Post Reply 
Rate Thread
03-11-2008, 08:53 PM (This post was last modified: 03-11-2008 08:55 PM by *Iza*.)
RE: Film
Tutaj zgadzam się z Anitą. Patrząc na Żmijewskiego widziałam cały czas Burskiego z " na dobre i na złe", patrząc na Małaszyńskiego widziałam jego rolę w "Magdzie M." tylko, że w Polsce nie ma takiego rozgraniczenia jak w Ameryce na przykład, przecież wielcy aktorzy nigdy nie zagrają w serialu, chyba, że gościnnie i najchętniej samych siebie Wink W Polsce niestety jest inaczej, jedynie Żebrowski trzyma klasę i nie gra w serialach, może jeszcze paru by się znalazło takich aktorów, ale Żebrowskiego właśnie szanuję za to, że się nie sprzedał Wink

Ja na razie jestem na etapie odkrywania genialnego aktora, jakim jest dla mnie Jonathan Ryan Meyers ( Tak, tak ten aktor co gra Henryka VIII), skoro grał nawet u Woody'ego Allena to musi coś w tym być Wink

Polecam też "30 dni i nocy", miał być horror jednak taki thriller bardziej wyszedł, trochę koncówka niedociągnięta, ale ogólnie film sam w sobie dobry Smile
Teraz też "studiuję" kinematografię Bollywoodu, wciągnęły mnie te filmy, na zmianę płaczę się i śmieję a ja tak lubię Roflmao

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
03-11-2008, 11:43 PM
ostatnio widziałam 'Wszystko gra' Woody'ego Allen'a z Jonathan'em. Fajny film, do końca nie wiadomo jak się wszystko skończy.

Jeśli chodzi o moje ulubione filmy to jest ich cała masa. Nie chce mi się pisać wszystkich tytułów, więc może polecę kilka pozycji, które ostatnio oglądałam . 'Dirty dancing' - ostatnio oglądałam po raz tysięczny chyba Wink
'the Notebook' na koniec przygotować sobie dużą porcję chusteczek higienicznych, ja się strasznie poryczałam Tongue
Dla rozluźnienia polecam 'Lejdis' (najlepiej oglądać z kieliszkiem wina, bo one w co drugiej scenie piją) Big Grin
'Nauka jazdy' z Ron'em z Harry'ego Potter'a Wink
'Little miss Sunshine' - świetny film o zwariowanej rodzince. motyw odpalania auta bardzo mi się podobał Big Grin
'Życie od kuchni' - z tą mała dziewczynką, ktora rownież gra w Little Miss Sunshine.

To by było chyba na tyle.
Ostatnio ściągnęłam 'Nanny Diaries', 'Little Children', 'Love and other disasters' oraz 'Klik' (miałam ochotę na troche komedii) ale jeszcze tych pozycji nie obejrzałam.

[Image: bobobrievenbusmale.gif]
Visit this user's website Find all posts by this user
03-12-2008, 10:23 AM
urodozny 4 lipca i moja lewa stopa poza tym uwielbiam obyczajowe ogladac ,komedie.

i'm cynical..black..sheep;)
03-12-2008, 03:16 PM
Ja polecam "Deer Hunter"- "Łowca jeleni". Piękny, wzruszający film.

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

03-12-2008, 03:24 PM
Autumn rain Wrote:Ja polecam "Deer Hunter"- "Łowca jeleni". Piękny, wzruszający film.

ogladalam,albo pozegnanie z afryka tez piekny film..

03-13-2008, 05:24 PM
gosia_t Wrote:ostatnio widziałam 'Wszystko gra' Woody'ego Allen'a z Jonathan'em. Fajny film, do końca nie wiadomo jak się wszystko skończy.

3 razy już się zabierałam się do obejrzenia tego filmu, ale zawsze coś lub coś przeszkodziło mi w jego obejrzeniu Bangshead

W sobotę leci film "Sposób na teściową" z J.Lo. Obejrzę sobie z ciekawości. Ponadto dostałam mnóstwo filmów od znajomych, żadne ambitne kino, same komedie, banalne historyjki Big Grin

Uwielbiam też filmy z Kevinem Beconem (czy tam Bejsonem), kiedyś czytałam, że zmienił sobie jedną literkę w nazwisku po to aby nie nazywał się Kewin Bekon Big Grin "Footloose" Ylinlove Niesamowicie tam tańczy, "Uśpieni" czy też 2 inne, ale jak zwykle tytułów nie pamiętam Bangshead
Poza tym "Uśpieni" jest dla mnie genialnym dramatem psychologicznym. Polecam. Jest o 4 chłopcach, którzy trafiają do poprawczaka a reszta jest tragiczna.

@Rain =]
03-13-2008, 05:27 PM
zapach kobiety,piekny film z al pacinoYlinloveYlinlove

03-13-2008, 05:29 PM
a co sądzicie o 39 i pół ?Tongue

[Image: KOL.jpg]

*** It's a mad mad world ***

03-13-2008, 05:36 PM
paddyleenka Wrote:a co sądzicie o 39 i pół ?Tongue

To jest ten nowy serial z przeokropnym Karolakiem ?? Big Grin czy o jakiś film chodzi ?? Big Grin Bo kojarzę, że jest chyba film "9 i pół" z Kim Basigner i Michaelem Yorkiem, czy znów coś pokręciłam Nixweiss w każdym bądź razie w tym filmie to się cały czas kochają i nic więcej Bangshead

A co do tego serialu, nie oglądałam, bo same zwiastuny i Karolak mnie skutecznie do tego zniechęciły. Nie znoszę tego aktora, jest tak samo promowany jak Małaszyński, tylko z tą różnicą, że o Małaszyńskim można powiedzieć, że jest przystojny (dla mnie kompletnie nie jest), ale Karolak to już pomyłka.

@Rain =]
03-13-2008, 05:42 PM
a ja ogladałam pierwszy odcinek tego serialu...i mi sie hehe...uśmiałam sie Big Grin niestety drugiego już nie widziałamNixweiss ale myśle ze jak będe miała okazje to następnych nie opuszczeWink

03-13-2008, 05:44 PM
paddyleenka Wrote:a co sądzicie o 39 i pół ?Tongue

hm nawet fajne jest ,zobaczymy jka bedzie dalej...
poznaj mojego tate i sequel poznaj moich rodzicow boskieeeeeeeeeeeeeeeLuxhelloLuxhelloLuxhello

03-13-2008, 05:47 PM
thebiggestjohnnyfan Wrote:poznaj mojego tate i sequel poznaj moich rodzicow boskieeeeeeeeeeeeeeeLuxhelloLuxhelloLuxhello
o tak swietne...uwielbiam komedieLuxhelloLuxhello

03-13-2008, 05:51 PM
boskieeeeeeRoflRoflRoflRoflRoflRoflRoflRoflRofl
powiedz takz jennhy lopez
selena z jenny lopez
step up

03-13-2008, 06:01 PM
thebiggestjohnnyfan Wrote:selena z jenny lopez

tam jest scena, że kręcą ją od tyłu jak śpiewa na scenie i widać jej wielkie dupsko--bleah

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
03-13-2008, 06:04 PM
Kika Wrote:
thebiggestjohnnyfan Wrote:selena z jenny lopez

tam jest scena, że kręcą ją od tyłu jak śpiewa na scenie i widać jej wielkie dupsko--bleah

ee tam nie narzekja kika moze duspko wielkie ,ale latynoskie wiec normaRoflRoflRofl

03-13-2008, 07:10 PM (This post was last modified: 03-13-2008 07:11 PM by *Iza*.)
thebiggestjohnnyfan Wrote:step up

Pierwsza część jest super Luxhello Jednak druga beznadziejna, nawet nie polecam Bangshead

1. Nie ma już aktorów, którzy grali w 1 części.
2. Poziom taneczny jest znacznie niższy.
3. Brzydkie zdjęcia.
4. 0 ciekawego scenariusza.
5. Brzydka oprawa muzyczna.

Najlepsza jest końcówka. ( mam na myśli napisy końcowe )
Oczywiście to jest moja subiektywna ocena, ale 2 na pewno nie polecam. Jednak z ciekawości to oczywiście można obejrzeć Wink

@Rain =]
03-14-2008, 12:04 AM
Kika Wrote:np. Stowarzyszenie umarłych poetów, Smażone zielone pomidory--

o kapitanie, mój kapitanie- genialny film, to się zgodzę

a pomidory? przez książke nie mogłam przebrnąć. i nawet nie wiedziałam, że jest taki film Nixweiss

ostatnio znowu obejrzałam Tajemnice Brookeback Mountain. dla mnie to jest mistrzostwo świata. obraz, dżwiek. cała historia. strasznie wyczerpuje mnie emocjonalnie, ale chyba warto. ja jestem pod wielkim wrażeniem.

lubie filmy, ale teraz jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. lubie jak coś mnie poruszy, zastanowi. Tak jak "Nel", "Tajemnice...", "Pokój Mervina", "Bliżej" Hail

i był jeszcze jeden taki film. teraz nie pamietam tytułu. z judem low i kate blanchet. fantastycznie nakręcony. no ale nie pamietam Nixweiss

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
03-14-2008, 11:46 AM
anna i krol z jodei foster piekny film ,bardzo go lubie
americna beauty-uwiebliam
nie czas na lzy z hillary swank
zielona mila.

03-14-2008, 02:19 PM
rain Wrote:ostatnio znowu obejrzałam Tajemnice Brookeback Mountain. dla mnie to jest mistrzostwo świata. obraz, dżwiek. cała historia. strasznie wyczerpuje mnie emocjonalnie, ale chyba warto. ja jestem pod wielkim wrażeniem.

Zgadzam się w 100%. Poza tym uwielbiam Jake'a Gyllenhaala. Jest bardzo zdolnym aktorem młodego pokolenia. Gra w ambitnym kinie, nie wliczając "Pojutrze", chociaż też bardzo fajny film katastroficzny. Z tym aktorem mogę polecić takie filmy jak: "The Bubble boy"-"Balonowy chłopiec", "Mila księżycowego światła", "The good girl", "The Proof" i oczywiście "the Brookeback...", jedna scena mnie tam przeraża- ta w namiocie, jednak takie są realia. Przesmutna historia, ale prawdziwa, ile razy takie coś zdarza się w życiu.

@Rain =]
03-14-2008, 04:37 PM
aaaaa balonowy chlopak lecial ostatnio tne film na polsacie ,fajnie sei go ogladalo..RoflRoflRofl

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication