Post Reply 
Rate Thread
05-14-2008, 04:27 PM
RE: Seriale.
Patrzcie co znalazlam:

http://zyciegwiazd.onet.pl/59872,2,3,gwi...lerie.html

Po obejrzeniu galerii doszlam do wniosku, ze z dziewczynami czas obszedl sie bardziej humanitarnie Tongue Dylan i Brandon okrutnie sie postarzeli fear

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-14-2008, 04:58 PM
hm calkowicei sie zgadzam,gdzie moj piekny dylan sie podzial???????fearfearfearfear

i'm cynical..black..sheep;)
05-16-2008, 08:12 PM
omg shock Brendona bym nie poznała

a teraz ma ruszyc jakies nowe Beverly Hills i stara obsada ma grac rodziców nastolatków którzy beda głownymi bohaterami

[Image: 15d8jg6.jpg]

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Visit this user's website Find all posts by this user
05-17-2008, 09:58 AM
no wlasnie tez o tym czytalam,ciekawe jka to wyjdzie?thinker

05-17-2008, 10:17 AM (This post was last modified: 05-17-2008 10:18 AM by *Iza*.)
Polską wersję "Ugly Betty" też mają nakręcić. Oczywiście Tvn ma się tym zająć. Czemu oni wszystko muszą kopiować Bangshead Nic nie przebije tej amerykańskiej wersji Betty, chociaż z ciekawości obejrzę parę odcinków. Rofl

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
05-17-2008, 10:34 AM
ja z kolei kocham te kolumbijska bettty czy jaka tam ona byla dosc ze poludniowo - amerykanska i wedlug tej wlasnie poludniowo- amerykanskiej ma byc nakrecona wersja polska tylko watpie czy bedzie taka jak poludniowo- amerykanska. polacy strasznie lubie wszystko malpowac a to im niekoniecznie wychodzi dobrze.

[Image: Untitled1-1.jpg]
05-17-2008, 11:51 AM
Izabelka17 Wrote:Polską wersję "Ugly Betty" też mają nakręcić. Oczywiście Tvn ma się tym zająć. Czemu oni wszystko muszą kopiować Bangshead Nic nie przebije tej amerykańskiej wersji Betty, chociaż z ciekawości obejrzę parę odcinków. Rofl

ja kocham kolumbijska bettyy orginalllllllllllll yo soy betty la fea.AniheartAniheartAniheartAniheartAniheart

05-17-2008, 01:57 PM
Ja podrobek nie lubie wiec dla mnie kolumbijska Betty rzadzi Tongue Reszta ro odgrzewane kotlety choc musze przyznac, ze Amerykanska zabawna byla. Ale Betty La fea byla najlepsza !! Luxhello

/Barby Kelly"

05-17-2008, 02:12 PM
Ja nawet kolumbijskiej wersji Betty nie widziałam Tongue, więc dla mnie najlepsza jest ta amerykańska, poza tym gra tam Eric Mabius, którego bardzo polubiłam po roli w "Kruku". W "Fakcie" było zdjęcie tej aktorki, która gra amerykańską Betty, więc wydaje mi się, że jednak Polacy będą się wzorowali na północno-amerykańskiej wersji serialu.

@Rain =]
05-17-2008, 02:31 PM
Szczerze się przyznam, że jeśli chodzi o wygląd brzyduli Betty to ja bym się świetnie (chyba) nadawała do tej roli. Roflmao Nie wiem tylko czy byłabym dobrą aktorką. Nixweiss

help for Asia Bibi
05-17-2008, 02:47 PM
o nie dziewczyny najlepsza była amerykańska wersja BRZYDULI, no ale fakt polska wersja będzie denna jak nie przymierzając Niania

a teraz pochwalę się, że mam kablówkę, chwalę się w każdym temacie to w tym też mogę i mam Comedy Central i tam leci super serial, który oglądam jak tylko leci, a że puszczają pod rząd po kilka odcinków to sobie tak zaniedbuje forum na tę okoliczność: My wife and kids i facet grający pana domu jest po prostu [Image: 36_2_22.gif]

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
05-17-2008, 03:02 PM
Ostatnio leciał w tv film z Brucem Willisem, który grał gospodynię domową. Roflmao Beka jak nie wiem. Kurczaka (którego hodował) mu zabili i był za to wściekły. Headbanger Nawet temu kurczakowi nadał imię, ale teraz nie pamiętam jakie.
Co do brzyduli to ja sama nie wiem, która lepsza. Szczerze mówiąc brzydule z usa oglądałam tylko dlatego, żeby zobaczyć jak wyszła (czy lepiej czy gorzej), ale i tak do końca jej nie oglądałam bo nie miałam ochoty i wydała mi się dość nudna po jakimś czasie. Krótko mówiąc mogłaby być lepsza.

help for Asia Bibi
05-17-2008, 03:37 PM
Kika Wrote:o nie dziewczyny najlepsza była amerykańska wersja BRZYDULI, no ale fakt polska wersja będzie denna jak nie przymierzając Niania

Jedna, co się zna Roflmao Wink
(oczywiście to żart, żeby nikt sobie tego do siebie nie brał Tongue )

@Kika a znasz taki wierszyk ??
Chwalipięta na kąpięta, język lata jak łopata, to są gacie, a nie moje tylko twoje Roflmao Najgłupszy wierszyk jakiego mnie nauczono w przedszkolu fear

A co do seriali, właśnie oglądam 6 odcinek Tudorsów i UWAGA !!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pokazali Dżonatana całkowicie nago, oczywiście od tyłu, ale jaki on ma tyłek aaaaaaaaaaaaaawwwwww. Aniheart Aniheart
Ja, jako zdeklarowana fanka Dżonatana chciałam mu serdecznie podziękować za taką dbałość o fanów Rofl

@Rain =]
05-17-2008, 03:39 PM
ja slyszalam ze co do brzyduli ma byc robiona na podstawiw wersji kolumbijskiej wiec moze i dobra bedzie ta nasza wersja niewiem:thinker:wiem ze lubilam kolumbijska wersje hihiRoflmao

[Image: Untitled1-1.jpg]
05-17-2008, 04:17 PM
dajcie spokój z tą BRZYDULą i tak wiadomo, że polska wersja będzie do bani i skończy się po góra 14 odcinkach, my potrafimy robić seriale tylko kryminalne i tyle...

ja chcę zobaczyć tyłek DżonatanaPray

05-17-2008, 04:25 PM
Nie wiem czemu, ale ze wszystkich seriali, które obecnie lecą w tv ja lubię najbardziej "dedektywi". Oni najbardziej mnie interesują, a pozostałe seriale to jakoś mnie nie kręcą. Nixweiss

help for Asia Bibi
05-17-2008, 04:29 PM
Kika Wrote:ja chcę zobaczyć tyłek DżonatanaPray

To sobie ściągnij 6 odcinek II serii "Tudorsów" Rofl Czy to jest zboczenie, że zrobiłam sobie screenshot jego tyłeczka ?? Roflmao
Oooo właśnie, wstawię zdjęcia jego tyłeczka na forum Rofl

Nareszcie w czwartek udało mi się obejrzeć Hausa z polskim lektorem na Tvp2 Roflmao I @Kika miała rację, kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi, nie mniej jednak spodobał mi się i mam zamiar kontynuować oglądanie Wink

@Rain =]
05-17-2008, 04:32 PM
Izabelka17 Wrote:Oooo właśnie, wstawię zdjęcia jego tyłeczka na forum Rofl

właśnie wstawPray

05-17-2008, 05:55 PM
Kika Wrote:a teraz pochwalę się, że mam kablówkę, chwalę się w każdym temacie to w tym też mogę i mam Comedy Central i tam leci super serial, który oglądam jak tylko leci, a że puszczają pod rząd po kilka odcinków to sobie tak zaniedbuje forum na tę okoliczność: My wife and kids i facet grający pana domu jest po prostu

Kocham ten serial, rycze na nim ze smiechu Rofl

Tez czekam na fotke Tongue

/Barby Kelly"

05-18-2008, 05:57 PM
izabella dawaj ta fotke bo nie zasne
to bylo boskie jak ugryzc 10milionow z bruce w.

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication