Post Reply 
Rate Thread
04-23-2007, 02:25 AM
O nás
Tady se můžeme znovu představit a napsat něco o sobě, aby nově příchozí
věděli a mohli sem taky o sobě něco napsat.Smile
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-23-2007, 08:05 AM
RE: O nás
Tak ja tedy zacnu.
Jmenuji se Hana a ted je mi 24 let.Jsem mala blondynka. Kellys posloucham od te doby co se do televize dostal hit An Angel. Jinak me bavi vse kolem pc a ted Davidek. Jsem totiz ted na materske dovolene. Mam synka davidka a sou mu uz 4 mesice. Fotky jsou v topicu totecky.
Visit this user's website Find all posts by this user
04-24-2007, 02:01 PM
Ok, tak jdu pokracovat a jsem zvedava kdo dalsi se prida [Image: 288.gif]

Jmenuji se Veronika a letos mi bude 23 let. Bydlim v Tabore a zatim jsem jeste svobodna a bez deticek....V soucasne dobe pracuju v jedny cesky firme, ktera se zabyva cesky CAM systemem jako prodejce a technicky poradce. Kellys mam v hlave od dob An angelu.
Tot o me asi vse [Image: 161.gif]

[Image: maja_sign.jpg]
http://kellys.nolimit.cz
04-24-2007, 02:23 PM
Ahojky,
tak dalsi budu ja Smile

Jmenuju se Ilona, rikaji mi Ija, letos mi bude 25, jsem stale svobodna ale uz sedm let stastne zadana, deti nemam a jeste par let neplanuju...
letos koncim studium politologie, pristi rok pravnickou fakultu tak uz treba budu moc byt povazovana za dospelaka Smile))

Kellys jsem poslouchala nejvic od 1997-2003, ted uz jen obcas, mam totiz velkou vasen a tou je muzikalove divadlo a vsecky mozny muzikaly od A do Z........momentalne vede Golem.... Smile

jeste neco?...jo jsem strasne ukecana.........
04-24-2007, 04:27 PM
Ahojte ja som Petra a mam 21, mam priatela, deticky zatial ziadne. Kellys pocuvam od An Angel az do teraz.

Zaujmi: citanie, pisanie poviedok a basni a najnovsie pocitacova grafika

[Image: blanketttcopy.jpg]

04-28-2007, 09:08 PM
ahojky ja jsem Renata je mi 40 Cry mam dceru Masenku a vnoucka Mirecka
kelačky posloucham od An Angel[/b]

[Image: Kasandra06spodpisom.jpg]
04-29-2007, 08:21 PM
Ahojky,
já jsem Alice, je mi 25 let, zatím teda ještě studuji, ale už jen do začátku června - doufámSmile
Jinak jsem svobodná a bezdětná i když každý víkend mám děti dvěSmile
A Kellys poslouchám od tý doby asi tak jako všichniSmile
Jo a ještě nejvíc přebývám v PlzniRoflmao

[Image: paddysignature013.jpg]
04-30-2007, 05:15 PM
AhojWink

Jsem Míša, je mi 22, jsem z Prahy a svobodná bez dětí. Momentálně studuju na FHS UK a od června k tomu ještě pracuju v pražském metruShy A Kellys poslouchám od doby, kdy se An Angel objevilo v EsuWink

[Image: Sign-new.jpg]
05-01-2007, 03:41 PM (This post was last modified: 05-01-2007 03:42 PM by maity-star.)
Tak teď já Smile

Jmenuju se Petra, lidi mi říkaj Peťa... přezdívku maity-star mám proto že se mi líbí jak to zní a za těch 6 let co ji používám jsem se s ní tak zžila, že už mi ji asi nikdo neodpáře...Jinak Kellys poslouchám taky od An Angela v Esu...

Momentálně studuju na Univerzitě obrany v Brně - jsem ve třeťáku... ale už se těším do práce. Hodně sportuju a sport miluju ve všech směrech - aktivně i pasivně, jsem blázen Smile

Jsem svobodná, bezdětná a v současné době nezadaná, takže kdyby jste mě někdo chtěl... Roflmao ??? Smile

It's not where you end up but what you do along the way...
[Image: sovysiggy.jpg]
*********************maity-star*********************
05-07-2007, 07:23 PM
Tak já se taky přidám: jméno: Petra, příjmení: radši no comment SmileSmile
KF poslouchám od dob Esa, nejraději mám Angela (protože je svůj, na nic si nehraje a je to trošku takovej exot) a Patricii (to je prostě moje zlatíčko). Mám ráda i jinou hudbu z popu např Roxette, Cold Play, dále taky taneční scénu (r´n´b, trance a elektro). Jsem z Kladna (taková hokejová díra).

Dětičky zatím nemám, vdaná taky nejsemSmile

Mám ráda sport, dobrý papů, akce ať už s KF nebo bez nich Smile a umění.[/u]
06-04-2007, 04:21 PM
Ahojky, dnes jsem se sem přihlásila poprvé... Jmenuju se Hanka, je mi za měsíc 23 let... Jsem už 2 roky šťastně vdaná. Kellys mám ráda asi tak jako všichni od dob An Angel, je pravda, že poslední roky už jsem na ně neměla tolik času, ale čím dál tím víc zjišťuju, jak mi to chybí... Angelův koncert mě maximálně přesvědčil, že si prostě potřebuju občas pokecat s lidma, který jsou na tom podobně ;)
06-04-2007, 04:24 PM
Handik Wrote:Ahojky, dnes jsem se sem přihlásila poprvé... Jmenuju se Hanka, je mi za měsíc 23 let... Jsem už 2 roky šťastně vdaná. Kellys mám ráda asi tak jako všichni od dob An Angel, je pravda, že poslední roky už jsem na ně neměla tolik času, ale čím dál tím víc zjišťuju, jak mi to chybí... Angelův koncert mě maximálně přesvědčil, že si prostě potřebuju občas pokecat s lidma, který jsou na tom podobně Wink

Čau Hanko, vítej mezi náma.Smile
06-04-2007, 04:28 PM
Pepa Wrote:
Handik Wrote:Ahojky, dnes jsem se sem přihlásila poprvé... Jmenuju se Hanka, je mi za měsíc 23 let... Jsem už 2 roky šťastně vdaná. Kellys mám ráda asi tak jako všichni od dob An Angel, je pravda, že poslední roky už jsem na ně neměla tolik času, ale čím dál tím víc zjišťuju, jak mi to chybí... Angelův koncert mě maximálně přesvědčil, že si prostě potřebuju občas pokecat s lidma, který jsou na tom podobně Wink

Čau Hanko, vítej mezi náma.Smile

Děkuju, jsem tady z toho ještě taková trošku zmatená, protože se ještě neumím moc orientovat na těchto stránkách Sad
06-04-2007, 04:41 PM
Handik Wrote:Děkuju, jsem tady z toho ještě taková trošku zmatená, protože se ještě neumím moc orientovat na těchto stránkách Sad

To se naučíš. Kdybys potřebovala poradit, jsme tu pro tebe.Wink
06-05-2007, 10:50 PM
ahojky Handik - vítam te tu mezi nami LuxhelloLuxhello

[Image: Kasandra06spodpisom.jpg]
06-06-2007, 09:28 PM
ahojky... Jmenuji se Marie ale opovazte se mi tak nekdo rictNono jsem proste Masa.v srpnu mi bude 20.Mam syna Mirecka tomu je rok a pul.Jsem z Brna.na foru je i moje mama Kasandra.tot o me asi vseSmile

[Image: masenka1.jpg]
06-06-2007, 10:11 PM

ahojky a vitam te mezi nama
06-13-2007, 06:49 PM
Masenka Wrote:ahojky... Jmenuji se Marie ale opovazte se mi tak nekdo rictNono jsem proste Masa.v srpnu mi bude 20.Mam syna Mirecka tomu je rok a pul.Jsem z Brna.na foru je i moje mama Kasandra.tot o me asi vseSmile

Maso ty si Marie ?????????????? Eek

[Image: blanketttcopy.jpg]

06-17-2007, 07:37 PM (This post was last modified: 06-18-2007 08:17 AM by D.Erin.)
Jmenuju se D.Erin Wink , je mi už 29 let Pray , jsem vdaná Babydust a mám dcerku Lindu Erin..
06-18-2007, 07:57 AM
Petulka:jojo ja jsem MarieSmile

[Image: masenka1.jpg]
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication