Post Reply 
Rate Thread
05-01-2008, 09:15 PM
Seriale.
A więc zgodnie z życzeniem otwieram temat Wink

Co oglądacie, co polecacie ?? Opisy, zdjęcia, wywiady etc. Wszystko co związane z serialami będzie tutaj mile widziane Smile

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-01-2008, 09:19 PM
RE: Seriale.
zaznaczam, że nadmierne gadanie o duperelach typu Moda na sukces, Beverly Hills i innych podobnej klasy serialach nie jest wskazane i proszę byście tutaj nie wpisywali na siłę takiego pomiotu, coby klasę jakąś zachować tematu.

@Daga-- zrozumiano??

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
05-01-2008, 09:41 PM
Ja chciałabym polecić mój ulubiony serial "Dexter". Jak dla mnie mistrzostwo. Luxhello Hail
Dexter trudni się w policji, gdzie analizuje krew. Jest mordercą. Ale swoje ofiary wybiera starannie, nie znajdziecie wśród nich osób niewinnych, ale złoczyńców,gwałcicieli i morderców. Dex jest zafascynowany krwią, musi zabijać, a spowodowane to jest pewnym wydarzeniem z dzieciństwa, o którym się dowiadujemy pod koniec sezonu. Bohater jest osobą niezwykle wrażliwą, kocha osoby sobie najbliższe.
W Polsce serial nie jest zbyt popularny, ale w USA bije rekordy oglądalności. Smile
Od razu powiem, że wszystkie moje kumpele są zafascynowane całą serią i tak jak ja nie mogą się doczekać 3 sezonu. Pray
Nie polubiłam Dextera od razu, ale dopiero chyba po 5 odcinku. W tej chwili uważam ten serial za najlepszy na świecie. Krew może odrzucać, ale ja się przyzwyczaiłam.
"Dexter" poniekąd przyczynił się do wybrania przeze mnie tematu prezentacji pt. "Portrety morderców w literaturze i filmie".

Jeżeli kogoś zainteresowałam serialem, to zapraszam tutaj: Smile
http://www.filmweb.pl/f331618/Dexter,(2006)

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
05-02-2008, 05:22 AM
A ja jakis czas temu ogladalam na 1 francuski serial kryminalny "Kamienie śmierci" (oryg. tytuł Dolmen). Mial 7 odcinków i był szalenie wciagajacy.

Oto opis:
"Marie, policjantka z wydziału zabójstw, przed swym ślubem znajduje w welonie martwą mewę, co według celtyckich wierzeń zwiastuje nieszczęście. Gdy następnego dnia okazuje się, że jej brat nie żyje, Marie odwołuje ślub i postanawia rozwiązać zagadkę jego śmierci. W trakcie śledztwa Marie jest świadkiem niezwykłych wydarzeń, mających swe źródło w celtyckich legendach."

Wartka akcja, morderstwa wedlug celtyckich legend i do tego piekne krajobrazy Bretonii-mniam Roflmao

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

05-02-2008, 07:33 AM
Autumn rain Wrote:A ja jakis czas temu ogladalam na 1 francuski serial kryminalny "Kamienie śmierci" (oryg. tytuł Dolmen). Mial 7 odcinków i był szalenie wciagajacy.

no właśnie mnie nie wciągnęło zupełnie, po dwóch odcinkach zrezygnowałam

05-02-2008, 10:17 AM
Kika Wrote:no właśnie mnie nie wciągnęło zupełnie, po dwóch odcinkach zrezygnowałam

Gusta sa rozne, mi sie podobalo przede wszystkim to ze serial byl krotki i intensywny i dzieki temu nie zdazylam sie nim znudzic. Ostatnie odcinki caly czas trzymaly w napieciu.

/Barby Kelly"

05-02-2008, 10:33 AM
Kika Wrote:zaznaczam, że nadmierne gadanie o duperelach typu Moda na sukces, Beverly Hills i innych podobnej klasy serialach nie jest wskazane i proszę byście tutaj nie wpisywali na siłę takiego pomiotu, coby klasę jakąś zachować tematu.

@Daga-- zrozumiano??

ekhm szefowa off korssss
moje seriale
kamienie smierci bardzo lubilam ogladac ,mogliby powtorzyc kiedys..
natomiast teraz ogladam teraz albo nigdy na tvn,generalnie ekipa magdy m to krecila i moze dlatego mi sie tak podoba,ale wsumie nie narzekam,bo ciagle, cos sie dzieje w kazdym odcinku.
co by nie smiecic na forum sa wielbiciele magdy m jeszcze tutaj czy juz wygineli????????Cool

i'm cynical..black..sheep;)
05-02-2008, 11:41 AM
:scream:nieznosze magdy m natomiast lubie prison break Haila ostatnio gorycz tropikow.nie ogladalam takze kamieni smierci bo tak jak kike po pierwszym odcinku znudzil:badly:mode na sukces ogladalam dawno temu m jak milosc skonczylam rok temu.znudzilo mnie.kiedy to skoncza ?thinker

[Image: Untitled1-1.jpg]
05-02-2008, 11:44 AM
maja Wrote::scream:nieznosze magdy m

a w ogóle ktoś to lubi, same chyba małolaty jak nie przymierzając Pierwszą i miłość i tego durnego Zająca i jeszcze durniejszego jej chłopaka Mikołaja Krawczykabadly

05-02-2008, 02:59 PM
ekhm ja lubie magde m mode na sukces ogladam z nudow bo nie mam co robic,m jka milosc nadal trwa i bedzie trwac jak klan i moda na sukces.

05-07-2008, 05:55 PM
Ja lubię 'Magdę M' Big Grin dzięki Kika, że zaliczasz mnie do małolat, aż się młodo poczułam ;-) 2 pierwsze serie były najfajniejsze, potem momentami strasznie się wszystko ciągnęło.
Generalnie jeśli chodzi o seriale, to oglądam je masowo, tzn. od razu całe serie. Ponieważ nie mam tv w Poznaniu (całe szczęście), to ściągam sobie z torrentów. Uwielbiam 'Gilmore Girls' - w oryginale! Obecnie mam fazę na 'Ostry Dyżur' Big Grin tzn uwielbiam ten serial od dawna, ale przestałam oglądać jak wyjechałam na studia. Ostatnio mnie znów napadło i ściągam sobie wszystkie serie po kolei. Szkoda, że w Polsce skończyli bodajże na serii 8, a w USA leci już 14 czy 15 i zarazem ostatnia Sad ciekawe czy Clooney się pojawi na koniec Big Grin
Niedawno obejrzałam sobie 1 serię 'Friends'. gdy ten serial leciał w tv to oglądalam go od czasu do czasu, bo wkurzało mnie to, że przerywają go reklamami. A teraz oglądalam w oryginale i strasznie mi się spodobało Wink Jak skończę ściągać 'Ostry Dyżur' to może przerzucę się na 'Friends' Big Grin
A w Boże Narodzenie dziadek przywiózł mi dvd z 'Ekipą' - reżyseria Agnieszka Holland. Bardzo się zdziwilam, bo dawno nie widziałam dobrego polskiego serialu a tu prosze! szkoda, że w sumie serial przeszedł bez większego echa. no i że nie ma kontynuacji Wink

[Image: bobobrievenbusmale.gif]
05-07-2008, 06:19 PM
gosia_t Wrote:dzięki Kika, że zaliczasz mnie do małolat, aż się młodo poczułam ;-)

nie ma sprawy, polecam się na przyszłośćWink

na podstawie ilości blogów domniemam co lubią małolaty, a czego nie i właśnie między innymi Magda M rządziła w ilości blogów, a średnia wieku była gdzieś koło 14scream

a co do Gilmore Girls też bardzo lubię i też zamierzam ściągnąć sobie, ale jakoś na razie nie mam na to chęci, a bardzo żałuję

05-08-2008, 10:54 AM
magda-m serial dla malolat dzieki kika za odmlodzenie
ostry dyzur ..szkoda ze juz nie leci u nas bo uwielbialam ogladac.
friends kocham kocham kocham i tyle
wlasnie sciagnelam sobie z torrenta koncert johna na mp3 i jak to rozpakowac????

05-08-2008, 10:45 PM
ja sie nie nadaje do ogadania seriali w tv.. zawsze zapominam albo nie mam akurat czasu..

podobnie jak gosia ogladam całymi seriami
takie najjj:

1. heroes Hail jak leciało w tv to obejrzałam jeden odcinek i wydał mi sie bez sensu.. w wakacje sciagnełam z neta i w ciagu kilku dni obejrzałam cała serie! To chyba jedyny serial który znam juz prawie na pamiec, jak nie mam co robic to ogladam heroes

2. prison break - do sciagniecia 1 serii namowiła mnie kiedys na gg agatunia.. generalnie to pierwsza seria rlz ale ciekawa jestem co bedzie w 4

3. grey's anatomy - czyli chirurdzy
mam na kompie wszytstkie odcinki Aniheart

4. ostry dyzur - chyba jedyny serial który nałogowo ogladałam w tv
z neta sciagnełam poki co 2 serie

najnowsze dziecko
5. criminal minds - do obejrzenia zostały mi jeszcze 3 odcinki 3 serii.. absolutnie boski serial .. choc 3 seria po usunieciu glownego bohatera straciła troche klimat

6. Jericho - widziałam tylko 1 serie ale serialik bardzo fajny

w planach mam obejrzenie - Moonlight i Dextera

[Image: 15d8jg6.jpg]

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
05-09-2008, 04:24 AM
A ja uwielbiam brytyjskie seriale.

Na 1 miejscu:
"Faulty Towers" czyli "Hotel Zacisze" z niezapomnianym Johnem Cleesem.

Na 2:
"Keepin'up appearances" czyli co ludzie "Powiedza" - rycze ze smiechu.

No i na 3 Mr John Bean :]

A z innych to Dr. Queen i That 70s show.

/Barby Kelly"

05-09-2008, 10:35 AM
Autumn rain Wrote:A ja uwielbiam brytyjskie seriale.

Na 1 miejscu:
"Faulty Towers" czyli "Hotel Zacisze" z niezapomnianym Johnem Cleesem.

Na 2:
"Keepin'up appearances" czyli co ludzie "Powiedza" - rycze ze smiechu.

absolutnie uwielbiam te seriale i ten specyficzny humor angielski..

05-09-2008, 04:38 PM
marii Wrote:w planach mam obejrzenie Dextera
Zabieraj się za to, zabieraj, a tak jak ja w 2 tygodnie połkniesz 2 serie i będziesz usychać z oczekiwania na 3, która dopiero w październiku. crying

Autumn rain Wrote:"Keepin'up appearances" czyli co ludzie "Powiedza" - rycze ze smiechu.
"Co ludzie powiedzą nie znoszę. Obejrzeć, to obejrzę, ale nawet się nie uśmiechnę, mimo mojego dużego poczucia humoru Wink
Fasolę uwielbiam!Hail

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
05-09-2008, 10:54 PM (This post was last modified: 05-09-2008 10:57 PM by *Iza*.)
To może teraz czas na mnie Wink

Ja zaczynam oglądać seriale tylko wtedy gdy spodoba mi się męska część obsady Roflmao Więc jestem dość próżna jeżeli chodzi o mój wybór.

Aktualnie oglądam 3 seriale, w które wciągnęłam się dosyć, dosyć.

1. Lost - zdecydowanie mój ulubiony serial. Z utęsknieniem oczekiwałam 4 serii a potem byłam wkurzona jak w jej trakcie zrobili przerwę. Tongue Ten serial oglądam głównie ze względu na akcję i wątki, które są wyczesane, że tak to nazwę i gratuluję scenarzystom, że jeszcze się w tym wszysytkim nie pogubili.

2. The Tudors. Ahhhh Dżonatan, Dżonatan, Dżonatan Shy to pierwszy powód dla którego zaczęłam oglądać ten serial, potem zaczęłam się pasjonować historią Anglii i teraz cały czas pilnie ją studiuję. Ściągam już II serię, niestety serial nie jest popularny w Polsce, więc mam trudności ze znalezieniem napisów, a aktorzy posługują się czasem starą angielszczyzną.

3. Ugly Betty. Uwielbiam ten serial za wszystko. Chociaż jest bardzo nierealny, jednak ogromna dawka poczucia humoru, komiczność postaci, kiczowatość Betty przyciąga mnie bardzoWink .

Oczywiście jestem zdeklarowaną fanką Prison Break, chociaż uważam, że III seria była beznadziejna, więc oglądałam ją tylko ze względu na Łenta, który jest niezwykłą ozdobą tego serialu. Czyż nie ?? Tongue

Obejrzałam też dzisiaj w końcu któryś tam odcinek "Jericho" i pierwsza myśl, która mi się nasunęła to: " o Boże przecież to Dżony Depp" Rofl Główny bohater "dżejk" czy jak mu tam jest niesamowicie podobny do Dżonego, więc postanowiłam, że będę oglądała ten serial chociaż jak na razie nie mam kompletnie pojęcia o czym on jest.

Cały czas ganiam siebie za to, że wiecznie zapominam obejrzeć "Chirurgów" a naprawdę ten serial mi się podoba.
Ostatnio też udało mi się obejrzeć "Dr.Housa", ale na czeskim programie Roflmao I muszę przyznać, że gra głównego aktora robi ogromne wrażenie, jest elektryzująca, jego spojrzania, gesty są bardzo przyciągające.

Uffff rozpisałam się. ; )) Oczywiście jest więcej seriali, które oglądałam w międzyczasie, jednak one mnie tak nie wciągnęły, jak ich nie oglądam jest ok, jak je oglądam też jest ok.

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
05-09-2008, 11:41 PM
Ja jestem fanką "Desperate Housewives" Smile uwielbiam ten serial oglądać, pokazuje naturę kobiet Tongue jest zabawny, ale nie brakuje też wzruszających momentów
Of koz "Prison Break" i bossski Wentworth Miller... miałam kiedys mega plakat na drzwiach...Ylinlove
"Lost" tam wszystko jest takie pokręcone, że się trochę pogubiłam, ale mam na płycie chyba 3 sezony więc obejrzę na wakacje jeszcze raz Smile bo fajne
Hm i to wszystko, bo z moim Internetem to bieda coś ściągać Sad

[Image: sygbest.jpg]
05-10-2008, 09:31 AM
desperatki boski serila jest pare seriali co chcialbym miec orginalne wydanie na dvd ale musiaalbym grac w lotto i miec szczescie zeby cos wygrac ikupic.

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication