Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Paddy Kelly
05-11-2007, 09:46 AM
Shy Paddy Kelly
Paddy Kelly najslavnejsi a najkrasnejsi chlapec z Kelly Family. Je vela co o nom rozpravat a dohadovat sa, v tomto topicu sa mozme venovat vsetkemu co s nim suvisi. tak do toho Big Grin

[Image: blanketttcopy.jpg]

Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-12-2007, 03:01 AM
RE: Paddy Kelly
Peďar je machr a snad ví, co dělá.
To je všechno, co bych k němu řekl.
Jasně, že jeho odchodem způsobil krach firmy Kelly Family, ale když
ho to baví, ať pokračuje.
Možná brzo pozná, že ve třiceti letech není církev až tak moc pro člověka
důležitá.
Ale ať dělá, jak uzná za vhodný.
05-12-2007, 07:47 AM
Pěkně řečené Pepo Smile)

It's not where you end up but what you do along the way...
[Image: sovysiggy.jpg]
*********************maity-star*********************
05-12-2007, 04:19 PM
Suhlasim Pepo, rozumiem ze si chce sdat svoj zivot do poriadku ale tiez by mal brat do uvahy kolko inych zivotom tym ovplivnil, ked si spominal ten krach firmy ale pokial viem tak mali problemy uz skor, nie?
A myslim ze kazdy zo surodencou je z toho, ze je Pada v klastore tak trochu mimo. keby moj najmilsi a najkrasi brat, a to ziadneho nemam isiel do klastora bola by som z toho poriadne mimo dlhu dobu. Roflmao

05-12-2007, 04:36 PM
Peti to bolo dobré Roflmao
Ja mu ten kláštor neberiem keď on to tak chce, len či neni za tým aj niečo iné , čo na verejnosť nepreniklo...Mne sa to zdá hrozne divné že práve on tam išiel. Vždy som si myslela že on medzi prvými si najde ženu a založí rodinu...neviem čím ho ten kláštor tak naplňa že tam chce byť...pretože byť oddaný Bohu predsa može aj mimo steny kláštra.Wink
Visit this user's website Find all posts by this user
05-12-2007, 04:46 PM
Weronka Wrote:Peti to bolo dobré Roflmao
Ja mu ten kláštor neberiem keď on to tak chce, len či neni za tým aj niečo iné , čo na verejnosť nepreniklo...Mne sa  to zdá hrozne divné že práve on tam išiel. Vždy som si myslela že on medzi prvými si najde ženu a založí rodinu...neviem čím ho ten kláštor tak naplňa že tam chce byť...pretože byť oddaný Bohu predsa može aj mimo steny kláštra.Wink

co myslis pod tym ze co na verejnost nepreniklo? Vrav Big Grin

05-12-2007, 04:49 PM
No ako myslela som že možno to má inu podstatu že je zahrabaný v kláštore...ja nemám tušenie, ja len plácam....ale veľa ludí tam nechodí, síce on bol kus nadmieru veriaci, ale opustil tak mnoho, rodinu, hudbu, proste svoj život a šancu mať rodinu..
Tak preto špekulujem, že v tom može byť niečo viac, než len viera.
05-12-2007, 04:53 PM
aj ja som nad tym rozmyslala ze co vsetko za tym moze byt. neuspech v laske a ked som citala tie jeho basne (ak boli jeho) tak to mal dost huste ale lepsi klastor ako sanatorium.

Paddy je ten typ ktory strhaval na seba najviac pozornosti ako keby najhlavnesi z Kellys. prirovnam to k Frodovi z Pana prstenov, citala si ho alebo videla film hlavne poslednu cast?

05-12-2007, 04:57 PM
Keby ro bolo kvoli láske tak by nešiel do kláštora, ale snažil by sa najsť tú pravú pre seba.
A neviem či si čítala jeho básne, alebo to len niekto za neho podpísal, ale myslím si, že keď niečo napísal, tak to aj zhudobnil Wink

Pána prsťenov som videla, ale neviem z neho vela...máme doma všetky DVD ale ja som mu moc na chuť neprišla.Shy
05-12-2007, 05:10 PM
lebo tam bol vlastne hl. hrdina Frodo vsetko sa upieralo nanho lebo on mo´hol znicit prsten. ako Paddy vsetci sa pozerali hlavne na nho myslim aj najviac dievcat bolo do neho zalubenych aj bol najvacsi showman a kazdy pozna meno Paddy
no a Frodo ked bol prsten vdaka nemu zniceny tak chcel mat pokoj a klud aj by si zalozil rodinu a spokojne by zil, ale bol uz svojim osudom tak poznaceny, ze uz nevedel zit normalny zivot, vydrzal doma len do tej doby kym spisal svoje zazitky a potom odisiel z elfami na miesto z ktoreho sa nevracia-nemyslim smrt. no a Paddy je svojim zivotom tak poznaceny ze sa utiekal k Bohu a napokon az usiel do klastora. Pray

05-12-2007, 05:15 PM
Teda, to bolo prirovnanie Smile
Ja neviem a už ani nijak moc neriešim...možno sa raz z toho dostane. Už to fanušikovia rozoberajú skoro 3 roky...a majú milion teorii , nech sa k tomu vyjadrý Paďula a bude Tongue
05-12-2007, 05:22 PM
len aby nevisko na javo ze je gay Big Grin

05-12-2007, 05:24 PM
No a? Určite by si ľahko našiel priatela Tongue
No ale to si nemyslím...a poznáš gaya ktorý už utiekol do kláštora? Wink
05-12-2007, 05:29 PM
no osobne nie, ale nevidim v tom problem. ked si potrebuje vyjasnit zivot. ja by som chcel alen jednu vec aby sa vsetci surodenci este raz stretli na jednom podiu a odohrali koncert ako za starych cias ja by asom potom bola dokonale stastna keby som ten koncert zazila Big Grin

05-12-2007, 05:35 PM
No presne! Vtedy keď to bolo naj , tak ja som bola drobec a na koncert som sa nedostala a tak moc by som si želala zažiť nejaký s tých koncertov...Rolleyes Ylinlove

Možno sa to raz stane pravdou Tongue No síce som v tomto asi pesimista, ale kiež by!
05-12-2007, 05:39 PM
ja som bola na jedino ked tu boli v blave a vtedy som mala 12 rokov skoro nic si nepamatam a tiez som pesimistka a nemyslim si ze nieco take sa stane Sad

05-12-2007, 05:42 PM
No mna tam mamka nechcela zobrať Sad Lebo podla tých klipov a všetkého, to vizeralo na veľkú hystériu...a čo som mohla mať, 9? Tak sa bála Sad
Takže ja som nebola ani tam. Ale viem že vtedy brblali, že to bolo hrozne ozvučné.
05-12-2007, 05:47 PM
no nebolo to ako v telke ale az taky hrozny zvuk to nebol.
a hysteria to bola teda poriadna moj otec povedal ze uz by ma tam v zivote nezobral a spomina na to ako hodiny strachu o mna Big Grin

05-12-2007, 05:53 PM
Aha Big Grin
Tak to mamka povedala že v TV sa jej to nezdalo až také brutálne ako si to predstavovala Roflmao No škoda že som nebola. Asi jediný sposob ako stretnuť Pada to bol.
Heh, ale ja skor nechápem prečo som nešla do Prešova Eek Ved to je hodinu od nás Sad ale asi ma tiež nepustili, naši sa boja o mňa ešte aj teraz Rolleyes
05-12-2007, 05:57 PM
ved mne oco este do teraz nadava ze ci mi sibe ked ideme na Angela Big Grin ale uz sa stym zmieril pomaly hh

ja lutujem ale teda ńamala som ani ako ist a skym, ze som nebola v Brene na tych koncertoch z ktorych je Live live Live Sad

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication