Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
01-03-2011, 10:54 PM
RE: Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
Ponieważ jestem tu od niedawna, podzielę się z Wami moją historiąRolleyes otóż moja przygoda z Kelly zaczęła się dzięki mojej kochanej siostrze. Jako, że ja w 1994 miałam zaledwie 6 lat i brak jakiegokolwiek normalnego gustu muzycznego, słuchałam tego co siostra - zespołów typu Pink Floyd, Deep Purple itd. (i rodzice - też ogromni fani KellychRoflmao ) Dyskografia zaczyna się od płyty Wonderful World (do WOW zasługa rodziny w DeutschlandzieBig Grin ) od Over the Hump sprowadzanie płyt nie było koniecznościąBig Grin siostra jak większość z Was fanka Paddy'ego, a ja....mając w ręku Over the Hump wybrałam Patkę(po prostu spodobało mi się jej zdjęcie na okładceHappy ) i tak już zostałoTongue w latach 2003-2009 miałam przerwę. Trochę żałuję, że tak późno powróciłam do ich muzykiBangshead na szczęście znowu się nią cieszę i zachwycam music to jest dowód na to jak poruszającą mają twórczość i jak chętnie się do niej wraca. Dziękuję za uwagę heheheRoflmao

"Music washes away from the soul the dust of everyday life"
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
01-04-2011, 04:50 PM
Luxhello super Katarzynka. Bardzo fajnie się czytało Twoją historię. I fajnie, że jesteś z nami i że powróciłaś do Kellsów Ylinlove

...I travel not to escape Life, but for Life not to escape me...
[-] The following 1 user says Thank You to Luspa for this post:
Katarzynka (01-04-2011)
01-04-2011, 08:53 PM
@Luspa dzięki KochanaYlinlove też się ogromnie cieszę, że uśpiona miłość do nich narodziła się na nowoBig Grin

01-04-2011, 09:31 PM
Moja milosc do Kellysow zaczela sie w 4 klasie podstawowki o ile mnie pamiec nie myli, mialam wtedy 10 badz 11 lat, zaczelam ich sluchac bo kupowalam Bravo i bardzo spodobal mi sie AngeloRoflmao Kupilam sobie pierwsza kasete na bazarze to bylo Over the hump, sluchalam tej jednej kasety na okraglomusic apo jakims czasie moja milosc do Angelo skonczyla sie i przelalam ja na Paddiego Rofl Gdy zaczelam dorastac moj gust muzyczny troche sie zmienil zaczelam sluchac mocniejszej muzyki , gdzies ta milosc do Kellysow zniknela. Jakis czas temu, zaczelam z powrotem sluchac ich muzyki, o dziwo moj maż ktory nigdy ich nie sluchal (znal tylko 1 piosenke Fall in love with the alien) pokochal ich muzyke, nawet kazal sobie nagrac plytke do sluchania w aucie(jest przedstawicielem handlowym wiec duzo czasu spedza w samochodzie). Jego ulubione piosenki pochodzą z "In Exile", twierdzi ze Paddy spiewa z duszą.Jestem z niego dumna hehehe DziekujeWaveYlinlove

[Image: kinia85audreyhepburn1.jpg]
01-05-2011, 12:08 PM (This post was last modified: 01-05-2011 12:09 PM by aravisa.)
Ja zaczęłam słuchać Kelly Family kiedy miałam 13 lat Tongue
Razem z przyjaciółką miałysmy dwa kartony plakatów, kastet, naklejek , koszulek itp rzeczy Tongue Żeby nie było niesprawiedliwie tydzień to wszystko było u niej tydzień u mnie Big Grin
Fascynacją Kellysami też się podzieliśmy, bo jej podobał się Angelo mnie definitywnie Paddy ( jakos nigdy nie lubiłam blondynów) Tongue

To były wspaniałe czasy, siedzenie do rana przy telewizorze, bo na RTL leciał program z Kelly Family , trzeba było go na video nagrac i przegrać dalej.A że nic nie rozumiałam po niemiecku - no cóż nie to było najważniejsze.

Jako najstarsza z rodzeństwa, katowałam braci muzyką moich idoli Tongue
Dzień wolny zaczynał się od włączenia nagranego na kasecie VHS konceru Tough Road Tongue , efekt - do tej pory bracia znają niektóre ich piosenki.

Ja też mam przerwę w ich słuchaniu- przypadła ona na lata mniej wiecej -1999 -2005 , szkoda, bo wtedy byłam na tyle dorosła,że mogłam sama na koncert sie juz wybraćWink Niestety czasu cofnąc się nie da Wink Może bedzie jeszcze szansa na ich wspólny koncert się wybrać.

Sous l'oeil de l'ange ....

[Image: jimmysig2.jpg]
01-05-2011, 02:32 PM
(01-05-2011 12:08 PM)aravisa Wrote:  Razem z przyjaciółką miałysmy dwa kartony plakatów, kastet, naklejek , koszulek itp rzeczy Tongue Żeby nie było niesprawiedliwie tydzień to wszystko było u niej tydzień u mnie Big Grin

Hehe kochańskoBig Grin

(01-05-2011 12:08 PM)aravisa Wrote:  Ja też mam przerwę w ich słuchaniu- przypadła ona na lata mniej wiecej -1999 -2005 , szkoda, bo wtedy byłam na tyle dorosła,że mogłam sama na koncert sie juz wybraćWink Niestety czasu cofnąc się nie da Wink Może bedzie jeszcze szansa na ich wspólny koncert się wybrać.

Życzę Ci tego z całego sercaAniheart tym bardziej, że ja też ich nie widziałam na żywoTongue

01-05-2011, 04:22 PM
(01-05-2011 12:08 PM)aravisa Wrote:  Ja też mam przerwę w ich słuchaniu- przypadła ona na lata mniej wiecej -1999 -2005 , szkoda, bo wtedy byłam na tyle dorosła,że mogłam sama na koncert sie juz wybraćWink Niestety czasu cofnąc się nie da Wink Może bedzie jeszcze szansa na ich wspólny koncert się wybrać.

Ja tez tego żałuje nigdy nie bylam na zadnym koncercie bo bylam po prostu za mala, a teraz kiedy juz jestem starsza Tongue i samodzielna, czekam z wielka nadzieja na jakis koncert HailHailHail

01-05-2011, 04:25 PM
Ja byłam dziewczyny na kilku koncertach w Polsce Wink niestety zawsze z którymś z rodziców Tongue

Sous l'oeil de l'ange ....

[Image: jimmysig2.jpg]
01-05-2011, 04:25 PM (This post was last modified: 01-05-2011 04:26 PM by Katarzynka.)
(01-05-2011 04:22 PM)Kinia85 Wrote:  Ja tez tego żałuje nigdy nie bylam na zadnym koncercie bo bylam po prostu za mala, a teraz kiedy juz jestem starsza Tongue i samodzielna, czekam z wielka nadzieja na jakis koncert HailHailHail

To jest nas już trójeczkaHeadbanger

w takim razie edytuję postaTongue tylko dwójkaSad hehehe

01-05-2011, 04:28 PM
(01-05-2011 04:25 PM)aravisa Wrote:  Ja byłam dziewczyny na kilku koncertach w Polsce Wink niestety zawsze z którymś z rodziców Tongue

szczesciara Luxhello Ylinlove

01-05-2011, 05:09 PM (This post was last modified: 01-05-2011 05:10 PM by Kulka.)
A u mnie miłość do nich zaszczepiła kuzynka. Jako 8-letnia dziewczynka śpiewałam An Angel i I Can't Help Myself (oczywiście nie po angielsku, tylko tylko "po swojemu" Tongue). Później przestałam ich słuchać, ale co jakiś czas wracałam do tych piosenek. Jednak tak na serio zaczęłam ich słuchać dopiero w tym roku. Shy
Też nie byłam na żadnym koncercie. Ale mam nadzieję, że jeszcze będę miała taką okazję. Jak nie TKF to przynajmniej solowy. Pray

[Image: sygnaturaw.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
01-10-2011, 05:15 PM
Ja Kellsów, ze względu na swój młody wiek Shy , słucham jakieś... hm.. 1,5 roku. Duży wpływ miała także na to Ewelka AngelWave

...I travel not to escape Life, but for Life not to escape me...
01-22-2011, 12:05 AM (This post was last modified: 01-22-2011 12:06 AM by Aga_82.)
Ja się w nich zakochałam jak miałam lat 12 chyba; pamiętam że to była sobota i w tv leciało An Angel (mój tatuś słuchał i słucha do tej pory Roflmao ) ja jeszcze spałam ale jak usłyszałam ten anielski głos (Angelo) to wyskoczyłam z pod kołderki jak by mnie ktoś z procy wystrzelił, ale niestety na sam koniec piosenki i za cholerkę nie wiedziałam kto to śpiewałcrying tydzień później była powtórka z rozrywki, a w poniedziałek już miałam Over The Hump i byłam najszczęśliwszą osobą na świecieSmile słuchałam non stop, nawet w planach miałam koncert w Poznaniu, ale na planach się skończyłoSad a później był ogólniak i inny rodzaj muzyki; Kelly do łask wrócili dokładnie rok temu.... szkoda że tak późno ale odkrywam ich na nowo i czekam na reaktywacjęBig Grin i może w końcu pojadę na jakiś koncert, bo teraz nie będę musiała nikogo prosić o kasę i pozwolenie hehe uroki bycia dorosłym i niezależnymBig Grin

[Image: P6090063-crop-2.jpg]
01-22-2011, 01:29 AM
Praktycznie każdy miał krótszą bądź dłuższą przerwę w słuchaniu Kellych i z reguły od roku powrócili do naszych łask. Normalnie zbiorowa telepatiaBig Grin

01-31-2011, 06:55 PM
Ajajaj... Tak to jest jak się nie przeglądnie dokładnie wszystich tematów... Streszczenie mojej historii w witającym wątku Happy

A wracając do haniebnych czasów szkoły podstawowej, kiedy się zastanawiałam skąd oni się wszyscy urwali Hail, - dla mnie Paddy i Angelo zawsze byli dziewczynami - znałam ich tylko z teledysku An Angel i ze zdjęć z Bravo czy innego Popcornu, gdzie zawsze takie puszyste, ładne włosy mieli a w tamtych latach dla mnie chłopak nie był zdolny do utrzymania kłaków w takim stanie Nixweiss
Byli śmiechowi. Chociaż teraz jak się ogląda te stare zdjęcia czy filmiki, to nie jest tak źle. Ale podejrzewam, że nawet jakby mieli inny image (w sensie normalny, nie rzucający się tak w oczy), to i tak bym się nimi wtedy nie fascynowała ani muzyką, którą tworzyli.

P.S. Coś czuję, że jestem jedyną, do której ich muzyka przemówiła dopiero wraz z momentem początkowego zanikania kolagenu Tongue
02-01-2011, 02:45 PM
Koosa ważne, że w ogóle przemowiłaRofl heh i pomyśleć, że właśnie "ta dziewczyna" (Paddy) jest Twoim ulubieńcemCoool

02-01-2011, 02:53 PM
(01-31-2011 06:55 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  P.S. Coś czuję, że jestem jedyną, do której ich muzyka przemówiła dopiero wraz z momentem początkowego zanikania kolagenu Tongue

chyba nieTongue mamy tu dużo kobietek Ylinlove które zaczęły słuchać Kellych nawet po 30- tce a niektóre nawet wiele wiele póżniej Roflmao

02-11-2011, 03:02 AM
Moja siostra cioteczna kiedyś pokazała mi okładkę kasety Over the Hump, pytając dźgając palcem w twarz Paddy'ego, czy to chłopak czy dziewczyna. Jako sześciolatka nie specjalnie jeszcze potrafiłam rozróżnić i oczywiście powiedziałam że dziewczyna Tongue Z tego co pamiętam tak zaczęła się moja przygoda z Kellysami...

Pierwszym kaseciakiem jaki miałam było Almost Heaven i to nie tylko moim pierwszym tegoż zespołu, ale i ogólnie... pierwsza kaseta jaką miałam. Można powiedzieć że The Kelly Family wprowadzili mnie w świat muzyki Big Grin

Potem jakoś poleciało, zaczęłam kolekcjonować kasety, VHSy, wyżej wspominana siostra obdarowała mnie też stosem plakatów z Bravo i Popcornu (jeszcze pamiętam jak odlepiała je z własnej ściany)... Mile wspominany okres czasu. yes
02-11-2011, 12:47 PM
Hej, Babki!

widze, ze nie tylko mnie zdarza sie chodzic spac w okolicach 2.00-3.00 w nocy a nawet i pozniej... a wszystko najczesciej przez Kellych... dobrze,ze jest na kogo zwalic...

moja historia... dupa... opowiedzialam ja dwa dni temu na powitaniowym watku... mam ja "przeszczepic"? tyle, ze w skrocie?

faktem jest, ze Kellysi wystartowali z wystepami kiedy ja pojawilam sie na tym swiecie ('75), ale dopiero okolo ogolniaka natknelam sie na nich i wtedy... lata temu sluchajac Over the Hump robilo mi sie miekko w zoladku na glos duetu i calej reszty...I Can't help myself - mimo, ze wciaz nie fanowalam TKF - znalam na pamiec i ryczalam na caly glos zaklocajac tym spokojny zywot siostr Marianek, w ktorych zgromadzeniu mieszkalam w czasie studiow (ale tylko przez dwa lata - na szczescie...chyba bym je rozniosla...)

no i rabnelo mnie wtedy, kiedy Kellysi rozeszli sie kazde w swoja strone, a Paddy wyladowal w zakonie... pamietam, ze kiedy dowiedzialam sie o jego decyzji przez dwa miesiace nie moglam spac, jesc, myslec o niczym innym, wylam jak bobr...(ja, stara durna baba... pozal sie Boze...), no i nikomu nie moglam sie z tego wygadac, bo kto by mnie zrozumial? stad moje poszukiwania stosownego forum...
ale kiedy zblizal sie czas ewentalnych jego slubow wieczystych, mialam niezbywalne przeswiadczenie, ze do nich nie dojdzie... po cichu, ale dosc odwaznie rozmawialam sobie z Bogiem o tym chlopaku, ktoremu - wg mnie Wink - lepiej chyba jednak byloby w swieckim zyciu i bez szarej sukienki, do ktorej nie mialam ochoty sie przyzwyczajac, a z racji mojego wyksztalcenia (m.in. teologia) naogladalam sie ich wiele ... kurde niezle HAUTE COUTURE mialam na studiach wmieszana w tlum wszelkiej masci zakonnikow i zakonnic... (w przekorze swojej tez nigdy nie nazwalam go JPM... jakos nie chcialo mi to przejsc przez mysl ani przez gardlo...) no i jakos wyszlo na moje ... Smile po znajomosci wyprosilam, czy jak? Wink

i mimo,ze nie szaleje za nim jak za obiektem mojej namietnosci czy celem lubieznych spojrzen... to... przyznaje na jego glos, wzrok, usmiech, dolna szczeke, widok ramion w bialym t-shircie (albo i w czarnym bez rekawkow Big Grin ), gole brzucho, nogi (zwlaszcza w gornej i tylnej ) pozycji cancanowej Wink i wiele innych Paddowych "atrakcji" miekne okrutnie i can't help myself... shock scream shock
cholera... to chyba jest lubiezne troche jednak... thinker

i uwielbiam jego twarz z profilu... en face tez, ale profil ma obledny...
Jesuuu... ja stara takie rzeczy wygaduje... dobrze, ze post niedlugo... bede sie umartwiac Big Grin

buziaki!!

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
[-] The following 1 user says Thank You to olcze for this post:
Lady-Sleepy (02-12-2011)
02-11-2011, 01:20 PM
(02-11-2011 12:47 PM)olcze Wrote:  i mimo,ze nie szaleje za nim jak za obiektem mojej namietnosci czy celem lubieznych spojrzen... to... przyznaje na jego glos, wzrok, usmiech, dolna szczeke, widok ramion w bialym t-shircie (albo i w czarnym bez rekawkow Big Grin ), gole brzucho, nogi (zwlaszcza w gornej i tylnej ) pozycji cancanowej Wink i wiele innych Paddowych "atrakcji" miekne okrutnie i can't help myself... shock scream shock
cholera... to chyba jest lubiezne troche jednak... thinker

Hahahahahahahahahaha!! Już w trkacie wymieniania wszelkich partii ciała do łba mi przyszła myśl, że no ni chu chu... jak to może nie być lubieżne?! Big Grin ale się zrehabilitowałaś i przejrzałaś na oczy Tongue

Odnośnie profilu to też bardzo lubię. Fajnie się rysuje Tongue szczególnie miejsce przejścia czoła w nos (takie nietypowe ma) i zakończonej do góry końcówki nosa.

[Image: iwill%20kopia.jpg]
[-] The following 1 user says Thank You to Koosalagoopagoop for this post:
olcze (02-11-2011)
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
MyBB które świeta katolickie lubicie bardziej? I jak je spędzacie? Ayodelle 15 2,505 12-08-2013 12:32 AM
Last Post: miszona
  walentynki - jak je spedzacie i co o nich myslicie? Ayodelle 8 1,269 02-15-2010 12:23 PM
Last Post: Kika

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication