Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Spomini na Kelly koncerte v SLOVENIJI :)
06-17-2009, 10:31 AM
RE: Spomini na Kelly koncerte v SLOVENIJI :)
Pozdravljene! Smile

Ufff, zdaj že kar nekaj časa brskam po tem forumu in berem vaše prispevke Smile In se nasmiham ob vseh spominih....

Jooooj, saj ne morem verjeti, da je od tega, odkar so bili tako zelo popularni in še v celi zasedbi, minilo že toliko časa.

Spomnim se, kako se je pri meni vse skupaj začelo Smile

S sestro sva bili sami doma ravno takrat, ko so bili prvič v Sloveniji, leta 1996 pri Stojanu. Sestra je gledala to zaključno oddajo, jaz sem že spala na kavču, takrat sem imela 11 let in kar naenkrat me je začela tresti in me buditi in kričala naj jih pogledam. In meni ni bilo nič jasno...se zbudim in slišim ravno pesem An angel, ki sem jo itak poznala že od prej! In takrat se je vse skupaj začelo...vem da sva si ta posnetek, ko so bili na Poglej in zadeni posneli na videokaseto in ga potem v naslednjih dneh vsak dan pogledali najmanj stokrat!
Ah, to so bili časi...
in mislim da naslednje leto ki je prišlo, je bilo eno izmed najlepših let Smile Vsak dan sem jih poslušala, kar naenkrat je bila soba polepljena z njihovimi postri. Se spomnim da mi je mama kupovala Bravo, Popcorn in podobne revije in me spraševala če se učim nemško...ja, ja itak! Haha, normalno da nisem nič razumela...ampak važne so bile slike!
In potem sva s sestro nabavili vse njihove kasete...od Over the hump, do starejših kot so Wow!, Keep on Singing, vse sva imeli...pa še videokasete. Najbolj všeč mi je bila Tough Road, volume 3, backstage! To pa sem res pogledala tolikokrat da jo zagotovo še zdaj znam na pamet!

In ko je prišel na vrsto njihov prvi koncert v Slovenijhurray brez besed ostanem samo da pomislim na ta dan...to je bilo nekaj neverjetna. Imela sem 12 let. S sestro sva bili tam že od ne vem katere ure zjutraj, starši so nama dovolili, da greva sami, ker je sestra bila že starejša, imela je že 18 let, tako da je pazila še name...sicer sem bila popolnoma zmečkana, ampak bilo mi je vseeno. Šele ko je bilo koncerta konec sem v bistvu ugotovila, da me noge sploh ne držijo, da sem polna modric...ampak bilo je vredno!Še vedno se spominjam kot bi bilo včeraj, še vedno se spominjam, kako sem se pripravljala en dan prej, kako mi je mami delala kitke po glavi (takrat sem imela nenormalno dolge lase...le čigav vpliv je bilo to? Smile )...

In potem spet koncert 4.julija naslednje leto in potem koncert v Tivoliju...vsak je bil nekaj posebnega, ampak prav prvi je bil tisti, ki bo za vedno ostal najbolj pomemben Headbanger

Oh, kako lepo se je spominjati teh časov....ko smo vsi samo ležali na naših posteljah, gledali naše stene polepljene z njihovimi postri, s kasetnikov se je slišala njihova glasba, v naših glavah pa ni bilo nobenih skrbi, same lepe misli...tako zelo so mi polepšali otroštvo in dobo odraščanja, da se jim nikoli ne bom mogla dovolj zahvaliti za to!
Kdo pa je takrat razmišljal o kakšnih neumnostih, o pitju, o kajenju, o špricanju šole??? Nihče...danes je popolnoma drugačna zgodba!
Današnja mladina bi potrebovala en tak bend kot so bili takrat The Kelly Family... Smile

Ojoj,zdaj pa sem se razpisala. Ampak o njih mi je vedno tako lepo govoriti, debatirati...in vedno mi bo! Tudi ko bom stara nonka Smile
Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
[-] The following 1 user says Thank You to Ylenia for this post:
Bi_Ni_Mo (05-08-2013)
06-17-2009, 01:57 PM
heej Ylenia.!

no dobrodošla na forumu
res super da si se razpisala sej je vedno zlo zanimiu brat kako je kdo doživlju čase ko so bli Kellyji popularni..še posebn men je ZLO zanimiu k se sploh nespomnm kako je blo pa sm bla na koncertu pa sm bla stara 4 leta Smile
RES super da si se odločla prjaut Tongue

..am neki me zanima, a na Angelu si bla k je biu januarja v Mini Teatru? pa a maš kkšn namen it v Maribor septermbra al pa decembra v Ljubljano Happy

LP, Katja
Find all posts by this user
06-17-2009, 05:43 PM
Hmmm, ne na Angelu letos januarja nisem bila...v bistvu sem za koncert izvedela šele ko so bile karte že razprodane... na žalost! Sad

v bistvu je pri meni tako, da za nekaj časa izgubim vso sled za Kellyji in kaj se z njimi dogaja, ne sledim novostim, potem pa me kar naenkrat spet butne in iščem kot nora po internetu kaj je novega, poslušam nove pesmi in tako dalje Smile

Šele pred kratkim sem spet začela malce bolj spremljat vse skupaj in se "izobraževat" na tem Kelly področju Smile

Mogoče bi mi prišel prav en "review" nekoga, ki je na tekočem, da mi malce pove kaj se trenutno dogaja z njimi na glasbenem področju! Smile

Nameravam pa it septembra v Maribor, tokrat Angela ne mislim zamuditi Smile Bi še raje šla decembra v Ljubljano, ker mi je bližje, ampak takrat me ne bo več v Sloveniji, ker se oktobra selim v Hamburg v Nemčijo. No upam, da bom potem kje v Nemčiji naletela na njih, na njihove nastope!

Pogrešam jih...njih in njihovo glasbo! Aniheart
06-17-2009, 06:11 PM
[b]no lepo , da si res una REAL KELLY FAN..k jih spremla res že skor ceu žiulenje..
ja sej za angela si res bl težko zvedla če bo kje nastopu razn če res nisi una velka kelly fanica k use zvoha in je z usem na tekočem..sej niti ni blo kej preveč velik reklam in folk tud ni mogu vedt ..
enim par k sm tud js omenla da je biu Angelo v Ljubljani so bli kr šokirani, sam noben ni nič vedu..in jim je blo pol žou, da niso šli..

če te kej zanima o Kellyjih kar vprašaj ti lahko tud js kej povem če bom vedla..drugač pa če na forumu uprašaš milsm da nau nobenmu težko, pa ti bo povedu Wink

upam da boš mela velik sreče da jih boš pol srečala v Nemčiji..vrjetn več kokr pa u Sloveniji Big Grin
06-17-2009, 06:20 PM
No jaz tudi upam, da jih bom vsaj še enkrat nekje videla na odru, kako prepevajo...pa tudi če vsakega posebej Smile ampak seveda bi jih najraje videla vse skupaj, tako kot so bili na začetku, 9 bratov in sester s tistimi bujnimi, dolgimi lasmi....ah ja, spomini Smile

No, kako je pravzaprav sedaj z njimi na glasbenem področju? Kot sem zasledila imajo vsi neke solo koncerte...ali so še vedno kot skupina ali so šli vsak posebej, vsak naredit solo kariero?
Za Angela vem da že nekaj časa dela na solo projektih, sedaj sem zasledila da Jimmy s svojo ženo in z Adamom in njegovo ženo neko skupino fura...pa Patricia je tudi solo, a ne? Jooooj, predolgo jim nisem sledila, sedaj pa ne morem vseh informacij tako hitro vsrkat! Smile
06-17-2009, 06:33 PM
kot celoto jih vrjetno ne bomo nikoli več vidl skupi...mogoče žalostn, sam pač tko to je

skor usi majo solo kariere ...
razn Barby pa Paddyja (zdaj je v samostanu in je menih..drugo njegovo ime je Br. John Paul Mary)..
če že veš Paddy je prišel v Slovenijo 25.4 in je imel mašo v cerkvi Sv. Jožefa...res PRELEPO je blo, predn sm js sploh dojela je blo že konec, mal po forumu prebrskaj na hrvaški strani veliik piše o tem..če hočš ti pa tud js lahko pošlm povezavo pa si mal preber kako je blo Smile za to pa tko al pa tko nisi mogla zvedt, ker se ni smelo objavit na forum, ker je sam Paddy prosil,da kao fani ne smemo zvedt..
tud na dan k je nastopu je prosil da ne smemo slikat, snemat ne nč..in naj raje poslušamo Happy sam eni pač tega niso spoštoval in so kar naprej slikal :O
škoda besed resno...
Joey se mi zdi da je še vedno bl športnik
drugač pa karkol te zanima se obrn na forum mal pobrski pa boš use najdla kar boš iskalaWink
06-17-2009, 06:42 PM
No, sej za Barby pa za Paddy-ja vem Smile za to da je postal menih verjetno vem že od takrat ko se je za to odločil, oziroma od takrat ko je to pač prišlo v javnost!

Joj, kakšne mešane občutke sem takrat imela...sej nisem vedela ali sem vesela zanj ali žalostna, ker je postal še bolj nedosegljiv (sej kot da sem prej imela kakšno šanso Smile )...

Za to da je bil v Sloveniji pa sem včeraj izvedela prav na tem forumu...nisem mogla verjeti! Oooo, da bi vedela bi zagotovo prišla pogledat. In ko sem prebrala vse članke, o tem kaj je govoril, kako je opisal svojo zgodbo...zjokala sem se! Skozi kakšne težke čase je šel Cry ampak sedaj je našel svojo srečo in to je važno!

no hvala za vso pomoč...bom še malce pobrskala po forumu in našla še kaj novega! Smile
12-29-2012, 02:11 PM (This post was last modified: 12-29-2012 04:57 PM by Phoebs.)
(08-27-2008 09:15 AM)an_angel Wrote:  5.julij 1996 (Poglej in Zadeni)
27.junij 1997 (Planet In)
27.avgust 1997 (Bežigrad)
4.julij 1998 (Bežigrad)
26.junij 1999 (Mario)
23.junij 1999 (Tivoli,Lj)
24.junij 1999 (MB)

Jaz sem bila na koncertu v Bežigradu, 27. 8. 1997 in se še danes tolčem po glavi, da nisem šla še na vse ostale! Bemti!!!! Bangshead :-)

(08-30-2008 10:52 PM)sunny ana Wrote:  neki me zanima..- mislim, da se spomnim njihovega busa..-- da je bil tam pred koncertom, da smo si ga lahko pogledali-- tistega rdeče-zelenega...--- a je blo to (v mislih mam leto 97 za bežigradom) res-- ali je plod moje (prebujne) domišljije (kar je vedno zelo možno..) ??

Jaz sem bila na koncertu 1997 za Bežigradom, ampak se ne spomnim, da bi bil bus tam. Ta bus je zdaj v Tehničnem muzeju v mestu Speyer v Nemčiji in če bo možno, bom šla poleti tja in si ga ogledala - skupaj z njihovo ladjo sean'o'Kelley, ki je tudi tam Rofl
12-30-2012, 04:26 PM (This post was last modified: 12-30-2012 04:32 PM by an_angel.)
Sm dodala na naš seznam koncerte od Angela pa Paddyja v Sloveniji Happy
Lepo je da je lista koncertov obnovljena z mal sodobnejšimi datumi in da Kellyji niso pozabili na nas! hurray
Lepo bi bilo, če bi kdaj prišli še Jimmy, Patricia, Kathy, John...Pray
Res pa je, da sta Paddy in Angelo nekako najbolj znana člana družine pri nas in vprašanje kakšen bi bil odziv na koncerte ostalih članov...thinker

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  John in Maite v Sloveniji Heidi 11 1,703 03-09-2009 09:30 PM
Last Post: darja

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication