Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
03-31-2009, 08:16 AM
Wink Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
U mnie zaczeło się to w roku 1995, jechałam na wycieczkę szkolną i dostałam od mamy kasetę"over the hump" ( bo wcześniej mówiłam jej, że widziałam kawałek teledysku takiego zespołu Kelly Family i mi się spodobał Smile ).
Włączyłam kasetkę jak tylko szkolny bus ruszył i całą drogę a pózniej każdą wolną chwilę poświęcałam na słuchanie "OTH" music Roflmao
W roku'97 poszłam na mój pierwszy koncert hurray Kelly grali w Poznaniu Headbanger po tym koncercie wpadłam kompletnie w Kelly-manię Roflmao kupowałam gazety, zdjęcia, kasety video, magnetofonowe, cd...wszystko co miało zwiazek z KF Big Grin
Pozniej, w roku 1999 pierwszy raz spotkałam kogoś z Kellych a dokładnie Patricka, pozniej Johna i Jimma oraz Joeya na koncertach w Northeim i Katowicach hurray Od tamtej pory uwielbialam Kellych jako ludzi, szczególnie Jimma, Padda i Joeya Aniheart
teraz z łezką w oku wspominam tamte czasy, kiedy całe moje życie kręciło się wokół Kellych i wyjazdów na koncerty...Roflmao

...U've Got Your Own Holy Mount Zion
It Can Be Anything It Can Be What U Need...

Always remember that the only solution is a mental revolution...
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
03-31-2009, 10:48 AM
RE: Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
hm u mnie sei zaczelo od vivy niemieckiej w 93roku i teledyusku an angel a potwm poszlooooo i zostalo do dzis.

i'm cynical..black..sheep;)
04-04-2009, 06:19 PM
an angel jest z 94

u mnie zaczeło sie z 93r miałam dwie kasety wow i street life od kuzynki i jakis jeden plakat z niemieckiego bravo
w 95 w PL zaczeło byc o nich glosno i kelly mania ogarneła mnie ze zdwojona siła, wytapetowałam cały pokoj plakatami.. wisiały do remontu w 2000r poźniej mi sie troche gusta muzyczne zmieniły i zawisł marilyn manson Big Grin ale sentyment do kf zawsze pozostanie

[Image: 15d8jg6.jpg]

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Visit this user's website Find all posts by this user
04-04-2009, 06:32 PM
[u mnie to długa historia z słuchaniem kelly familymusic
04-05-2009, 01:58 PM
ja nigdy nie mialam plakatow na scianach gora jeden bo pokoj z mama mialam

04-05-2009, 07:50 PM (This post was last modified: 04-05-2009 07:51 PM by marii.)
ja nie miałam wolnego miejsca na scianach, nawet sufit zaczełam obklejac ale sie trzymac nie chciały

czesc plakatow tez mi sie nie chciała na mojej farbie trzymac zwykla tasma wiec je przykleiłam taka czarna izolacja do kabli, jak poźniej sciagalismy plakaty to tasma razem z tynkiem w niektórych miejscach odeszła Big Grin trzeba było gładź na nowo robić.. nie musze dodawac ze rodzice zachwyceni nie byłi..

edit: ee sorki cos mi polskie znaki zjadło

[Image: 15d8jg6.jpg]

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Visit this user's website Find all posts by this user
04-06-2009, 07:16 AM
U mnie się zaczęło w 1995 roku gdy po raz pierwszy w szkole usłyszałam "An Angel"- kolega przyniósł kasetę. Potem mama kupiła mi jakąś składankę Gold gdzie były największe przeboje Kellych. I tak mi się spodobało, że potem kupiłam już CD Over the Hump i wsiąkłam na dobre Big Grin

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

04-06-2009, 10:46 AM
ja to mialam w 93 vive niemeicka i kuzynke w berlinie i tka jakos wsiaklam i trwa to nadal ale juz nie ma tej magii co byla kiedys......

04-06-2009, 01:00 PM
Ja na początku też oglądałam niemiecką Vivę bo ciągle tam o nich gadali i często leciały teledyski, Echhhh....to były czasy!

/Barby Kelly"

04-06-2009, 02:33 PM
(04-06-2009 01:00 PM)Autumn rain Wrote:  Ja na początku też oglądałam niemiecką Vivę bo ciągle tam o nich gadali i często leciały teledyski, Echhhh....to były czasy!

dokaldnie czasy pieknee byly ale teraz jak john gra solo to tez jest pieknie ..szkoda ze kf juz nie zagraja razme aczkolwike nigdy nie mow nigdy heheh itp.

04-06-2009, 05:14 PM
hej
W roku 1994 na wakacjach byłam u rodziny w Niemczech, a tam na każdym muzycznym kanale leciało "An Angel", gdy wróciłam do domu mania się rozpoczęła i w Polsce.....
Pokój miałam obklejony plakatami, pełno wiadomości z Bravo polskiego i niemieckiego(zresztą są do dziś,schowane w pudle, ale od kilku lat tam nie zaglądałam).
Muzyki słucham do dziś, bo zawsze będzie sentyment, ale to już nie to co było kiedyś....wspomnienia zawsze zostanąHappy
04-06-2009, 06:03 PM (This post was last modified: 04-06-2009 06:03 PM by Autumn rain.)
Ja pokoju nie miałam poobklejanego bo mi rodzice nie pozwalali. Mogłam mieć tylko plakaty przyklejone na szafie albo przyczepione do tablicy korkowej. Tongue

/Barby Kelly"

04-07-2009, 05:45 AM
(04-05-2009 01:58 PM)_dag_ Wrote:  ja nigdy nie mialam plakatow na scianach gora jeden bo pokoj z mama mialam

a ja pamiętam czasy kiedy to miałam zajebiaszczą tapetę w pokoju- Jimmy - jadna ściana, Paddy- druga, Joey mieszany z całą rodzinką - trzecia i nawet na suficie i drzwiach się jakieś plakaty i pocztówki oraz fotki kellych już zaczynały pojawiać kiedy to mi rodzice oznajmili że robią remont... ależ mialam wtedy traumę ... hehe

...U've Got Your Own Holy Mount Zion
It Can Be Anything It Can Be What U Need...

Always remember that the only solution is a mental revolution...
04-07-2009, 01:31 PM
niezle bajah niezle ja mialam jeden duzy i nic wiecej

04-12-2009, 09:29 PM (This post was last modified: 04-12-2009 09:31 PM by rain.)
(04-06-2009 01:00 PM)Autumn rain Wrote:  Ja na początku też oglądałam niemiecką Vivę bo ciągle tam o nich gadali i często leciały teledyski, Echhhh....to były czasy!

taaaa i ja wtedy padałam na kolana i nie wiedziałam jak sie nazywam, ani co mam wrzucić do video, żeby nagrać jakis marny urywek z którego i tak nic nie rozumiem...ale ważne, że Paddy był Aniheart. nie mówię, ile ojcu filmów w ten sposób pokasowałam

u mnie zaczęło sie od Sopotu. oglądałam w świetlicy na wakacjach. nie miałam zielonego pojęcia kto to. tylko musiałam sie mocno przekonywać, że "ci główni" to jednak nie dziewczynki Roflmao a później koniec wakacji, szkoła no i jazda na całego. ogólnie Kellych zawdzięczam mojej przyjaciółce Marcie, która miała tak totalnego fioła na ich punkcie, że skutecznie mnie zaraziła. i za to ją kocham. Wink

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
04-13-2009, 11:30 AM
no ja an poczatku tez mialm problem czy to chlopcy czy dziewczynki,ale szybko sie pokapowalam w tym

04-13-2009, 09:11 PM
(04-12-2009 09:29 PM)rain Wrote:  taaaa i ja wtedy padałam na kolana i nie wiedziałam jak sie nazywam, ani co mam wrzucić do video, żeby nagrać jakis marny urywek z którego i tak nic nie rozumiem...ale ważne, że Paddy był Aniheart. nie mówię, ile ojcu filmów w ten sposób pokasowałam

u mnie zaczęło sie od Sopotu. oglądałam w świetlicy na wakacjach. nie miałam zielonego pojęcia kto to. tylko musiałam sie mocno przekonywać, że "ci główni" to jednak nie dziewczynki Roflmao a później koniec wakacji, szkoła no i jazda na całego. ogólnie Kellych zawdzięczam mojej przyjaciółce Marcie, która miała tak totalnego fioła na ich punkcie, że skutecznie mnie zaraziła. i za to ją kocham. Wink

Miałam to samo, też kasowałam rodzicom filmy Big Grin

I też po Sopocie mnie tak na dobre wzięło na Kellych Smile A zaraziła mnie Kellymanią koleżanka z Katowic, za co jej do końca życia będę wdzięczna Smile

/Barby Kelly"

04-15-2009, 10:20 AM
ja tez pokasowalam troche video mamusce i bratu ledwo to przezylam.

10-15-2009, 10:21 AM
U mnie Kellymania zaczęła się w marcu 1996 roku po tym jak kupiłam sobie mój pierwszy numer BRAVO. Był w nim artykuł o Paddym (seria ta była o KF - nie wiem czy ktoś pamięta) i pamiętam jak się wpatrywałam w plakat Paddy'ego i zastanawiałam się czy to chłopak czy dziewczyna. Roflmao No i jak do tego doszłam to stwierdziłam. że to głupie jak facet ma długie włosy. Tongue Wkońcu jednak przyzwyczaiłam się szybko do tych długich włosów KF, a Paddy został moim ulubieńcem. Tongue
Jeśli chodzi o plakaty to myśmy z siorką wieszały nieraz różne plakaty, ale nie miałyśmy ich cały czas na ścianach z różnych powodów. W sumie to do dziś mam sporo plakatów, ale nie powieszonych.
Plakaty plakatami, jednak ja ubolewam, że mimo iż byłyśmy z siorką wielkimi fankami Kellych to nie udało nam się nigdy zebrać całej kolekcji płyt i vhs-ów KF. Miałyśmy wtedy jakiegoś takiego pecha. Bangshead Nixweiss

help for Asia Bibi
10-21-2009, 05:15 PM
ja tez nie mam calej kolekcji no trudnooooo...ec 93rok grudzien niedlugo minie 16lat..jak to zlecialo

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
MyBB które świeta katolickie lubicie bardziej? I jak je spędzacie? Ayodelle 15 1,398 12-08-2013 12:32 AM
Last Post: miszona
  walentynki - jak je spedzacie i co o nich myslicie? Ayodelle 8 849 02-15-2010 12:23 PM
Last Post: Kika

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication