Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
RABIM & PONUJAM
05-09-2007, 09:15 PM
RABIM & PONUJAM
Če kdo rabi mrs. Speechless Mp3 --> here I am, sam napište PM

Pa rabla bi enga, da mi posodi od Johna CD za skopirat. Vem, da je zaščiten, ampk vse se da presnet če maš fanta k obvlada & študira računalništvo; zaščita na Ubuntu Feasty fawn namreč ne deluje Smile

.....::: [Image: signature1.jpg] :::.....

Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-10-2007, 08:07 PM
RE: RABIM & PONUJAM
Js mam presnetga...
05-10-2007, 10:06 PM
Zaenkrat ne rabim, hvala, mi ga bo Jammy posodu. te lahko še usen prosm, če bo šlo kej narobe? Pray

.....::: [Image: signature1.jpg] :::.....

05-10-2007, 10:10 PM
@Heidi...dobrodosla na forumu!!Big Grin

Drugac mam pa tud js presnet CD od Johna pa Maite...Smile

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
Visit this user's website Find all posts by this user
05-11-2007, 12:24 PM
Ja, itak da ce nou kej ok me loh se vseen pross... Ma js lih ne podpiram presnemavanja pa podobnih stvari(sploh pa ne vlecenja filmov- raj obiscte ksno videotekoSmile ), ampak u takih primerih je pa pac to treba, k so smotani pa se zadeve ne da dobit pr nas... Kdo ve, ce bi sploh kdaj slisala te komade, ce si neb zadeve z neta pobrala... Sploh Kelly stvari sm zmer hotla met vse original, sam... Tko je pac to ratal, da je problem narocit sam par cdjev za nas...
05-11-2007, 10:46 PM (This post was last modified: 05-11-2007 10:47 PM by Jammy.)
Kokr jst vem, je se en izvod tales of.. na copovi v mullerju, ce kero vseen original zanima, je pa tud music box video center, ena stacuna, kjer majo kar nekaj cd-jev kellyev, pa v second handu so povecal zalogo ta starih, pa lepo ohranjenih.. Sicer pa sem tud sam proti presnemavanju, ceprav zadnje case svojo zbirko bandov kar po kolekcijah mp3 albumov dopolnjujem, sam pol nikol ne vem, kje mam kaj gor, pa vse pomesam... nah, sploh ni uzitka recimo dat si cd od grave digger z 6 albumi gor... nikol ne ves, kerga poslusam, se zmer mal zgbim... Rolleyes

Katarina, zanimiv nick, btw Wink

I got that boom boom
05-23-2007, 06:54 PM
Ce dko rab knjigo Zgodba o neki super skupini- Kelly Family(itak) jo lahko kupi v Ljubljani v Konzorciju za 4,99 eur... Majo jo pa ze prec pred vhodom, pred vratiSmile
05-23-2007, 07:45 PM
wau, a res? Luxhello Jaz jo rabm, sam me tam do 15 nic v Lj ne bo.. a se da komu to vzet zame, preden prodajo?? Prosiiiim!!!!!! Friends

I got that boom boom
05-25-2007, 05:45 PM
Ja u pondelk grem najprej lohk pogledat ce se majo, z veseljem ti kupim, ce bo se.
05-25-2007, 05:53 PM
zlata si, hvala Wink

I got that boom boom
05-28-2007, 10:41 PM
OJlaSmile
Jaz bi tudi mel knjigoWink
A bi se dala še kakšna dobit?
Lahko pošlem denar.Wink Prosim prosim...
05-28-2007, 11:20 PM
ups...now i feel a bit baaaad DevilBig Grin cause i've bought it ... in mislim, da ni nobene več ...

ko sem vidla katarinin post sem si mislila, prvič ko grem mimo-kupim,, in to je bilo danes --- nisem vedla, da ste v vrsti zanjo ... jaz sem jo enkrat že prebrala v knjižnici-v knjižnici šiška majo celo 3 izvode (!) na oddelku glasba - tako da če bi kdo hotu, bi jo po moje tam lahko celo odkupu-sej nikol niso sposojene...

tine, lahko ti jo posodim v branje,, če kaj pomaga ... meni je pri tej knjigi všeč, ker je opisan koncert iz leta '97--ta prvi za bežigradom,,na katerega me vežejo posebno lepi spomini...celo nekaj fotk je Aniheart
Quote this message in a reply
05-29-2007, 06:15 AM
tine, marko ima mojo knjigo že ful časa, podarim ti jo! men itak ne rabi! tako da ga naprošam, če ti lahko pošlje. pa boš imel svojo, malo staro,ma vseeno! Wink

[Image: 28qg.jpg]
07-08-2007, 02:24 PM
Tine daj mi svoj naslov še enkrat, pa ti jo pošljem konec meseca.. sem šele zdaj videl ta post, brez zamere Wink

No če kdo rabi though road 1&2, mam na dvix, naj javi mi na pm, pa koncert iz dunaja ter staffelstein 2000.

Lp

I got that boom boom
07-09-2007, 08:04 AM (This post was last modified: 07-09-2007 08:06 AM by andreja.)
Ma marko jst najbulše, da kr k tep pridm pa mi use posnemeš haha jst bi use mela Smile prpeljem en kamijon dvd-jeu
Zato kr mam ene 2 video kasete stadium tur pa almost heaven pa so že tok zanč, da niti ne vidm niti ne slišm nč ČISTA KAP se temu reče pr nas na dolenskem.
Jst sm bla zelo pridna pr cd-jih mi manka samo the best of volume 2 (iščem orginal pa ga ni in niNixweiss

Ther is hope for us all!
Paddy l miss you!
07-12-2007, 12:18 PM
Kater koncert iz Dunaja mas, Marko? Iz katerega leta?
07-13-2007, 03:41 PM (This post was last modified: 07-13-2007 03:42 PM by an_angel.)
Katarina, jaz imam Dunaj 27-04-03 pa Gradec 12-09-02 na kasetah...mogoc sem ti že presnela...se ne spomnem Nixweiss kvaliteta sicer ni bajna, se pa da slišat!!Big Grin prav pogrešam takšne koncerte, ko je bilo še vse tako živo in si se res lahko vzivel pa skakal na koncertuLuxhelloHeadbanger!!

Drugač pa mene zanima, ti in Ana imate DVD I'm ready?? Js bi ga ful mela na VHSju...pa se spomnem da si ti nekaj presnimavaa ene VHSje in to... in me zanima če je mozno kje presnet DVD na VHS in če ja, komu moram plačat oz. če morm kak vhs al kaj poslat...

mam pa js tud DVD Piano Drums če ga katera nima, lahko vam posodim pa si nardite kopije-js ne morem presnimavat DVDjev, Nina pa tud mislim da ne, kr je že nekaj probala enkrat, lahko vam pa posodim...!!Wink

Fall once, fall twice, I'm sure you'll fall again,get back on your feet, that's all that counts in the end...
07-15-2007, 11:26 PM
hej, ja res mam dvd I'm ready, pomoje da se da na vhs presnet, se bom pozanimala pa ti sporocim...
Hm, a ves da ze ful dolg nism poslusala teh mc jev pa omoram pogledat, cist mozn da jih mam, ker vem da si mi ful mcjev vcasih presnemavala... ce pa kerga nimam te bom palepo prosila...
drgac mam pa js 90 minutni mc(sej sploh nevem, ce kdo se poslusa na takm zapisu... ) koncert iz Muchna 20.10.06,ce koga zanima...
Joooj, sam mim grde, spet je po tvju spot od skupine strmina in njihova priredba an angel... kolk raaajs bi to slisala v originalu...
07-18-2007, 06:14 PM
Hvala že vnaprej Katarina!Wink

Drugače sem pa včeraj vidla v Mullerju (BTC-Lj) da majo še en izvod Homerun in od Maite in Johna CD... je blo prav lepo videt kaj od KF!!!!!EekLuxhello

07-19-2007, 01:18 PM
JA, bomo vidl, ce ni Angelito prevec zascitu svojga izdelka, odvisn kaj se bo dal narest z njim...
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication