Post Reply 
Rate Thread
03-18-2008, 10:32 AM
RE: Film
thebiggestjohnnyfan Wrote:ogladacie filmy dla dzieciakow???ja wczorja zaczelam ogladac ratatuj ,fajne nawet ,milo sie posmiac,ze szczurka w kuchni..

tak oglądam, ale raczej po angielsku, już niech mam jakąś korzyść z tego, że mój cenny czas spędzę na sterczeniu przed TVRofl

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
03-18-2008, 08:21 PM (This post was last modified: 03-18-2008 08:22 PM by *Iza*.)
Bajki dla dzieci jak najbardziej Ylinlove Moją najukochańszą bajką Disney'a z dzieciństwa jest Pocahontas, uwielbiam tą magię, która zawsze towarzyszyła tym dawnym filmom Disney'a: "Kopciuszek", "Piękna i bestia", "Zakochany kundel" kocham te bajki Aniheart Nie podobają mi się te nowsze bajki całkowicie już robione techniką komputerową.
Pamiętam, że nigdy nie mogłam przeżyć, że Pocahontas jest brunetką i ma ciemną karnację a ja jestem blondynką z jasną karnacją Roflmao A John Smith- jedna z moich pierwszych miłości Rofl Miałam nawet lalkę Johna Smitha Big Grin

Obejrzałam "August Rush". Bez wątpienia najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałam Ylinlove. Mój ulubiony od dzisiaj. Piękno, piękno piękno...
Ten film też mnie czegoś naczył, od dzisiaj moje uszy będą bardziej otwarte na wszystko i będę starała usłyszeć każdą najmniejszą melodię, bardziej wsłuchiwać się w dźwięki mojej duszy. Bo muzyka do magia, a muzyka mieszka w nas, więc jesteśmy magiczni.
Bardzo refleksyjny i sentymentalny film z genialną ścieżką dźwiękową.
Jedna z piosenek była nominowana do Oscara Wink

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
Find all posts by this user
03-18-2008, 10:14 PM
Ja musze przyznać że dość często oglądam bajki.
Tzn ja zaliczam do nich takie produkcje jak :
"Ice age"
"Rattatui"
"Madagaskar"
"Winnie the pooh"
I t p . Headbanger

Love is noise love is pain..
03-18-2008, 10:20 PM
Magda-Sürstedt Wrote:"Madagaskar"

WYGINAM śMIAłO CIAłO WYGINAM śMIAłO CIAłO WYGINAM śMIAłO CIAłO--JAK DLA MNIE TO mAłO

03-18-2008, 10:37 PM
Ja też lubię oglądać bajki Wink Ale niekoniecznie te najnowsze. Na przykład co piątek oglądam Smerfy, a co niedzielę Gumisie Big Grin Poza tym, co piątek jak wychodzi nowa płyta, oglądam Pszczółkę Maję Ylinlove No i mam też mnóstwo kaset vhs z bajkam typu Pocahontas, Król Lew, Jaś i Małgosia, ale też Mickey, Pluto, Goofy, Donald, Wyprawa Baltazara Gąbki, Królewna Śnieżka Big Grin I mnóstwo takich Big Grin Fajnie tak czasem pooglądać. W ogóle myślę, że właściwie dopiero będąc starszym, w jakimś sensie dorasta się do bajek Wink Znaczy rozumie się je dopiero Wink

[Image: Photo_8.jpg]
03-19-2008, 09:31 AM
A mi się dziś wspomniał film "skazany na blusa"

Był on kręcony w moim mieście tylko jedno osiedle dalej...a w tym bloku co nagrywano go mieszkała do niedawna jeszcze mama RyśkaPray

Ten film...pozostawia wiele do myślenia...i pokazuje samo życie...jakie jest było i jeszcze będzie się pewnie pogarszało...bo teraz jeszcze wiecej tego świństwa jest i pod wieloma postaciami...

"Czerwony jak cegła,
Rozgrzany jak piec..."

[Image: KOL.jpg]

*** It's a mad mad world ***

03-19-2008, 09:36 AM
a mnie sie nie podobał Skazany na bluesa--nie umiem powiedzieć dlaczego, był dla mnie rozczarowujący pod wieloma względami, ale prawdę mówiąc to głos jego syna mnie paraliżował, czułam jakby to sam Rychu śpiewał--bo syn Ryśka podkładał głos w scenach śpiewanych

03-19-2008, 09:42 AM
Kika Wrote:a mnie sie nie podobał Skazany na bluesa--nie umiem powiedzieć dlaczego, był dla mnie rozczarowujący pod wieloma względami, ale prawdę mówiąc to głos jego syna mnie paraliżował, czułam jakby to sam Rychu śpiewał--bo syn Ryśka podkładał głos w scenach śpiewanych

Hm...a słyaszałaś jego pisenki tzn Seby? bo on ma swój zespół i ja go lubie...fajny głos ma chłopak Wink

03-19-2008, 09:44 AM
paddyleenka Wrote:a słyaszałaś jego pisenki tzn Seby? bo on ma swój zespół i ja go lubie...fajny głos ma chłopak Wink

ta słyszałam, poza tym kiedyś był w którejś edycji Baru i bardzo go tam lubiłam

03-19-2008, 09:47 AM
Kika Wrote:ta słyszałam, poza tym kiedyś był w którejś edycji Baru i bardzo go tam lubiłam

jak cchesz to moge Ci płytke podesłać hehe Wink

03-19-2008, 11:33 AM
epoka jest boska..
krol lew uwielbiamm

i'm cynical..black..sheep;)
03-19-2008, 02:43 PM
Mi sie bardzo spodobal "Skazany na Bluesa". Wydaje mi sie ze w dobie polskich badziewnych komedii romantycznych Skazany jest prawdziwa perelka. A Kotek uroczy w roli Ryska Big Grin Fakt, ze do Ryska to mu kilometry brakuja ale legendy sie nie da wiernie odtworzyc. Ale klimat mysle, ze jest dobrze zachowany.

Sebastiana i Cree tez lubie, ma glos taki podobny do ojca Eek

W calej rozciaglosci zgadzam sie z Sindi- tez lubie ogladac bajki w stylu Smerfow czy Gumisiow- sentyment pozostal Wink I tak jak Izabelka kochalam sie w Johnie Smithsie Big Grin A wiecie, ze ta historia Pocahontas jest w duzej mierze oparta na faktach? Tylko, ze ta prawdziwa brzydka byla Tongue

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

03-19-2008, 04:01 PM
Autumn rain Wrote:Sebastiana i Cree tez lubie, ma glos taki podobny do ojca Eek

to no widze ze tu wiecej fanów Seby jest Big Grin to jak ktos cche muze lub autografy z dedykacją to wiecie już do kogo podbijać heheCool

Autumn rain Wrote:W calej rozciaglosci zgadzam sie z Sindi- tez lubie ogladac bajki w stylu Smerfow czy Gumisiow- sentyment pozostal Wink I tak jak Izabelka kochalam sie w Johnie Smithsie Big Grin A wiecie, ze ta historia Pocahontas jest w duzej mierze oparta na faktach? Tylko, ze ta prawdziwa brzydka byla Tongue

a ja tak samo...do Smerfów i Gumisi to jeszcze dirzuce Muminki (uwielbiam je:luxhelloSmile hehe...

a co do Johnie Smithsie to ja jak dziś pamiętam łaziłam z jakimś wycinkiem z gazety z jego twarza hahaha...i całowałam...o bosze co to była za gupotka ze mnie hahahaRofl

03-19-2008, 04:54 PM
pszczolka maja rzadzi i gumisie..
a tak wracajac do tematu lubicie horrory???

03-19-2008, 05:50 PM (This post was last modified: 03-19-2008 05:51 PM by Autumn rain.)
paddyleenka Wrote:to no widze ze tu wiecej fanów Seby jest Big Grin to jak ktos cche muze lub autografy z dedykacją to wiecie już do kogo podbijać heheCool

Ano jest Tongue To ja podbijam Big Grin

paddyleenka Wrote:a ja tak samo...do Smerfów i Gumisi to jeszcze dirzuce Muminki (uwielbiam je:luxhelloSmile hehe...

Muminki rzadza Headbanger Ale Buki sie balam Eek

paddyleenka Wrote:a co do Johnie Smithsie to ja jak dziś pamiętam łaziłam z jakimś wycinkiem z gazety z jego twarza hahaha...i całowałam...o bosze co to była za gupotka ze mnie hahaha

Ja tak plakaty Angelo calowalam Tongue To chyba norma w pewnym wieku Big Grin

Johnnyfan- ja sie boje horrorow Big Grin

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

03-19-2008, 06:59 PM
paddyleenka Wrote:dorzuce Muminki (uwielbiam je:luxhelloSmile hehe...

Ja też Big Grin Niestety wycofali je z wieczorynki Sad

Autumn rain Wrote:Ja tak plakaty Angelo calowalam Tongue To chyba norma w pewnym wieku

W takim razie ja w pewnym wieku odbiegałam od normy Roflmao W życiu nie całowałam plakatów Angelo i do dziś tego nie robię Eek Big Grin W ogóle nigdy nie całowałam ani plakatów Angelo, ani Angelo też nie ( Roflmao ) Nixweiss Coś mnie ta norma obeszła Tongue

[Image: Photo_8.jpg]
03-19-2008, 07:10 PM
@autumn ja tez sie boje i nie lubie no moze krzyk ewentualnie moge obejrzecTongue

03-19-2008, 07:15 PM
A ja tą lalkę Johna Smith'a obcałowywałam Roflmao Wiem, że ta księżniczka Pocahontas istniała naprawdę, ale tak zgadzam się była brzydulą, więc nawet nie chcę sobie wyobrażać jak ten rzeczywisty John musiał być brzydki Tongue Big Grin Potem obejrzałam filmową wersję Pocahontas, która w ogóle mi się nie spodobała, za dużo erotyki Big Grin (miałam może wtedy z 9 lat ) i nadal myślałam, że jestem od wujka bociana Rofl

Co do horrorów, ja osobiście nie znoszę, boję się, brzydzę się w ogóle mi się ten gatunek filmowy nie podoba.

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
03-19-2008, 07:17 PM
ech ja se dzis wlacze gilberta grape chyba uwielbiam ten film,moglabym go cala dobe ogladac/..

03-19-2008, 07:27 PM (This post was last modified: 03-19-2008 07:27 PM by Placebo.)
Ja uwielbiam przedewszystkim filmy z aktorami których uwielbiam...
wymienie kilka..
"Apartament"-zreszta wszystkie z Joshem H. Ylinlove
"closer"-Jude Ylinlove
"when harry meet sally"
"Mrs and miss smith"
"Try seventeen"
"Elizabethtown"
"Man of the house"
"Saving face"
"Marcco Polo"- wogle to wszystkie z Ianem Somerhalderem.
"Children of men"
"Breaking and entering"
"Evan allmighty" " Bruce allmighty"
wszystkie filmy z
Jimem Careyem (szczegolnie numer 23) Number 23.
Angelina Jolie- kocham ja..
z Stuartem Townsendem
z Timberlakem
oj duzo tego..ja to jestem filmomaniak..Hail

Love is noise love is pain..
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication