Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
operacje plastyczne
04-19-2008, 04:28 PM
operacje plastyczne
hm co sadzicie o tym ,jka patrze na fotki po nieudanych zabiegach to sie ciesze ,ze na takie cos nie wpadlam zeby sobie robic..
http://i.pinger.pl/pgr438/5a71e7b1000ee14c47e4330d
http://images.google.pl/imgres?imgurl=ht...l%26sa%3DG
[Image: 1445]
dla mnie to glupota totalna tak sie oszpecic
http://www.joemonster.org/art/8791/Ofiar...astycznych
uwaga niezbyt przyjemny widok ale glupota ludzka nie zna granicBangsheadBangshead

i'm cynical..black..sheep;)
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-19-2008, 04:55 PM
RE: operacje plastyczne
masakra! :fear:normalnie masakra! sie tylko i jedynie dziwię głupocie i "profesjonalizmowi" lekarzy, którzy dokonali tego wszystkiego...

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
04-21-2008, 12:10 PM
no masakra rain ale przynjamniej widizmy do czego doprowadza glupota ludzka/

04-25-2008, 06:27 PM
superHappy i tak sie poddam jakiejś operacji jak już złapie jakiegoś milionera

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
04-25-2008, 06:40 PM
Kika Wrote:superHappy i tak sie poddam jakiejś operacji jak już złapie jakiegoś milionera

wow odwazna jestes ja bym tylko nosek odchudzila bo wyglada okropniebadly

04-25-2008, 06:54 PM
ja sie podobam sobie i nic bym nie zmieniała, nie mam kompleksów itd, ale strasznie mnie ciekawi jak to jest mieć coś nowego na stałe w sobie, w sumie dlatego mam tatuaż, i zamierzam zrobić następny

04-25-2008, 08:40 PM
ja troszkę bym w sobie zmieniła,ale boję się bólu i tego,że pózniej może być jeszcze gorzej.tatuaż ,też kiedyś o tym myślałam...

[Image: paddykelly-1.jpg]
04-26-2008, 07:06 AM
hm ja tylko troche nos i nic wiecej no dobra cos by sie znalazla jeszcze............tatuaz mysle nad tym czy sobie gdzies w okolicach kostki nie zrobic.

04-26-2008, 07:56 AM
A ja jak juz to poddalabym sie liposukcji brzucha i ud. Wiem, ze powiecie, ze jestem glupia ale ani dieta ani cwiczenia nie pomagaja bo tak juz wygladam po prostu. Nie znaczy to, ze kiedys sobie zrobie, ale jesli ktos by mi zafundowal to bym sie chyba zdecydowala Happy

A poza tym to akceptuje siebie, nie jestem pieknoscia ale chyba nie strasze na ulicy?? Tongue

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

04-26-2008, 08:09 AM
hm nie straszysz autumn spoko...ja bym biust zmniejszyla zle mi z takim jka mam ,odsysanie hm chyba nie az tak z le nie jest,nie narzekam na swoje uda,bardziej biodra sa szerokie jka u muckii,

04-26-2008, 05:19 PM
ja bym sobie poprawiła nos i powiększyła usta.....ale tak najbardziej to chciałabym takie idealne ząbki,jak mają na reklamach past do zębów,czy gum.

[Image: paddykelly-1.jpg]
04-26-2008, 05:47 PM
tez bym chciala takei zabki nie moze az tak nadnaturalnie biale i ten biust za duzy i nos to wszystko no i blizny z nog po operacjach tez bym wywalila.Wink

04-26-2008, 06:00 PM (This post was last modified: 04-26-2008 06:01 PM by *Iza*.)
Ja wraz z etapami dorastania przechodziłam różne stadia nastoletnich kompleksów Wink Miałam taki okres, kiedy to chciałam zmienić w sobie wszystko.
W przedszkolu miałam ogromny kompleks. Zawsze chciałam zagrać Śnieżkę w przedstawieniu, ale Śnieżka jak wiadomo ma kruczoczarne włosy, ja byłam załamana faktem iż jestem blondynką. W efekcie dostałam rolę krasnoludka, ,więc to była moja pierwsza porażka związana z wyglądem.
Potem miałam banalne kompleksy typu - grube nogi, za szeroki tyłek etc.
Jednak gdy przyszedł czas "miłości", znaleźli się tacy, którzy skutecznie wyleczyli mnie ze wszystkich kompleksów. Do tej pory, chociaż jestem sama akceptuję siebie taką jaką jestem, a cieszy mnie to gdy ktoś wodzi za mną wzrokiem po ulicy, bądź w klasie koledzy nie szczędzą mi komplementów (może robią to w mało inteligentny sposób, ale inaczej nie potrafią Roflmao ). Dobrze czuję się w swoim ciele. Mam fajne wymiary 89-58-89 (w Kaluflandzie to wszystko sprawdzałam Roflmao ), dbam o siebie, więc żadne operacje plastyczne nie są mi potrzebne w aktualnym stanie. Może za jakieś 10 lat zmienię zdanie joke

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
04-26-2008, 07:43 PM
I tak trzymaj Izabelko! Jestes sliczna i zadne operacje Ci sa niepotrzebne. Luxhello

A mi kilka razy koledzy z roku mowili, ze mam boskie ksztalty, szalenie seksowne Coool Wiec niektorzy chyba wola kobietki przy kosci Big Grin

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

04-27-2008, 01:13 PM
mozeee tak ,cos sie chyba zmienia w tym kierunku.

04-29-2008, 06:41 PM
Przecież coś takiego jest po prostu chore. Eek Wiedziałam, że ludzie czasem przeginają z takimi rzeczami, ale że aż tak....SZOK
Gdybym tak się zeszpeciła to bym do końca życia nie wyszła z domu za żadną cenę. Bangshead Owszem chciałabym w sobie to i owo zmienić, ale bez przesady nie za wszelką cenę, a zwłaszcza nie wtedy gdyby mój facet już by mnie nie chciał. finger

help for Asia Bibi
04-29-2008, 10:47 PM
ja w sumie nie wiem. jest kilka rzeczy, których w sobie nie akceptuję, albo po prostu wolałabym, żeby niektóre części mojego ciała były inne (czytaj chudsze) i tylko z tym mam jakis tam problem. szczerze sie przyznam, ze klatkę piersiową odziedziczyłam po tacie... Roflmao (poza owłosieniem of kors)ale i tak nie wyobrażam sobie, że mogłabym coś sobie uklepuwac albo uwypuklać...jest jak jest. ale ząbki i owszem takie "amerykańskie" chciałabym mieć.

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
04-30-2008, 11:24 AM
generalnie niektorzy nie znaja umiaru w upiekszaniu siebie (czytaj oszpecaniu ).

04-30-2008, 12:57 PM (This post was last modified: 04-30-2008 12:58 PM by *Iza*.)
thebiggestjohnnyfan Wrote:generalnie niektorzy nie znaja umiaru w upiekszaniu siebie (czytaj oszpecaniu ).

Na przykład taka Cher, bądź ostatnia ofiara skalpela- Prisilla Presley. Są to wyraźne dowody na to aby jednak pod rękę "specjalistów" się nie oddawać Tongue
Duże jest ryzyko tego, że podczas 1 operacji może coś się nie udać. Potem konieczna jest znów operacja aby to poprawić i tak wygląda sie coraz to gorzej a nie coraz to lepiej Wink

Ja popieram operacje plastyczne tylko w jednym przypadku - zmiany płci. Panu Bogu też zdarzają się pomyłki i jeżeli taki człowiek źle się czuje w swoim ciele to dlaczego nadal ma się męczyć ?
Oczywiście też operacje mogą się nie udać, ale teraz pewnie to rzadko się zdarza. Wink

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
04-30-2008, 01:49 PM
TYLKO BóG JEST IDEALNY-- Jemu nie zdarzają sie pomyłki

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication