Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
02-12-2011, 10:55 PM
RE: Jak zaczęłyście słuchać Kellych?
(02-12-2011 10:48 PM)aravisa Wrote:  właśnie to chyba nie Brenda Smile tylko nie pamiętam jak jej na imię było Tongue

To ja ta która zrozumiała że "his love to God is strong" i pozwoliła mu iść do zakonu Tongue
To jest ta chyba, o której mówił w Medjugorie,że ją tak mocno kochałSmile

Sous l'oeil de l'ange ....

[Image: jimmysig2.jpg]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
02-12-2011, 10:55 PM (This post was last modified: 02-12-2011 10:56 PM by Koosalagoopagoop.)
(02-12-2011 10:45 PM)Kinia85 Wrote:  a mi ona wcale sie nie podoba shock

Jakaś wybitnie piękna nie jest, ale jak dla mnie ok Smile I faktycznie maaaaaluśka... Krasnal do krasnala pasuje Tongue

Quote: przez nią się podłamał i to o niej jest "Why don't you go " ?
w sensie - nie było przy niej porannego drąga Roflmao

Quote: a moze on nie nadaje sie do partnerowania w zwiazku?
z muzykiem, to podobno lipsko jest - na pierwszym miejscu zawsze będzie "gitara" (BUAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHA!!!) a potem dopiero kobita. poza tym ciągle w rozjazdach, listy z pogróżkami od fanek... hmmm... bym się musiała poważnie zastanowić jakby mnie o rękę poprosił Tongue

Powinnam mieć nicka Cruella Demon ...

[Image: iwill%20kopia.jpg]
02-12-2011, 10:55 PM (This post was last modified: 02-12-2011 11:00 PM by olcze.)

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
[-] The following 1 user says Thank You to olcze for this post:
Koosalagoopagoop (02-12-2011)
02-12-2011, 11:09 PM
(02-12-2011 10:55 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  
(02-12-2011 10:45 PM)Kinia85 Wrote:  a mi ona wcale sie nie podoba shock

Jakaś wybitnie piękna nie jest, ale jak dla mnie ok Smile I faktycznie maaaaaluśka... Krasnal do krasnala pasuje Tongue

nie mialam na mysli ze jest brzydka , taka przecietna z urody raczej dziewczyna, chodzilo mi ze jakas taka nieprzyjemna, niemila , nieprzyjazna ma twarz

[Image: kinia85audreyhepburn1.jpg]
02-12-2011, 11:12 PM
(02-12-2011 10:45 PM)Kinia85 Wrote:  nie mialam na mysli ze jest brzydka , taka przecietna z urody raczej dziewczyna, chodzilo mi ze jakas taka nieprzyjemna, niemila , nieprzyjazna ma twarz

a to akurat racja - przynajmniej z fotki tak spoglada... chlodno jakos... eee, nie dla niej nasz Padzik!! ok

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-12-2011, 11:19 PM
(02-12-2011 11:12 PM)olcze Wrote:  nie dla niej nasz Padzik!! ok

nasz ... thinker bedziesz sie z nami nim dzielila hurray

02-12-2011, 11:21 PM
(02-12-2011 11:12 PM)olcze Wrote:  
(02-12-2011 10:45 PM)Kinia85 Wrote:  nie mialam na mysli ze jest brzydka , taka przecietna z urody raczej dziewczyna, chodzilo mi ze jakas taka nieprzyjemna, niemila , nieprzyjazna ma twarz

a to akurat racja - przynajmniej z fotki tak spoglada... chlodno jakos... eee, nie dla niej nasz Padzik!! ok

Niemiło spogląda bo pewnie wkurzona że jej zdjęcia robią.

Sous l'oeil de l'ange ....

[Image: jimmysig2.jpg]
02-12-2011, 11:30 PM
(02-12-2011 11:21 PM)aravisa Wrote:  
(02-12-2011 11:12 PM)olcze Wrote:  

Niemiło spogląda bo pewnie wkurzona że jej zdjęcia robią.

Plus do tego może miała okres... Tongue Nie wszyscy są jak Padosław, że nawet na fotkach z zaskoczenia wyglądają jak anioły Tongue

Quote: Koosa, musimy sie kiedys przy wodce albo piwie lub czymkolwiek spotkac !!

Ja słyszałam, że masz dużą chatę i z Kinią organizujesz w wakacje albo na koncercie Padalca jumprezę 5xP (Pochlej, Potańcuj, Pośpiewaj Padalcowesongi Party Tongue), więc zaklepuję najwygodniejsze łóżko Roflmao

02-13-2011, 01:06 AM (This post was last modified: 02-13-2011 01:08 AM by olcze.)
(02-12-2011 11:30 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  zaklepuję najwygodniejsze łóżko Roflmao

oddam Ci malzenskie!! nwet z mezem, ale obawiam sie, ze jego bys nim nie chciala Big Grin poza tym zrobilabym wszystko, zeby na czas "zlotu" wyprowiantowac go z domu Headbanger
(02-12-2011 11:19 PM)Kinia85 Wrote:  nasz ... thinker bedziesz sie z nami nim dzielila hurray

ja sie podziele, oby tylko joy_alice nie chciala go zbunkrowac dla siebie na wylacznosc... finger Pray

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-13-2011, 09:09 AM
(02-13-2011 01:06 AM)olcze Wrote:  ja sie podziele, oby tylko joy_alice nie chciala go zbunkrowac dla siebie na wylacznosc... finger Pray

tego się obawiam Reallymad

02-13-2011, 11:32 AM
(02-13-2011 09:09 AM)Kinia85 Wrote:  tego się obawiam Reallymad

Kinia, niezla jestes... dopero chwila po 9.00, a TY juz na forum... Smile ile TY spalas dzisiejszej nocy?? ja jakos krotko... a w dodatku jestem obolala po nartach... Smile

You're no longer lost
You have been found
You're no longer lost
You have returned
02-13-2011, 11:36 AM
(02-13-2011 11:32 AM)olcze Wrote:  Kinia, niezla jestes... dopero chwila po 9.00, a TY juz na forum... Smile ile TY spalas dzisiejszej nocy?? ja jakos krotko... a w dodatku jestem obolala po nartach... Smile

długo nie siedziałam o 12 poszłam spać, wstałam koło 8, dłuzej spac nie mogłam bo u teściów jesteśmy i nie lubie spać nie w swoim łózku jakos tak nie wygodnie Tongue no i ja też troche obolała, dobrze wysypiam się tylko w swoim łózeczku Smile

02-13-2011, 02:45 PM (This post was last modified: 02-13-2011 02:57 PM by Lady-Sleepy.)
Haha, rozwalacie mnie Roflmao

Matko, ja jednak jestem z tych dziewczyn co to by nie umiały przy nim słowa powiedzieć [Image: wow.gif]

Cóż, nie rozpędzam się w myślach, bo po pierwsze: bariera językowa, jestem gadułą, źle by mi było nie móc swobodnie nawijać po polsku gdyby kochanek nie rozumiał co nawijam..
Po drugie: o czym ja niby miałabym z nim gadać? Sad "Hej Paddy, jesteś genialny w tym co robisz i na dodatek śliczny na tyle, że przez długi czas wisiałeś u mnie nad łóżkiem, na szafie, a na komórce byłeś jako tapeta. Tyle razy słuchałam Cię, gdy było mi źle i godziny spędziłam na YouTubie oglądając Twoją słodką mordkę."
Trzeci powód to różnica wieku, ale to nie takie straszne, jak się ma o czym gadać. A ja cóż... nie mam [Image: bezradny.gif]

Ochhhh, a mimo wszystko chciałabym go poznać, jestem szurnięta [Image: ice.gif]
I jaka kurde Brenda? [Image: chytry.gif]
Quote:a jak on jednak chlopcow woli?? tak mi sie czasem po glowie buja... silent

@Olcze, co to znowu za głupie myśli? Smile w życiu bym na to nie wpadła Smile jestem spokojna Big Grin [Image: ok.gif]
Ona jest ładnaaaa Sad i wcale nie taka mała! Ja mam 160 cm! I dobrze mi z tym [Image: yahoo.gif] hehe [Image: 052.gif]

Och , też mi się wydaje, że nie podoba jej się robienie zdjęcia. Akurat Paddy też moim zdaniem za dobrze na nim nie wyszedł. W ogóle to przecież zdjęcie z zaskoczenia, mało kto na nich się uśmiecha i wygląda na zadowolonego z życia... MI sie ona nie podoba ze względu na to, że jak dla mnie właśnie wyszła pozytywnie... Zresztą skoro z nią był to musi być w porządku, co tu się oszukiwać Sad
02-13-2011, 05:30 PM (This post was last modified: 02-13-2011 05:30 PM by Koosalagoopagoop.)
(02-13-2011 02:45 PM)Lady-Sleepy Wrote:  Matko, ja jednak jestem z tych dziewczyn co to by nie umiały przy nim słowa powiedzieć

Ja mam dwie opcje jakbym się przy nim zachowała.

opcja number łan: czerwona jak najbrunatniejszy burak, z trzęsącymi łapami patrzę się na niego z rozwartą jak koparka gębą i zaśliniam hektolitrami śliny zarówno siebie jak i podłogę...

opcja number tu: diaboliczny napad psychodelicznego brechtu i kurwiki w oczach, co w jego odczuciu wyglądałoby jak opętanie przez szatana, więc pewno uciekłby tak szybko, że nikt by tego nawet nie zarejestrował thinker

Czyli tak czy siak też bym przy nim słowa nie powiedziała... Ewentualnie nieartykułowane dźwięki niczym łoś podczas rui... Bangshead

02-13-2011, 05:39 PM
Kossy Big GrinBig GrinBig Grin
przy bliskim kontakcie z Paddym ja myślę że u mnie byłyby trzesace sie rece, twarz czerwona jak burak ale nie odpusciłabym zeby go nie dotknac itd, pewnie nic madrego do glowy by mi nie przyszlo zeby z nim pogadac, bylabym bliska omdlenia a jednoszesnie darlabym gebe Roflmao
raz bylam na koncercie Arctic Monkeys nie wiem czy ktos zna Alexa Turnera wokaliste? moj idol Smile w kazdym razie stalam pod barierkami z moim biednym mezem Tongue i darlam sie w nieboglosy a przy tym plakalam, wiec nie recze za siebie jak zobacze Padda hurray

02-13-2011, 06:30 PM
(02-13-2011 05:30 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  Ja mam dwie opcje jakbym się przy nim zachowała.

opcja number łan: czerwona jak najbrunatniejszy burak, z trzęsącymi łapami patrzę się na niego z rozwartą jak koparka gębą i zaśliniam hektolitrami śliny zarówno siebie jak i podłogę...

opcja number tu: diaboliczny napad psychodelicznego brechtu i kurwiki w oczach, co w jego odczuciu wyglądałoby jak opętanie przez szatana, więc pewno uciekłby tak szybko, że nikt by tego nawet nie zarejestrował thinker

Czyli tak czy siak też bym przy nim słowa nie powiedziała... Ewentualnie nieartykułowane dźwięki niczym łoś podczas rui... Bangshead
Hahaha. Ja mam jeszcze opcję trzecią. Zaczęłabym się histerycznie śmiać. O tak --> [Image: 2smiech.gif] hahaha i w rezultacie zrobiłabym z siebie głupka. No ale co tam. Raz się żyje! [Image: 31sztatnek.gif]
No i pewnie zapomniałabym jak się gada po angielsku. Hahaaha

[Image: sygnaturaw.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
02-13-2011, 06:53 PM (This post was last modified: 02-13-2011 06:54 PM by Koosalagoopagoop.)
(02-13-2011 06:30 PM)Kulka Wrote:  Hahaha. Ja mam jeszcze opcję trzecią. Zaczęłabym się histerycznie śmiać. O tak --> [Image: 2smiech.gif] hahaha i w rezultacie zrobiłabym z siebie głupka. No ale co tam. Raz się żyje! [Image: 31sztatnek.gif]

Diaboliczny napad psychodelicznego brechtu to jest coś gorszego niż histeryczny śmiech Tongue, ale w sumie jeden pies, więc opcje nadal dwie Big Grin

A z angielskim racja... Pewno szprechowałabym w 3 językach, których znam a i tak najwięcej byłoby bluzgów... Tongue

Wnoszę prośbę o utworzenie tematu "Co by było gdyby, czyli gossipujące przekupy razem wzięte" i przeniesienie tych wszystich głupot (o Padalcu też Tongue) właśnie tam Pray
Z góry przepraszam za śmietnikowanie.

02-13-2011, 08:14 PM
Roflmao leżę i kwiczę jak czytam Wasze posty Roflmao

a wszystko to idealnie wpasowujące się do tematu "Jak zaczęłyście słuchać Kellych?" Tongue

...I travel not to escape Life, but for Life not to escape me...
02-13-2011, 10:24 PM (This post was last modified: 02-13-2011 10:30 PM by Lady-Sleepy.)
(02-13-2011 05:39 PM)Kinia85 Wrote:  Kossy Big GrinBig GrinBig Grin
przy bliskim kontakcie z Paddym ja myślę że u mnie byłyby trzesace sie rece, twarz czerwona jak burak ale nie odpusciłabym zeby go nie dotknac itd, pewnie nic madrego do glowy by mi nie przyszlo zeby z nim pogadac, bylabym bliska omdlenia a jednoszesnie darlabym gebe Roflmao
raz bylam na koncercie Arctic Monkeys nie wiem czy ktos zna Alexa Turnera wokaliste? moj idol Smile w kazdym razie stalam pod barierkami z moim biednym mezem Tongue i darlam sie w nieboglosy a przy tym plakalam, wiec nie recze za siebie jak zobacze Padda hurray

Ale że dotknąć, że jak??? [Image: 10_3_1v.gif] :o
No właśnie masakra, że takie emocje kurka widać, biedny Twój mąż, musiał być confused Big Grin

A mi do bani z tym, że nie byłabym sobą przy nim :/ a przecież do cholery to tez tylko człowiek...

No dobra, kogo ja oszukuję, nie TYLKO CZŁOWIEK tylko Paddy [Image: 10_1_20.gif]

[Image: 36_4_6.gif]
(02-13-2011 06:53 PM)Koosalagoopagoop Wrote:  
(02-13-2011 06:30 PM)Kulka Wrote:  Hahaha. Ja mam jeszcze opcję trzecią. Zaczęłabym się histerycznie śmiać. O tak --> [Image: 2smiech.gif] hahaha i w rezultacie zrobiłabym z siebie głupka. No ale co tam. Raz się żyje! [Image: 31sztatnek.gif]

Diaboliczny napad psychodelicznego brechtu to jest coś gorszego niż histeryczny śmiech Tongue, ale w sumie jeden pies, więc opcje nadal dwie Big Grin

A z angielskim racja... Pewno szprechowałabym w 3 językach, których znam a i tak najwięcej byłoby bluzgów... Tongue

Wnoszę prośbę o utworzenie tematu "Co by było gdyby, czyli gossipujące przekupy razem wzięte" i przeniesienie tych wszystich głupot (o Padalcu też Tongue) właśnie tam Pray
Z góry przepraszam za śmietnikowanie.

Genialny temat!!! Big Grin Big Grin Big Grin
02-13-2011, 10:41 PM
Lady-Sleepy ale to chyba normalne że człowiek szaleje jak na żywo zobaczy swojego idola, dziwne byloby gdybym stała jak kołek Tongue
Nie od dzis na koncertach dziewuchy szaleja, przypomnijmy co sie dzialo na kocertach beatelsow czy rolling stonesow Headbanger
a Łukasz sam mi kupił bilety na koncert, tylko wtedy jeszcze nie wiedział w co się pakuje Roflmao i juz nie chodzi o te wrzaski i piski, ale o staranowanie przez przez tlum napalonych dziewczyn, ja bylam wprawiona bo za mlodu na woodstokach szlalam a to byl jego pierwszy koncert Tongue ale przezyl i bedzie musial jeszcze pewnie ze mna niejeden przezyc Rofl

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
MyBB które świeta katolickie lubicie bardziej? I jak je spędzacie? Ayodelle 15 2,405 12-08-2013 12:32 AM
Last Post: miszona
  walentynki - jak je spedzacie i co o nich myslicie? Ayodelle 8 1,263 02-15-2010 12:23 PM
Last Post: Kika

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication