Post Reply 
Rate Thread
03-14-2008, 05:13 PM
RE: Film
Przypomniałam sobie tytuł tego filmu z judem i Kate "Rozstania i powroty". Bardzo dobry. Polecam

Uwielbiam wprost filmy muzyczne, tańczące, śpiewajace. "Dirty Dancing" i "Grease" to podstawa. Podobnie "Save the last dance" (ale chyba głównie przez moje uwielbienie dla Julii Stiles Ylinlove) i "Coyote Ugly". Ale jest jeden taki film, który zachwycił mnie tańcem, ale głównie poprzez klimat cały w jakim obracają się główni bohaterzy. A w zasadzie jeden tylko. "Billy Eliot" Headbanger połączenie tego wszystkiego, co uwielbiam (no krwi mało sie leje i nic nie wybucha, ale w ttym wypadku na korzyść filmu Tongue). Muzyka, angielskie klimaty przełomu lat 80/90 i ten akcent!!! Nie wystudiowany i urzekający jak u Hugh Granta. Ale prawdziwy podwórkowy. Aniheart piekne. I mimo wszystko podbudowujące.

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
03-14-2008, 08:05 PM (This post was last modified: 03-14-2008 08:09 PM by gosia_t.)
Izabelka17 Wrote:"The Proof"

ostatnio oglądałam....taka trochę podróbka 'Pięknego Umysłu' ale też fajne. Choć wydaje mi się, że oglądając "Piękny Umysł' byłam bardziej zakręcona i nie wiedziałam co jest prawdą a co nie Wink
A Cate Blanchett nie grała w 'Rozstania i powroty' http://rozstania.i.powroty.filmweb.pl/
Ale potwierdzam, film fajniutki Smile
Z Jude'm uwielbiam tez 'Holiday' z Kate Winslet i Cameron Diaz (Cameron średnio lubię, ale tu nawet mnie nie denerwowala Wink )
'Billy Elliot' tez mi się strasznie podobał. Jeśli chodzi o akcent, to to nie jest jakiś tam podwórkowy czy niewystudiowany, tylko jest to szkocki akcent. A Hugh mówi z akcentem RP (czyli taki wyższych klas, coś jak monarchia) Sorry za ta dygresję - zboczenie zawodowe Big Grin
Jeśli chodzi o filmy o tańcu, ostatnio oglądałam 'Światła sceny' - fabuła średnia, ale fajnie tańczą. Zwłaszcza na końcu :

[Image: bobobrievenbusmale.gif]
Visit this user's website Find all posts by this user
03-14-2008, 08:26 PM
gosia_t Wrote:A Cate Blanchett nie grała w 'Rozstania i powroty' http://rozstania.i.powroty.filmweb.pl/
Ale potwierdzam, film fajniutki Smile

no dzieki! bo juz myslałam , ze cos mnie trafi Tongue

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
03-15-2008, 06:23 PM
billy elliot piekny film..
coyote ugly fajna sciezka dzwiekowa...

i'm cynical..black..sheep;)
03-15-2008, 07:28 PM
gosia_t Wrote:'Billy Elliot' tez mi się strasznie podobał. Jeśli chodzi o akcent, to to nie jest jakiś tam podwórkowy czy niewystudiowany, tylko jest to szkocki akcent. A Hugh mówi z akcentem RP (czyli taki wyższych klas, coś jak monarchia) Sorry za ta dygresję - zboczenie zawodowe Big Grin

Kocham "Billy Elliot"! Ylinlove Podobnie z reszta jak szkocki akcent Big Grin Chociaz jak slysze Hugh Granta to tez mi miekna kolana Tongue

Gosia- wiem o czym mowisz z tym zboczeniem zawodowym, tez tak mam Big Grin

Podobny klimat do tego filmu na "Prawo Ojca". Szczerze polecam!

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

03-15-2008, 08:02 PM
ma ktos moze nie czas na lzy z was na dvd??
pearl harbor uwielbiam ogladac,boski josh Ylinlove

03-15-2008, 08:11 PM
thebiggestjohnnyfan Wrote:pearl harbor uwielbiam ogladac,boski josh Ylinlove

Chyba boski Ben YlinloveYlinlove
Choć Josh tez niczego sobie Wink

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
03-15-2008, 08:13 PM
obydwoje sa boscy w tym filmieYlinloveYlinloveYlinlove

03-15-2008, 09:37 PM
anitah7 Wrote:Choć Josh tez niczego sobie Wink

Lalusiowaty jak i Brendon z BH 90210 Bangshead Jeśli o mnie chodzi, to w żadnym z nich nie ma nic boskiego, tudzież słodkiego... Pochlastać się można Bangshead Big Grin Ale Pearl harbor bardzo lubię Wink Pamiętam, że poryczałam się jak głupia, jak to pierwszy raz oglądałam Ylinlove

[Image: Photo_8.jpg]
03-16-2008, 03:54 PM (This post was last modified: 03-16-2008 03:54 PM by _dag_.)
@sandra porownac nijakiego brendona do boskiego josha to zbrodnia,odwazna jestes..
sposob na tesciowa boskie bylo ,polecam nasmialam sie niezle..

03-16-2008, 04:35 PM (This post was last modified: 03-16-2008 04:36 PM by *Iza*.)
@ Sindi, proszę zobacz Dżosza w innych produkcjach np. w "30 dni i nocy" a może przekonasz się, że to nie jest sugar boy Wink przysłowiowe "jaja" w filmie też potrafi mieć Smile

A ja obejrzałam nareszcie "Math point" Luxhello Kocham właśnie takie kino Allena. Główni bohaterowie, którzy wydaje się nie mają sumienia, niewyjaśnione sytuacje i końcówka, która nie jest podana na tacy.
Lubię takie filmy, w których sama mogę sobie dopowiedzieć zakończenie.

Teraz po "Match point" przyszedł czas na "August Rush", słucham właśnie OST, jestem zakochana Ylinlove Więc tym bardziej nie mogę się doczekać kiedy znajdę czas na obejrzenie tej produkcji.

Za to nigdzie nie mogę znaleźć filmy "Elvis-zanim został królem" bądź po prostu Elvis. Jest to film z 2005 roku, w USA odniósł ogromny sukces, jednak nigdzie nie jest dostępny Sad No nic, nie będę się poddawała w poszukiwaniach.

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
03-16-2008, 04:55 PM
hm nie slyszlaam o tym filmie na emul probowalas juz znalezc???
a Pasja lubi ktos ten film??dzis an 1 ale czy warto to ogladac,,,,

03-16-2008, 07:44 PM
thebiggestjohnnyfan Wrote:@sandra porownac nijakiego brendona do boskiego josha to zbrodnia,odwazna jestes..

Wcale nie jestem odważna, bo wcale nie sądzę, żeby to była zbrodnia, ponieważ dla mnie oni obaj są z tego samego gatunku i już Wink Nic na to nie poradzę Big Grin Co zaś do Pasji, to widziałam dwa razy i nie wiem w sumie, czy warto, czy nie warto oglądać. Myślę, że zdanie co do tego filmu każdy musi wyrobić sobie indywidualnie, ponieważ wzbudza on różne skrajne uczucia u różnych typów ludzi Wink

@Izabelka: Widziałam go już w kilku różnych produkcjach i tych "jaj" nadal nie dostrzegłam *lol* Sorry, nic na to nie poradzę Big Grin Zresztą, dla mnie ten człowieczek jest z tej samej półki co Hugh Grand - obu nie mogę ścierpieć i jeżeli oglądam z nimi filmy, to znaczy, że same filmy muszą robić na mnie ogromne wrażenie ...

03-16-2008, 07:55 PM
Okej Sindi. Pasuję Big Grin. Przecież nie będę zmuszała Cię do zmiany Twoich ugruntowanych poglądów. Wink
A Hugh Granta jedynie lubię w "Drobnych cwaniaczkach", ale tylko z tej uwagi, że to film Allena Smile Też za nim nie przepadam, wydaje się taki antypatyczny na pierwszy rzut oka.

A tutaj na prośbę Kiki zamieszczam link do soundtracku z "August Rush"

http://rapidshare.com/files/75387000/August_2007.rar
Piękna, wzruszająca muzyka. Acha, niektóre piosenki wykonuje ten pan z mojego secika Ylinlove Big Grin

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
03-16-2008, 08:56 PM
Izabelka17 Wrote:A tutaj na prośbę Kiki zamieszczam link do soundtracku z "August Rush"

http://rapidshare.com/files/75387000/August_2007.rar

HailHailHail ja to jednak umiem sie sprzedać nawet w temacie o filmach o mnie mowaRoflRoflRofl

dzięki moja mp3 będzie Tobie wdzięcznaHeadbanger

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
03-16-2008, 10:15 PM
A ja obejrzałam wczoraj Blow z kochanym Johnnym Deppem
http://www.filmweb.pl/Blow,2001,o+filmie,Film,id=4258
Film jest naprawdę bardzo dobry.
Jako ciekawostkę mogę podać iż jest on oparty na autentycznych wydarzeniach.
A może któraś z was już go widziała? Smile
Pierwszy raz podobał mi się facet we włosach dłuższych niż 3 cm RolleyesCool

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
03-17-2008, 10:38 AM
bloww ogladalam boksi film,i w sumie smutny..
ma ktos film brzydula o dziewczynce co jje rodzice niby zgineli podczas nauki tanca irlandzkiego,a ja babcia wychowywala cos rok 1999 lub 2000

03-17-2008, 04:38 PM
Izabelka17 Wrote:Okej Sindi. Pasuję Big Grin. Przecież nie będę zmuszała Cię do zmiany Twoich ugruntowanych poglądów. Wink

Dziękuję Big Grin

03-18-2008, 08:55 AM
ogladacie filmy dla dzieciakow???ja wczorja zaczelam ogladac ratatuj ,fajne nawet ,milo sie posmiac,ze szczurka w kuchni..

03-18-2008, 10:28 AM
thebiggestjohnnyfan Wrote:ogladacie filmy dla dzieciakow???ja wczorja zaczelam ogladac ratatuj ,fajne nawet ,milo sie posmiac,ze szczurka w kuchni..

Ja czasami dla odstresowania ogladam, Shreka widzialam z 70 razy Big Grin

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication