Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
02-11-2011, 01:40 PM
RE: Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
(02-11-2011 01:20 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  
(02-11-2011 12:47 PM)olcze Wrote:  i mimo,ze nie szaleje za nim jak za obiektem mojej namietnosci czy celem lubieznych spojrzen... to... przyznaje na jego glos, wzrok, usmiech, dolna szczeke, widok ramion w bialym t-shircie (albo i w czarnym bez rekawkow Big Grin ), gole brzucho, nogi (zwlaszcza w gornej i tylnej ) pozycji cancanowej Wink i wiele innych Paddowych "atrakcji" miekne okrutnie i can't help myself... shock scream shock
cholera... to chyba jest lubiezne troche jednak... thinker

Hahahahahahahahahaha!! Już w trkacie wymieniania wszelkich partii ciała do łba mi przyszła myśl, że no ni chu chu... jak to może nie być lubieżne?! Big Grin ale się zrehabilitowałaś i przejrzałaś na oczy Tongue

Odnośnie profilu to też bardzo lubię. Fajnie się rysuje Tongue szczególnie miejsce przejścia czoła w nos (takie nietypowe ma) i zakończonej do góry końcówki nosa.

zgadzam sie dziewczyny,ja również kocham jego profil, ja wogole mam fioła na pukcie nosów, a on ma najpiękniejszy nos na świecie uwielbiam takie zadarte noski Aniheart

[Image: kinia85audreyhepburn1.jpg]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
02-11-2011, 01:53 PM
(02-11-2011 01:20 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  [quote='olcze' pid='394626' dateline='1297424875']

Odnośnie profilu to też bardzo lubię. Fajnie się rysuje Tongue szczególnie miejsce przejścia czoła w nos (takie nietypowe ma) i zakończonej do góry końcówki nosa.

noooo, niezle mu sie ten nosek zakancza... Tongue (czemu w smilies nie ma czegos takiego jak :dreamer: ?? wlasnie go potrzebuje a tu? ni chu, chu...)

wszystkie jego koncowki pieknie sie zakanczaja... i raczki i nozki i paluszki (u raczki i nozki Wink ) ...
o kurde... nie brne dalej... bredze juz... Shy

jade z panem mezem napasc na Castorame - moze uda mi sie wywalczyc ziemie do kwiatow i kilka puszek farby do odswiezenia domu? Smile

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-11-2011, 05:43 PM
Przepraszam za offtopic!!! Nie mogę się powstrzymać Tongue

(02-11-2011 01:53 PM)olcze Wrote:  wszystkie jego koncowki pieknie sie zakanczaja...

No baaaaaaaaa... [Image: 917132194_5_5IbX.jpg] To jest fotografia, którą przebiją tylko jego gołe poślady... Roflmao hihihihihihihihhi Shy

A odnośnie jego nosa - ma wybitnie szerokie nozdrza - takie murzyńskie wręcz... Chyba dużo dłubał/dłubie Tongue w nosie.

[Image: iwill%20kopia.jpg]
02-11-2011, 07:11 PM (This post was last modified: 02-11-2011 07:16 PM by olcze.)
a fotka??? cuuudooo... postaral sie chlopina jak przykuc uwage tlumu Big Grin
o, sorki - zdublowalo sie... warte grzechu znaczy !! Big Grin

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 05:22 PM
Umieram przy Was RoflmaoRoflmaoRoflmao

Matkoooo, jakie omówienie ciała Big Grin
A ja się dusze w środku, żeby nie mieć takich myśli i nawet w miarę mi wychodziło Cool Angel

Rozwaliłyście mnie! Chyba się też w końcu dam upust wyobraźni Big Grin Rolleyes
Albo nie, bo mam zamiar przed śmiercią jeszcze pójść choć na jeden koncert a wtedy mu w oczy nie spojrzę... Nawet w gitarę będzie mi wstyd Big Grin Shy
02-12-2011, 09:27 PM (This post was last modified: 02-12-2011 09:40 PM by olcze.)
A odnośnie jego nosa - ma wybitnie szerokie nozdrza - takie murzyńskie wręcz... Chyba dużo dłubał/dłubie Tongue w nosie.
[/quote]

A dlubac to sobie moze, zeby tylko przy tym ladnie spiewal i zgrabnie sie ruszal Big Grin

Kochana Lady... ja juz sie przestalam oszukiwac - facet jest nieosiagalny, poza tym - tak faktycznie - to nie bardzo wiem co moglabym z nim zrobic nawet, gdyby wpadl w moje rece... troche bym sie obawiala teraz o jego swiatobliwosc... Wink
jest gdzies mojego wzrostu, wiec w sumie nie jest zle, ale chuderlawy teraz po tym zakonie taki, ze byle podmuch moglby go zwalic z nog... przewrocilabym sie na niego i uszkodzilabym go jeszcze... Nixweiss no, chyba, ze nabral ciala i cwiczy przed koncertami... ?? Pray
Zycze Paddiemu najlepszej dla niego wybranki i niech mu anieli w tym wyborze sprzyjaja, bo czasem wersja demo przysloni oczy, a po jakims czasie wylazi z czlowieka taka zolza, ze niech diabli ja sobie biora z powrotem... scream

a co do powalajacych grypsow co niektorych tu obecnych Big Grin... ja juz nawet w srodku ciemnej nocy, przewalajac kolejne posty, rechocze jak krolewna ropucha - poki co to jedyne cwiczenie miesni mojego brzucha, ktore sprawia mi nieklamana przyjemnosc Smile uwielbiam hurray ok
calusy!!

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 10:01 PM
(02-12-2011 09:27 PM)olcze Wrote:  Kochana Lady... ja juz sie przestalam oszukiwac - facet jest nieosiagalny,

W sumie to my tam g... wiemy czy jest nieosiągalny... ? Może gdzieś tam już zamacza - dowiemy się pewno jak już będzie alles zalegalizowane. Ale. Gdyby nadal był free, to tylko zacierać łapy - on to taki typowy romantyk, który czeka na kobietę, w której bujnie się od pierwszego wejrzenia - muśnie ją opuszkami palców i poczuje jkby go 220 popieściło, motyle w brzuchu, fiu bździu w czaszce itp. Dlatego może uciekł do zakonu też - wszyscy w rodzinie pokochani po uszy a on nie mógł znaleźć tej jedynej? Who knows.

Quote: troche bym sie obawiala teraz o jego swiatobliwosc...
jest gdzies mojego wzrostu, wiec w sumie nie jest zle, ale chuderlawy teraz po tym zakonie taki, ze byle podmuch moglby go zwalic z nog... przewrocilabym sie na niego i uszkodzilabym go jeszcze... no, chyba, ze nabral ciala i cwiczy przed koncertami... ??

Po tylu latach posuchy i ewentualnej walce wręcz (ciekawe jak bardzo rozwinięty ma mięsień konny Tongue ) pewno nie dałoby mu się rady... Potem przez tydzień nie móc usiedzieć bez stękania z bólu... thinker
A ile on ma wzrostu w ogóle?

Quote: Zycze Paddiemu najlepszej dla niego wybranki i niech mu anieli w tym wyborze sprzyjaja, bo czasem wersja demo przysloni oczy, a po jakims czasie wylazi z czlowieka taka zolza, ze niech diabli ja sobie biora z powrotem... scream

Najwyżej się rozwiedzie i znowu będzie to wzięcia Roflmao muehehehehehehehehe <diaboliczny śmiech>

Oopsie.

Wracając do tematu.

Coraz częściej żałuję, że tak późno do mnie dotarła ich muzyka. Straciłam ich najlepsze lata Bangshead Kfakfak... Boziu daj zdrówka i mnie i Kellysom (i mnie dobrze płatną pracę) bym mogła ich zobaczyć choć raz live (może być każdy z osobna - don't care much). Ech, ech... Pray

02-12-2011, 10:09 PM (This post was last modified: 02-12-2011 10:11 PM by olcze.)
[quote] W sumie to my tam g... wiemy czy jest nieosiągalny... ? Może gdzieś tam już zamacza - dowiemy się pewno jak już będzie alles zalegalizowane. Ale. Gdyby nadal był free, to tylko zacierać łapy - on to taki typowy romantyk, który czeka na kobietę, w której bujnie się od pierwszego wejrzenia - muśnie ją opuszkami palców i poczuje jkby go 220 popieściło, motyle w brzuchu, fiu bździu w czaszce itp. Dlatego może uciekł do zakonu też - wszyscy w rodzinie pokochani po uszy a on nie mógł znaleźć tej jedynej? Who knows.

Jezuuuu.... zdechlam!! Roflmao
a jak on jednak chlopcow woli?? tak mi sie czasem po glowie buja... silent

[quote] Po tylu latach posuchy i ewentualnej walce wręcz (ciekawe jak bardzo rozwinięty ma mięsień konny Tongue ) pewno nie dałoby mu się rady... Potem przez tydzień nie móc usiedzieć bez stękania z bólu... thinker

Koosa... ja sie zleje zaraz w ten moj wypierdziany skorzany fotel przed kominkiem...!! zlituj sie...
cos kole 174cm - jak gdzies wyczytalam

[quote] Najwyżej się rozwiedzie i znowu będzie to wzięcia Roflmao muehehehehehehehehe <diaboliczny śmiech>

stoje w kolejce!!

a co do ostatniego Twojego akapitu... oj tak... daj Panie nam i im zdrowko, cobysmy na koncercie i po koncercie rade daly/dali Big Grin
Po tylu latach posuchy i ewentualnej walce wręcz (ciekawe jak bardzo rozwinięty ma mięsień konny Tongue ) pewno nie dałoby mu się rady... Potem przez tydzień nie móc usiedzieć bez stękania z bólu... thinker

wlasnie swoim niepohamowanym brechtem obudzilam malzonka chrapiacego po sasiedzku na sofie przed kominkiem Roflmao

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 10:27 PM (This post was last modified: 02-12-2011 10:30 PM by Koosalagoopagoop.)
174cm?! KARYPEL! Tongue Pfffff... Ueeee... Fakin' skucha. No nic to. Myślę, że mogłabym się poświęcić i nigdy więcej nie założyć 10cm szpilek Bangshead

W ogóle jeśli byś stała w kolejce to wiesz, że jako mężatka to daaaaaleeeeeeeko w tylcu? Tongue I uważaj, bo anonim pójdzie do męża Roflmao

Ktokolwiek tu moduje - zlituj się nad biednymi przekupami!!! Hail Ylinlove

EDIT: Jak kogoś cytujesz olcze, to czyjś cytat zawsze wpisuj między komendy [.quote.]TUTAJ WŁAŚNIE CYTUJESZ[./quote.] (bez kropek Tongue). widzę, że dobrze rozpoczynasz cytat, ale nigdy go nie kończysz Smile i trzeba trochę czasu żeby zajarzyć co z czym się żry.

[-] The following 1 user says Thank You to Koosalagoopagoop for this post:
olcze (02-12-2011)
02-12-2011, 10:33 PM
(02-12-2011 10:27 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  174cm?! KARYPEL! Tongue Pfffff... Ueeee... Fakin' skucha. No nic to. Myślę, że mogłabym się poświęcić i nigdy więcej nie założyć 10cm szpilek Bangshead

W ogóle jeśli byś stała w kolejce to wiesz, że jako mężatka to daaaaaleeeeeeeko w tylcu? Tongue I uważaj, bo anonim pójdzie do męża Roflmao

Ktokolwiek tu moduje - zlituj się nad biednymi przekupami!!! Hail Ylinlove

mąż to chyba sie domyśla, przynajmniej mój raz mi tu zagladał przez ramie i przeczytał za dużo :tekst Olcze o lubieżnych spojrzeniach Tongue
a co tam pomarzyć nie wolno Happy

02-12-2011, 10:39 PM (This post was last modified: 02-12-2011 10:40 PM by aravisa.)
to była dziewczyna Pada Smile
[Image: 49E7_4AFB5B9A.jpg]

[Image: 1ABE_4AFDA97A.jpg]

Sous l'oeil de l'ange ....

[Image: jimmysig2.jpg]
[-] The following 1 user says Thank You to aravisa for this post:
Kinia85 (02-12-2011)
02-12-2011, 10:40 PM
(02-12-2011 10:27 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  EDIT: Jak kogoś cytujesz olcze, to czyjś cytat zawsze wpisuj między komendy [.quote.]TUTAJ WŁAŚNIE CYTUJESZ[./quote.] (bez kropek Tongue). widzę, że dobrze rozpoczynasz cytat, ale nigdy go nie kończysz Smile i trzeba trochę czasu żeby zajarzyć co z czym się żry.

wiem... cos mi sie popyrtalo... z zimna chyba... albo ze smiechu... Big Grin

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 10:41 PM
skąd wiesz Pray

02-12-2011, 10:42 PM
(02-12-2011 10:39 PM)aravisa Wrote:  to była dziewczyna Pada Smile
[Image: 49E7_4AFB5B9A.jpg]

[Image: 1ABE_4AFDA97A.jpg]

ladna... i taka nie za wielka Smile akurat dla niego Nixweiss Brenda czy jak jej tam bylo?

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 10:42 PM
(02-12-2011 10:41 PM)Kinia85 Wrote:  skąd wiesz Pray

wiem , bo kiedyś o tym na jakiejś niemieckie stronie pisali i więcej zdjęć było wiesz takich mniej przyjacielskich Tongue

02-12-2011, 10:45 PM (This post was last modified: 02-12-2011 10:47 PM by Kinia85.)
(02-12-2011 10:42 PM)aravisa Wrote:  
(02-12-2011 10:41 PM)Kinia85 Wrote:  skąd wiesz Pray

wiem , bo kiedyś o tym na jakiejś niemieckie stronie pisali i więcej zdjęć było wiesz takich mniej przyjacielskich Tongue

dzieki , pierwszy raz widzę te fotki Ylinlove
a mi ona wcale sie nie podoba shock
Aravisa to przez nią się podłamał i to o niej jest "Why don't you go " ?

02-12-2011, 10:47 PM
(02-12-2011 10:33 PM)Kinia85 Wrote:  mąż to chyba sie domyśla, przynajmniej mój raz mi tu zagladał przez ramie i przeczytał za dużo :tekst Olcze o lubieżnych spojrzeniach Tongue
a co tam pomarzyć nie wolno Happy

mojemu to nawet nie przychodzi do glowy... juz nie Smile raz zajrzal w moje posty na Skype dwa lata temu, mocno sie zdziwil (ze taka odwazna jestem w gadkach ze znajomymi Wink i juz nie chce sie chyba dziwic Big Grin a moze nic go juz nie zdziwi??

poza tym kwestie ikf nie traktuje chyba zbyt powaznie i czeka tylko kiedy mi przejdzie Big Grin raz mi nawet przywalil: "nie sadzisz, ze powinnas sie zglosic do specjalisty i zaczac sie z tego (czyt. z TKF) leczyc?" a ja? szyderczo sie usmialam i w duchu: "NO WAY!!" zawsze bylam wredna... Devil

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 10:48 PM
właśnie to chyba nie Brenda Smile tylko nie pamiętam jak jej na imię było Tongue

02-12-2011, 10:50 PM
(02-12-2011 10:45 PM)Kinia85 Wrote:  a mi ona wcale sie nie podoba shock
Aravisa to przez nią się podłamał i to o niej jest "Why don't you go " ?

Nicole Scherzinger to ona nie jest Wink ale brzydka tez nie... za cos ja nasz Paddalec kochal Smile ... no i z jakiegos powodu ona od niego sobie poszla... moze miala dosc paparazzi, rozglosu i braku anonimowosci? a moze po prostu byla zolza? a moze on nie nadaje sie do partnerowania w zwiazku? who knows?

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 10:52 PM (This post was last modified: 02-12-2011 10:55 PM by Kinia85.)
(02-12-2011 10:47 PM)olcze Wrote:  poza tym kwestie ikf nie traktuje chyba zbyt powaznie i czeka tylko kiedy mi przejdzie Big Grin raz mi nawet przywalil: "nie sadzisz, ze powinnas sie zglosic do specjalisty i zaczac sie z tego (czyt. z TKF) leczyc?" a ja? szyderczo sie usmialam i w duchu: "NO WAY!!" zawsze bylam wredna... Devil
mój też mi dosrywa że za duzo tu czasu spędzam hehehe ale co tam ja mam spokój za dnia jak go w domu nie ma, a ja zwykle do południa w domu jestem, za to najgorzej jest wieczorami Tongue
(02-12-2011 10:50 PM)olcze Wrote:  no i z jakiegos powodu ona od niego sobie poszla... moze miala dosc paparazzi, rozglosu i braku anonimowosci? a moze po prostu byla zolza? a moze on nie nadaje sie do partnerowania w zwiazku? who knows?

prosze Cie Olcze to nie są powody żeby odejść od takiego mężczyzny... ja bym wszystko zniosła Roflmao

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
MyBB które świeta katolickie lubicie bardziej? I jak je spędzacie? Ayodelle 15 2,491 12-08-2013 12:32 AM
Last Post: miszona
  walentynki - jak je spedzacie i co o nich myslicie? Ayodelle 8 1,268 02-15-2010 12:23 PM
Last Post: Kika

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication