Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Vsetko o JOHNNYm
05-19-2008, 01:59 PM
RE: Vsetko o JOHNNYm
Ahoj Peti a vsichni-neboj se ja bych taky chtela radsi na Johnika-jestli bude jak jet. Jeste se spolu domluvime ju? Zatim se mej halloYlinlove

[Image: Kasandra06spodpisom.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-20-2008, 08:14 PM
kasandra40 Wrote:Ahoj Peti a vsichni-neboj se ja bych taky chtela radsi na Johnika-jestli bude jak jet. Jeste se spolu domluvime ju? Zatim se mej halloYlinlove

Ty si moja záchrankyňa!!! Aniheart

[Image: blanketttcopy.jpg]

Find all posts by this user
05-22-2008, 01:26 PM
petraela Wrote:
kasandra40 Wrote:Ahoj Peti a vsichni-neboj se ja bych taky chtela radsi na Johnika-jestli bude jak jet. Jeste se spolu domluvime ju? Zatim se mej halloYlinlove

Ty si moja záchrankyňa!!! Aniheart

A nechcete jet obě na Patricii? Na Johnovi už jste byly, ne?WinkPray

[Image: paddysignature013.jpg]
05-23-2008, 12:08 AM (This post was last modified: 05-23-2008 12:09 AM by deleted account.)
-ally- Wrote:A nechcete jet obě na Patricii? Na Johnovi už jste byly, ne?WinkPray

Moje řeč.Luxhello
A navíc má John 13.9. velkou gala, na kterou nás zve chlápek z Herfordu a Grimmy
(Kas určitě ví, o kom je řeč).Wink A říkal, že máme dojet v co největším
složení. Mluvil jsem s ním ve Wittenbergu. A navíc výtěžek z akce jde na
ty postižený děti, co byly v Herfordu. Takže určitě jedu a budu rád, když se
někdo přidá.SmileSmile
05-23-2008, 09:27 AM
JA SOM NA JOHNOVI EŠTE NEBOLA!!!

A aj keby jeden nikdy nestačí! Ale tak ja to mám bližšie ako Patriciu a v septembri sa ako dotrepem čo ja ani neviem kde to je?!!!

Prečo sa nemôžu dohodnúť aby sa im nekrížili termíny kua!!!BangsheadBangsheadBangsheadcryingscreamDevilDevilDevilDevil

06-02-2008, 09:04 AM (This post was last modified: 06-04-2008 11:00 AM by -ally-.)
Tak mi napsali z ČEZU, že mi vrací přeplatek za elektřinu, tak jsem se rozhodla, že teda letos někam vyrazím. Tak jestli budete mít někdo volno a budete mě chtít přibrat třeba do kufru, tak bych byla moc rádahallo
Třeba na tu Pat nebo i Johnyho a nebo do Paříže na Angela, tam bych docela ráda (klidně pojedu i busem, ale tam abych se s někým sešla, sama bych to tam nezvládla - a klidně to spojím i s prohlídkou)baybay2
byla bych mooooooc vděčnáShy

06-05-2008, 06:58 AM
-ally- Wrote:Tak mi napsali z ČEZU, že mi vrací přeplatek za elektřinu, tak jsem se rozhodla, že teda letos někam vyrazím. Tak jestli budete mít někdo volno a budete mě chtít přibrat třeba do kufru, tak bych byla moc rádahallo
Třeba na tu Pat nebo i Johnyho a nebo do Paříže na Angela, tam bych docela ráda (klidně pojedu i busem, ale tam abych se s někým sešla, sama bych to tam nezvládla - a klidně to spojím i s prohlídkou)baybay2
byla bych mooooooc vděčnáShy

No tak ja hlasujem pre teba za Johna!!! ešte si to zorganizujeme možno sa pôjde autom Ylinlove

06-06-2008, 02:25 PM
klíďohallo
A do tý Paříže by ste nechtěli? Byl by to i hezký výlet, ráda bych se podívala i po městěPrayRoflmao

06-23-2008, 01:08 PM
Tak kto ide na toho Johna???

09-21-2009, 09:13 AM
Tak ja som momentálne nadšená z tých dlhých vlasov, čo má Johnny Big Grin Toľko spomienok sa mi vracia Big Grin

09-21-2009, 09:49 AM
A videa ze soukromé party se sourozenci jsi viděla? To se mi vrací ještě víc vzpomínek než díky vlasům Big Grin

Mrkni, to se musí vidět! Smile
Je tam John s Maite Itoiz, Joey, Kathy, Maite Kelly.

♫ ♫ ♫ Cover the road... ♫ ♫ ♫

09-21-2009, 10:03 AM
WOW to je iné kafe, ale neviem prečo mi tam chýbal Angelo Big Grin A kde sa toto stalo? Pri akej príležitosti?

To tretie mi nejde spustiť Sad

09-21-2009, 10:08 AM
Škoda, na tom třetím tancuje Joey a John s nějakýma ženskýma Big Grin
Ale mně spustit jde, to je divný... Zkusím ho dát sem... už ti to jde?

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=3MLc8uSJzps[/my-youtube]

Nevím, co to bylo. Prý nějaká jejich soukromá akce, asi s přáteli. Určitě to nebylo nic pro fanoušky. Ale i tak je to hezký vidět společně aspoň někoho z nich. Hlavně Johna bych s nima ale nečekala Smile
No jo, Angelo měl už turné ne? A chybí taky Patricia a Jimmy... Comeback nečekám, to ne Nixweiss

♫ ♫ ♫ Cover the road... ♫ ♫ ♫

09-21-2009, 10:12 AM
Dík, už to ide Big Grin Mne sa tam Johnny zdal v pohode, teda oni s Kathy sú niečo ako pár Big Grin vždy sa k sebe najviac hodili aj hlasovo a mám pocit, že majú aj rovnaké názory. Bol tam rozkošný Big Grin a aj Maite Itoiz bola chutná Smile

Ktovie koľko by chceli peňazí ak by som chcela aby pre má všetci zahrali Big Grin Big Grin

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication