Post Reply 
Rate Thread
08-03-2008, 03:01 PM
RE: WOW II
Edit: post również skasowany.
W ogóle jakby go całkiem inna osoba napisała Eek
ale raz się żyje, raz się gnije Tongue

A co do Eminema, ja kiedyś oglądałam podobny program o Britney Spears, poza tym mam jakieś Dvd z biografią Eminema również z wypowiedziami członków jego rodziny, przyjaciół i osób, które go po prostu znały z widzenia, gdy jeszcze w zasadzie był nikim.

[Image: 2ryrf47.jpg]
@Rain =]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
08-04-2008, 09:19 AM
ja mialam dvd o britney s...fajne nawet to bylo.......

i'm cynical..black..sheep;)
08-05-2008, 08:40 PM
Cześć Kochane! baybay2
Siedzę sobie w kafejce internetowej. Klawiaturę mam dziwną więc nie zdziwcie się jak zrobię jakiś bląd. Czasu też mam niewiele :/
Praca jest nudna i żmudna, a bar otwarty tylko do 20-tego sierpnia więc wiele nie zarobie. Jednak nie narzekam, bo szefa mamy super i na imprezy też niedaleko Wink
Nie wiecie nawet jak za Wami tęsknię Ylinlove

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
08-06-2008, 02:05 AM
@Anit cieszę się, że się odezwałaś Knuddel
no tak te imprezy, bez nich człowiek by zdechł Roflmao

Nie miałam siły ładować każdego zdjęcia z osobna, mniej czasu zajęło mi zrobienie tego czegoś.
A więc Irlandia Smile
[Image: scout78texture003pn3.th.gif]
[Image: scout78texture003yi7.th.jpg]

@Rain =]
08-06-2008, 07:13 AM
za to kocham mieszkańców Ełku, opis koncertu w Ełku, który był w niedziele

http://www.pudelek.pl/artykul/11787/feel...oznia_sie/

zapomnieli wspomnieć o tym, że ten dekiel Kupicha prawie żadnej piosenki nie śpiewał tylko zaczynał, a resztę to śpiewała publiczność, a skąd wiem skoro mnie nie było, bo mam miejsce koncertu pod oknami i wszystko słyszałam, tzn. słyszałam kiedy śpiewa i kiedy niebadly kolejny dowód, że Kika się nie myli, zespół Feel osiągnął kompletne dno, jak na polskie warunki dość szybko, nawet Rubik dłużej się trzymał

@Izabelka-- super te Twoje zdjęciaRoflmao

@Anitka-- szkoda, że tak Ciebie u nas mało

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
08-06-2008, 09:38 AM
no wlasnie czytalam na pudelku o ełku i feelu

08-06-2008, 12:35 PM
Skoro mowa o Feel to u mnie w Gorzowie na dniach będzie jego koncertu (już drugi w tym roku) a 15.08 Rubik na stadionie żużlowym (dwa kroki od mojego domu) znowu będzie głośno jak na Bajmie Devil jak sobie pomyśle że 30.08 zagra u nas 50 Cent (ma tyko dwa koncerty w Europie) to aż mi się niedobrze robi. Pewnie Czesi oraz Dojczlaki przyjada badly że też musze mieszkać blisko stadionu.
08-06-2008, 12:38 PM
znam Twój ból, ja mieszkam przy miejskiej i u nas też imprezy wszystkie słuchać, a przede wszystkim co gorsza pokazy współtowarzysząceDevil fajerwerki i inne takie, co jak się śpi to wcale do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy, na 50Centa bym nie pojechała, bo go nie lubię, ale sobie umiem wyobrazić zainteresowanie nim

08-06-2008, 12:44 PM
najgorzej jest kiedy koncerty odbywają się w upalne dni .. przecież nie zasne przy zamkniętym oknie bo się udusze Devil kiedyś odbywały się u nas koncerty tylko w Amfiteatrze a teraz kiedy przebudowali stadion najważniejsze imprezy odbywaja sie tylko tam.
08-06-2008, 01:16 PM
czajka Wrote:Skoro mowa o Feel to u mnie w Gorzowie na dniach będzie jego koncertu (już drugi w tym roku) a 15.08 Rubik na stadionie żużlowym (dwa kroki od mojego domu) znowu będzie głośno jak na Bajmie Devil jak sobie pomyśle że 30.08 zagra u nas 50 Cent (ma tyko dwa koncerty w Europie) to aż mi się niedobrze robi. Pewnie Czesi oraz Dojczlaki przyjada badly że też musze mieszkać blisko stadionu.

o zesz ile ja bym dala zeby u mnie sie tyle dzialo,nawet halas bylby mi obojetny....

08-06-2008, 01:27 PM
Daga w Poznaniu jest więcej imprez i koncertów niż w Gorzowie. U nas jak ktoś przyjedzie raz na pół roku to jest dopiero święto tylko że ja tego święta nie obchodze bo nie słucham Feel czy Rubika badly
08-07-2008, 09:30 AM
czajka Wrote:Daga w Poznaniu jest więcej imprez i koncertów niż w Gorzowie. U nas jak ktoś przyjedzie raz na pół roku to jest dopiero święto tylko że ja tego święta nie obchodze bo nie słucham Feel czy Rubika badly

bo ja wiem jak czytam trasy koncertowe to nie ma nigdy poznania,jedyne co ostatnio to nelly i jakos teraz cisza nic sie nie dzieje wiecej..

08-09-2008, 11:07 PM
Robocza wersja mojego pokoju, nie wykluczam, że w przyszłości go ulepszę. Ja ten pokój uwielbiam Aniheart

Oczywiście Ps, bo dość ciężko jest ukazać jego piękno na zdjęciu Tongue
[Image: IMG_2163454.jpg] [Image: IMG_21624545.jpg]
brakuje biurka, żyrandolu fotki nie cyknęłam, na ściany też nic nie mogę znaleźć, ale pomału będzie to miły i przytulny pokoik Wink

@Rain =]
08-10-2008, 09:14 AM
lubię okna pod skosemYlinlove

08-10-2008, 11:21 AM
Sloodki Smile Mi tez sie podoba, a jak go zaczniesz upiekszac to juz w ogole bedzie super Smile

[Image: sygbest.jpg]
08-10-2008, 01:15 PM
izabelka masz piekny kolor scian ,chco ja lubie niebieski kolor scian tylko na zdjeciu,samam bym nigdy nei pomalowala u siebie,ale u innych wyglada oki.

08-14-2008, 09:12 PM
Jeżeli kolor ścian jest taki jak na zdjęciu, to jestem zakochana w tym pokoju

[Image: zmfgjr.jpg]
Dziękuję Iza :*
08-15-2008, 12:41 AM
Kolor ścian jest trochę bledszy, ale wiesz, że ja lubię wszystko koloryzować, więc go trochę podsyciłam Wink
Ale jestem pewna, że mimo wszystko i tak by Ci się spodobał Rofl Wink

@Rain =]
08-15-2008, 11:47 AM
na BBC leci program: "Derren Brown & TRICK OF THE MIND" u nas w kraju leci to na: BBC Entertainment pod zaskakującą nazwą : "Derren Brown i potęga umysłu"-- z tego co wiem to są trzy sezony i lecą one na zmianę jako powtórki, rewelacja. Facet za pomocą wiedzy i psychologii robi różne niby magiczne sztuczki, które polegają na wpływaniu na ludzką psychikę. Geniusz!!! jestem zszokowana co można zrobić człowiekowi wykorzystując jego podświadomość, nie chciałabym spotkać faceta na drodze, nie mniej jedną ze sztuczek po przemyśleniu mam zamiar wypróbowaćHappy

08-16-2008, 10:43 AM
brzmi niezle kikaWink

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication