04:33 PM
Res to delas, Sabina? to bi blo fajn enkrat viditSmile Na zalost se nism mela te priloznosti... Drgac pa, zame samo se en teden, ko se odpravim na potovanje do nizozemske... koooomeeeej caaakaaam... LuxhelloLuxhello
07-02-2007, 11:38 PM
ja...res, res!!Big Grin Sm ponosna na to, da širim mal Kellyje po FF!!Headbanger
sam zdj ko ni predavanj pa tud tolk ljudi na faksu ne... kr ostajajo ta ozadja...hehe!!LuxhelloHeadbanger

DRUGAC PA LEP POZDRAVČEK SLO FANOM...Wave

07-03-2007, 09:44 AM
Ciaoooo!!!!!!!!! LuxhelloLuxhelloLuxhello

07-12-2007, 04:56 PM
Heejj heejj!

Kar verjemite, vidite prav! Tongue Kako dolgo ze nisem postala na tem forumu! V glavnem, lep pozdrav vsem! Kako ste? Veliko casa odkar smo se nazadnje slisali, ne? Kaj bo dobrega? Cool

Grem se malo ostale teme pogledat... Big Grin
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication