Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Magyar rajongók!
05-24-2007, 07:47 PM
RE: Magyar rajongók!
Igen! valahogy mi magyarok nem tudunk kiállni azért amit nagyon szeretnénk... nagyon nem vagyunk összetartóak!!!! de addig amig mindenki csak irigykedik a másikra és nem örül a másik szerencséjének, addig ez semmit sem fog változni!!! sajnosSad

[Image: kmp1.jpg]

Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-24-2007, 07:48 PM
Amúgy Martin tényleg nem egy nagy szépség (bocsi Heroldina), de Heroldinára elég nagy hatással volt Münchenben... Roflmao

05-24-2007, 11:01 PM
gaby! ebben van vmi! tényleg nem tudjuk elengedni magunkat!jah tényleg., ez találó.bár embere válogatja.
hát tényleg izlések és pofonokSmileSmile
maritinAniheart
jóéjt!
Find all posts by this user
05-25-2007, 08:40 AM
Sajna Heroldina, az a hír járja, hogy Martin nem lesz ott Krakkóban!! Sad ezért nem tudom átadni neki az üzenetedet... ahh, de majd üzenek neki Sven 2 vel Roflmao legalább lesz alkalmam miért beszélni vele Knuddel

nah egész jókat olvasgatok a konciról! csak kár hogy még nem ismerem az új albumát... egy dal kivételével, az összeset játsza róla.. hm érdekes lesz úgy odamenni, hogy még csak nem is hallottam a dalokat! Nixweiss

05-25-2007, 11:23 AM
Talán így kapsz egy plusz töltetet, Bea, amit egyébként nem kapnál meg, ha már hallottad volna a dalokat. Biztos fantasztikus lesz a hangulat. Megyek, elolvasom én is a bochumi beszámolókat!Coool
05-27-2007, 09:34 AM
Angelo konciján mindig fantasztikus a hangulat!! tavaly Brnoban alig voltunk 100-150 -en... de hatalmas bulit csinált!!! előrejelzések szerint ugy néz ki eddig, hogy Krakkóban sem lesznek sokkal többen... de ez nekem nem is baj Big GrinRoflmao de szerencsére raktak fel pár videót a bochumi konciról, szóval legalább már három dalt ismerek... azok pedig gyönyörűek... imádom KIRÁT!!!

05-27-2007, 09:03 PM
Tudom, Melanie rakta fel, ebben a fórumban! Rendes, aranyos kislánya van! Friends
Láttad, hogy Kira harmonikázott is?
05-28-2007, 10:10 AM
igen, láttam róla képeket! de úgy nézem, még elég bizonytalan... Smile ejh, amikor még én tanultam harmónikázni.. ugyanígy néztem, hogy miket nyomkodok .... SmileSmile msotmár csak azt lenne jó tudni, hogy a színpad elött melyik részre álljak, ahonnan jó képeket lehet csinálni Kiráról... Happy

05-28-2007, 08:09 PM
Hány évig tanultad? Jó nehéz hangszer, nem csodálom, hogy még bizonytalan!! Wink Én mindenesetre örülök, h megint ki mert állni és ezek szerint fejlődik is!!Luxhello
05-29-2007, 07:24 AM
hú... hát az én harmonika tudásom? Sad kb. 7-8 évvel ezelött kezdtem el. igazából gitározni szerettem volna megtanulni, de a tanár azt mondta hogy elöbb valami billentyűs hangszeren tanuljak, úgy könnyebb lesz majd a gitárt megtanulnom. mivel a zongora túl nagy és nehéz hangszer, a harmonikánál kötöttem ki. aztán kb egy évig tanultam zenét (eddig hozzá sem nyúlhattam a harmonikához). és kb még egy évig tanultam harmonikázni. aztán valamiért abbamaradt... szóval sztem már azt sem tudnám, hogy hogyan kell megfogni Tongue de a hangját még mindig nagyon imádom!!! (annak idején már egész jól el tudtam játszani a "megkötöm lovamat szomorúfűz fához":D hatalmas tudással rendelkeztem SmileBig GrinRoflmao

05-29-2007, 12:02 PM
És bonyolult volt amúgy? Nekem ez a kedvenc hangszerem. Gitározni én is tanultam, de sajnos a fogyatékosság miatt ilyen apró mozdulatokat, mint az akkordok lefogása, sokkal nehezebben csináltam, úgyh fel is adtam egy idő után... Sad
05-29-2007, 08:08 PM
annyira nem bonyolult... (gyakorlás kérdése az egész ugyanugy ahogy minden másé!) ha csak az egyik oldalon játszik az ember... de mikor az akkordok is bejönnek (a gombok a bal oldalon) ott azért már eléggé oda kell figyelni! de csodálatos hangot tud kiadni egy ilyen hangszer!!!

05-31-2007, 09:16 PM
Nah holnap indulunk Eszterrel Krakkóba!! majd ha visszajöttünk, mesélek! és remélhetőleg hozok képeket is!!!!

06-02-2007, 12:57 PM
Remélem, odaértetek! Eszter mondta, h a határ előtt sikerült lerobbanni!!Nono
06-03-2007, 04:49 PM
hát nagy nehezen odaértünk, bár fél órát lekéstünk a koncertből! Sad
de azért jó volt! a koncert élménye, és az az utáni események valamelyest kárpótoltak... sajnos a leveledet nem tudta odaadni Eszter Angelonak mert a nagy rohanásban a kocsiban hagyta. de szóban elmondta neki, hogy mit üzentél!!!!!!!!

06-05-2007, 02:49 PM
Igen, tudom, mesélte. Jól odament Angelohoz!!
Nagyon jók a képeid!! Mutass még többet! Az Eszteréit még nem láttam, mert nagyon nagyok, és még a tizedete sem jött át, mikor ki kellett lépnem. Sad
A városból mit láttatok?
06-06-2007, 09:04 AM
At RE: Magyar rajongók!
Sziasztok!! Végre én is feléledtem hamvadó poraimból és regisztráltam Smile Aki járt RTL-es forumon, annak elég ha azt mondom ott ForeverKellys néven voltam fent, aki nem járt ott, azt most üdvözlöm!Wave Dóri vagyok, Balatonboglárról. És NAGYON szeretem Kelly-éketRoflmao

"Follow your heart, use your mind and let your spirit FREE'" by: PK
06-06-2007, 09:50 AM
hahó!!!!!
babeja, eszter meséljetek már a koncertről-már tök várom az oldalas beszámolókat, meg képeket, meg ilyesmiHailHailHailHailHail
06-06-2007, 12:28 PM
Heroldina, képek már vannak, Angelo topicjában a turnénál, Bea már pakolt fel párat, szerintem nagyon jók!
Nahát, Dóri, pont nézem, h a legújabb tag honnan jöhet a neve alapján... magyarra tuti nem gondoltam!! Big GrinBig Grin
06-06-2007, 02:08 PM
Szijja Dóri!!! vagyis lakrissa Smile üdv neked itt is!! mizu?

köszi Gabi igyekeztem jó képeket csinálni, ezért nem is lett túl sok... meg a szerencsecsomag fényképezőm pont akkor merült le, amikor angeloval a közös képünk készült... hát kicsit ideges lettem. de megkértem egy csajt, ő csinált a saját gépevel egy képet, s utána Pepa is odaszólt, hogy ne aggódjak, ő is csinált rólunk egy képet!! mit ne mondjak nagyon megörültem ennek!!! Smile hogy pont Pepa gépéből származzon a közös képem Angeloval... hát ez nagyon nagy megtiszteltetés Tongue LuxhelloRoflmaoHailHail de most szlovákiában van, úgyhogy majd csak a jövő héten tudja elküldeni a képet. amúgy utóbb kiderült az én gépemen mégis csak sikerült az utolsó kép is.. Smile és hát élménybeszámoló??? hát arról sajna nem tudok oldalakat irni, de azért majd ha elöbb nem, akkor a hétvégén nekiülök és megirom...

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication