Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Paddy Kelly
08-15-2007, 07:07 AM
RE: Paddy Kelly
petraela Wrote:OK a spat k Paddymu ak nieco chces ohladne nehe len sa pytaj radi ti budeme odpovedat Big Grin

Když budete tak hodní,napište mi,co víte o Patrickovi.Já vlastně tak pořádně o nikom nevím,jen kdo má kolik dětí.A taky co je s Barby,kde té je konec?Děkuji předem.

[Image: icon_bull_terrier.jpg]

Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
08-15-2007, 05:32 PM
Marti, o Paddym kolují jenom dohady.
Kámoš mně říkal, že mluvil se Seanem a ten byl u Paddyho a prý skládá
v klášteře písničky a zpívá v klášterním sboru.
Jiný zdroje zase hlásí, že je dávno venku.Nixweiss
Barby byla nedávno v Kölnu na koncertě Angela. Byla tam s Maite, takže
je možný, že bydlí teď u ní v Lyonu. Kellys si Barby pořád přehazují jak
horkou bramboru. Jednou byla u Patricie, pak u Johna a teď je asi u Maite.
08-16-2007, 07:09 AM
Chudák Barby, myslím, že když si jí takhle přehazujou, tak jí to moc nepřidá. Nebo jestli to chce sama, aby byla všude, to nevím. Ale moc bych jí přála, aby se uzdravilaWink

[Image: paddysignature013.jpg]
08-16-2007, 07:37 AM
-ally- Wrote:Chudák Barby, myslím, že když si jí takhle přehazujou, tak jí to moc nepřidá. Nebo jestli to chce sama, aby byla všude, to nevím. Ale moc bych jí přála, aby se uzdravilaWink

Děkuji za informace,na vás se tady můžu spolehnout.Friends
Barby je nemocná??????Já nevím opravdu ale vůbec nic.Ale díky vám všem zas snad konečně budu v obraze.

Pepíčku,s tím Patrickem je to záhada.Ale Sean by snad měl mít přesnější informace,ne?Ty jsi takovej děd vševěd,určitě něco zjistíš.Znám tě jen chvilinku,ale už vím,že jsi jednička!!!!!A moc vám to sluší s Verunkou.

08-21-2007, 10:39 AM
Vypadá to pomalu, že ten kdo nejvíc zlobí "vyhraje" Barby.-)Big Grin
Já slyšela o Paddym to samé, že Johny říkal že Paddy v klášteře skládá, když ho byl navštívit že mu sám pár písniček přehrával na kytaře..."Bůh" ví kde je Paddy Rofl

My Facebook adress: Brenda Monique Schiffer
Visit this user's website Find all posts by this user
08-21-2007, 08:17 PM
Mkros Wrote:Pepíčku,s tím Patrickem je to záhada.Ale Sean by snad měl mít přesnější informace,ne?Ty jsi takovej děd vševěd,určitě něco zjistíš.Znám tě jen chvilinku,ale už vím,že jsi jednička!!!!!A moc vám to sluší s Verunkou.

Jejda, díky moc.Smile
Tolik lichotek najednou, to se mně líbí.Big GrinBig GrinBig Grin

No pokusím se zjistit o Padovi víc a pak dám vědět.
Zatím je to všechno takový nejistý ve stylu "Někdo někomu řekl..."
08-21-2007, 08:22 PM
Pepa Wrote:No pokusím se zjistit o Padovi víc a pak dám vědět.

teda nic proti tvojmu talentu a schopnostiam ziskat info o kelly, ale toto ak sa ti podari... tak.... Big GrinBig Grin
ale kazdopadne drzim palce, lebo som tiez zvedavaaaaaRoflmao

08-21-2007, 08:27 PM (This post was last modified: 08-21-2007 08:27 PM by deleted account.)
chicxe Wrote:teda nic proti tvojmu talentu a schopnostiam ziskat info o kelly, ale toto ak sa ti podari... tak.... Big GrinBig Grin
ale kazdopadne drzim palce, lebo som tiez zvedavaaaaaRoflmao

No já v to taky nevěřím, ale co...Big Grin Kdo ví? Třeba někdy někde Pada
potkám na lavičce v parku s hůlkou jak krmí holuby, pokecáme a dám
vám vědět.Big GrinBig Grin

...ale chce to opravdu trošku času.RoflmaoRoflmaoRoflmao
08-21-2007, 08:33 PM
jaaj, ahaaa.... v parku s palickou.... tak to si das na cas.... Big Grin to potom chce fakt trosku viac casuSmile

08-22-2007, 02:41 PM
Pepa by si mohol dat dovolenku s Weronkou vo Francuzku a len tak mimochodom Big Grin vysmirovat Padika Big GrinBig GrinBig Grin

[Image: blanketttcopy.jpg]

08-22-2007, 03:14 PM
petraela Wrote:Pepa by si mohol dat dovolenku s Weronkou vo Francuzku a len tak mimochodom Big Grin vysmirovat Padika Big GrinBig GrinBig Grin
To není špatný nápad!!!!!!Jen aby nám ho ti v těch hábitech neukamenovali.Spíš si myslím,že by se Pepík do toho kláštera měl nechat taky zavřít,tam je největší šance něco zjistitRofl
Weronka by to snad bez něj chvíli vydržela....mno,teda pokud by tam společně s Patrickem nezblbli oba

08-22-2007, 03:32 PM
Ciatam ze mas na Paddyho klastorny zivot rovnaky nazor ako ja. No on to tam asi potrebuje, ked tam chce byt nech je pokial sa vrati, dufam ze ziadny slub nebude skladat a skor ako sa im upise tak sa vrati na podia a s nim aj Barby a spolu s Johnnym a Kathy a Angelom sa bude konat turne THE KELLY FAMILY a nie to co sa deje teraz.
Nevadilo by aby tam bolo i par clenov naviac, tym mylsim Paula, a krasne spievajuci manzelky Maite Itoiz a Kiru. A tancovat im tam moze Tanja, no nie?

08-22-2007, 03:39 PM
No teda!!!Big Grin Hmm, ale keď ste sa už rozhodli, zaplatiť nám dovolenku....TongueTongueTongue No a potom pustíme avízo, že je Paddy na Malorce, hej? Big Grin
08-22-2007, 03:45 PM
Weronka Wrote:No teda!!!Big Grin Hmm, ale keď ste sa už rozhodli, zaplatiť nám dovolenku....TongueTongueTongue No a potom pustíme avízo, že je Paddy na Malorce, hej? Big Grin

Big Grin Ok ale to už pôjde iný pár Big Grin (Ja a môj miláčik ktotý dnes mal štátnice)

08-22-2007, 03:48 PM
No to hej, tak teraz by ste si mala spraviť krásnu dovčuKnuddelWink
08-22-2007, 03:58 PM
Weronka Wrote:No to hej, tak teraz by ste si mala spraviť krásnu dovčuKnuddelWink

no hej zaciatok septembra mam dovolenku a asi pojdeme do Tatier uz sa tesim este som tam nikdy nebola Happy

08-22-2007, 04:03 PM
petraela Wrote:Ciatam ze mas na Paddyho klastorny zivot rovnaky nazor ako ja. No on to tam asi potrebuje, ked tam chce byt nech je pokial sa vrati, dufam ze ziadny slub nebude skladat a skor ako sa im upise tak sa vrati na podia a s nim aj Barby a spolu s Johnnym a Kathy a Angelom sa bude konat turne THE KELLY FAMILY a nie to co sa deje teraz.
Nevadilo by aby tam bolo i par clenov naviac, tym mylsim Paula, a krasne spievajuci manzelky Maite Itoiz a Kiru. A tancovat im tam moze Tanja, no nie?

jo jo,přesně tak,ale obávám se,že The Kelly Family už nikdy nebudou kompletní.Leda možná že by ten šílený skoro mnich dostal rozum,pak by se možná vrátili i ostatní.Bylo by to super,hned bych na takový koncert jela.Takhle se musím smířit aspoň s Angelem.Ještě jsem ani neslyšela jeho album,ani jedno,měla bych si je aspoň poslechnout než na ten koncert vyrazím.Paddyho IN EXILE znám nazpamě't,ale Angelovi písničky neznám ani jednu.Jsem trubka,co?KF mám ráda už dlouho,vždy si je ráda poslechnu,ale moje srdce je víc rockové-HIM a 30seconds to Mars,na ty už se taky těším až přijedou do ČR.

08-22-2007, 04:07 PM
Weron....já vám dám Malorku!!!RoflRofl
Jen pozor,aby nakonec neskončil někde na Sibiři:headbanger:to by nebyla zrovna příjemná dovolená.
jo a jaká dovolená,ženský do kláštera neberou,takže co bys tam dělala???Že by agent fotograf v utajení?Rofl

08-22-2007, 04:08 PM
petraela Wrote:
Weronka Wrote:No to hej, tak teraz by ste si mala spraviť krásnu dovčuKnuddelWink

no hej zaciatok septembra mam dovolenku a asi pojdeme do Tatier uz sa tesim este som tam nikdy nebola Happy

juuuj a kam do Tatier? To je blízsko odmna, prídte ma pozrieťSmile
08-22-2007, 04:10 PM
Mkros Wrote:Weron....já vám dám Malorku!!!RoflRofl
Jen pozor,aby nakonec neskončil někde na Sibiři:headbanger:to by nebyla zrovna příjemná dovolená.
jo a jaká dovolená,ženský do kláštera neberou,takže co bys tam dělala???Že by agent fotograf v utajení?Rofl

Takže mi nanucuješ operáciu ? No neviem či by ma Pepik lubil aj ako mužaBig GrinBig GrinBig Grin
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication