Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
operacje plastyczne
04-30-2008, 02:04 PM
RE: operacje plastyczne
Kika Wrote:TYLKO BóG JEST IDEALNY-- Jemu nie zdarzają sie pomyłki

Ja uważam inaczej i mojego zdania nie zmienię Tongue Proszę mnie tutaj nie nagabywać na swój tok myślenia, bo wiesz, że tego nie lubię. Wink
Chyba, że jest to forum nastawione wyłącznie dla katolików to będę cicho siedziała z moimi herezjami silent

W Big Brotherze siedzi facet, który kiedyś był kobietą, opowiadał całą historię jak przechodził metamorfozę z kobiety w mężczyznę, w jego przypadku żaden błąd nie został popełniony, bo wygląda jak 100% facet. Na szczęście.

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-30-2008, 02:13 PM
chciałam wzbudzić Ciebie do głębszych wynurzeń i udało mi się, bo jakbym napisała @Iza weź rozszerz swoją myśl na bank nie zrobiłabyś tego, taka z Ciebie rogata duszaTongue

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
04-30-2008, 03:08 PM
Kika Wrote:TYLKO BóG JEST IDEALNY-- Jemu nie zdarzają sie pomyłki

Kika nikt nie jest idealny a juz na pewno nie Bog,................tak sie przegladnelam w lustrze i wsumie to tylko bym blizny po operacjachz nog usunela z checia.

i'm cynical..black..sheep;)
04-30-2008, 03:39 PM
thebiggestjohnnyfan Wrote:Kika nikt nie jest idealny a juz na pewno nie Bog,

no szybciej Bóg będzie idealny niż człowiek, dzizas, Ty to na serio czasem jak coś walniesz to nic tylko lecieć i błagać o wybaczenie dla takich jak Ty

a wracając do tego co @Iza poruszyła-- to prawda to jest tragedia i też jestem za tymi operacjami oraz za operacjami, które usuwają szpetność wrodzoną...

04-30-2008, 03:54 PM
Ja popieram operacje rowniez w sytuacji gdy ktos jest w jakis sposob zeszpecony, np. po wypadku. Wtedy sa w 100% uzasadnione.

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

04-30-2008, 07:32 PM
Autumn rain Wrote:Ja popieram operacje rowniez w sytuacji gdy ktos jest w jakis sposob zeszpecony, np. po wypadku. Wtedy sa w 100% uzasadnione.

popieram tooo
kika spoko jestem w zlej formie psychicznej od roku wiec wybacz,ale moim zdaniem nikt nie jest idealny nawet sam BOG.

05-09-2008, 02:37 PM
http://www.onet.tv/28962,,,,,,19515,wideo.html

05-09-2008, 03:19 PM
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=494591
naprawde czasami az brak slow na glupote babska.

05-31-2008, 04:42 PM
Ta kobieta powinna sobie powiększyć jakoś rozum a nie balony. Beznadziejna typiara.

help for Asia Bibi
06-02-2008, 11:32 AM
kellyska Wrote:Ta kobieta powinna sobie powiększyć jakoś rozum a nie balony. Beznadziejna typiara.

dokaldnie kellyska,ale moze ona rozumu nie ma,tez tak moze byc...

06-02-2008, 11:51 AM
dzizas-- miała ochotę to se je wszczepiła, nie wasz w tym problem teraz, jak dla mnie ujdzie to w tłumie, jej życie, jej sprawa, jej wygląd i ewentualne choroby kręgosłupa, nic mi do tego... poza tym myślę, że taki rozmiar implantów i tak lepiej wygląda niż taki mniejszy bo przynajmniej one jej na boki pod pachy się nie chowają, bo nie mają jakWink

06-02-2008, 12:02 PM
Kika Wrote:dzizas-- miała ochotę to se je wszczepiła, nie wasz w tym problem teraz, jak dla mnie ujdzie to w tłumie, jej życie, jej sprawa, jej wygląd i ewentualne choroby kręgosłupa, nic mi do tego... poza tym myślę, że taki rozmiar implantów i tak lepiej wygląda niż taki mniejszy bo przynajmniej one jej na boki pod pachy się nie chowają, bo nie mają jakWink

no moze i tak

06-08-2008, 12:31 PM
Ja sie nie wtrącam w operacje innych.Nie mi ich osądzać..Roflmao

Love is noise love is pain..
06-09-2008, 02:45 PM
ja z kolei popieram operacje tylko w przypadkach wielkich oszpecen powypadkowych czy jak w przypadku Dagi zlikwidowania blizn na jej nogach.inne przypadki uwazam za fanaberie i tyle.i tak dla porzadku wcale nie uwazam ze jestem pieknaShy.wrecz przeciwnie.i sa takie czesci mego ciala ktore chetnie bym w sobie zmienila zmniejszyla i tak dalej.bo jak kazdy nie wszystko do konca w sobie akceptujeSmile

[Image: Untitled1-1.jpg]
06-09-2008, 04:02 PM
Ja bym sobie operacji plastycznej nie zrobiła, bo bałabym się, że ktoś mi spaprze sprawę i będę wyglądac gorzej niż przed Tongue Jakieś drobne poprawki kosmetyczne jak np odstające uszy - to rozumiem, ale niektórzy przesadzają... W każdym razie mój przyjaciel szkolić się będzie na chirurga plastycznego, więc za jakieś parę lat mogę dać Wam kontakt hihi Wink

[Image: sygbest.jpg]
06-09-2008, 06:52 PM (This post was last modified: 06-09-2008 06:55 PM by anit.)
Nie wiem, czy oglądałyście ten odcinek "Rozmów w toku", kiedy zaprosili o studia faceta, który właśnie za pomocą operacji plastycznych i innych tego typu zabiegów przemienił się w kota. Hmmm... prawie. shockNixweiss

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
06-09-2008, 07:12 PM
oglądałam, jakoś tego jeszcze amerykańca znieść moge gorzej z tym palantem co to w lamparta czy w cos takiego sie zmienił, jego poziom inteligencji był tak niski, że miałam obawy czy on w ogóle umie własne imię napisaćNixweiss

06-09-2008, 07:17 PM
ja tego co prawda nie widzialam ale na innym forum czytalam ze wygladaly te osoby strasznie.byl tez link na you tube [na tym forum ]do tego fragmentu.szkoda slow.dla mnie tacy ludzie to bezmozgowcy.badly.zawsze zastanawia mnie co sklania ludzi do tego zeby sie okaleczac.chyba zbyt normalni to oni nie sathinker

[Image: Untitled1-1.jpg]
06-09-2008, 07:17 PM
Kika Wrote:oglądałam, jakoś tego jeszcze amerykańca znieść moge gorzej z tym palantem co to w lamparta czy w cos takiego sie zmienił, jego poziom inteligencji był tak niski, że miałam obawy czy on w ogóle umie własne imię napisaćNixweiss
Z tego to nie mogłam przestać się śmiać. Chyba cały odcinek jest na you tubie Big Grin

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
06-09-2008, 07:20 PM
anitah7 Wrote:Z tego to nie mogłam przestać się śmiać. Chyba cały odcinek jest na you tubie Big Grin

no bo on debilem był, nawet nie wiedział jakiego zwierzęcia cętki sobie wytatuował a do tego powiedział coś w rodzaju, jak patrzę na mój tatuaż to sobie myślę, że jest on zaje*isty, co za debil, ja mam swój tatuaż, ale raczej jak na niego patrzę to sobie nic nie myślę, nie no on debil był i tyle, fajne było jak ludzie go gasili, a ten pogrążał sie dalej, mi to obciach przed znajomymi by było

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication